Taksim'e Cami yapmak için 81 yıl mücadele edildi!

Refah-Yol'un Başbakanı Erbakan'ın 29 Mayıs 1997’de İstanbul’un Fetih yıl dönümünde temelinin atılacağını ilan ettiği ardından 28 Şubat post modern darbesi nedeniyle rafa kaldırılan Taksim Camii açılışa hazır.

Söyleyin bakalım. Erbakan mı, yoksa 28 Şubat post modern darbecileri mi kaybetti?

Erbakan, Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı Türkiye'yi, "Bir Yahudi şaheseri" diye tanımlıyordu. Haklıydı. Çünkü 1923 hile rejimi ve köle düzeni Yahudi hakimiyetinde öyle tahkim edilmiş ki, Taksim'e Cami yapmak için 81 yıl mücadele edildi.

Erbakan, "Gün gelecek Türkiye, kendi savaş uçağını, helikopterini, tankını, topunu, füzesini, motorunu kendisi yapacak" dediğinde amuda kalkarak, "Ütopyacı, palavracı" diyerek Erbakan'a saldıran Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası kaybetti; Erbakan'ın dedikleri oldu.

Nasıl oldu bu? Çünkü Erbakan kurduğu milli derin devlet ile ülke yönetiminde etkin üstün akıldı.

Bugün Sıyonist/Haçlı emperyalizm, Türkiye'nin Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar ve Kuzey Afrika'daki varlığına, askeri operasyonlarına karşı hiçbir şey yapamıyorsa bunun nedeni Erbakan'in kurduğu ileri teknolojiye dayalı silah sanayii'dir. Yoksa İsrail kimsenin sarığından, cübbesinden, sakalından korkmaz.

Muhalefet Cephesinde Neler Oluyor?

18 yılda 18 kez küresel ölçekte operasyon çekerek AK Parti'yi yıkamayan İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabatayist oligarşinin yeni tuzağı, inançlı insanlar ile AK Parti'nin arasını açmak. Alparslan Kuytul bu operasyonda kullanılan bir kukla. Yeni kuklalar yakında piyasaya sürülür.

Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı medya ve akademiyanın sürekli yolsuzluk yapılıyor algısına karşı işte gerçek. CHP'nin ve Kılıçdaroğlu'nun avukatlığını yürüten Mustafa Kemal Çiçek, “3 yılda sorumsuzca harcanan 650 milyon TL'nin hangi yayın organlarına verildiğini açıklayın” diyerek istifa etti. CHP'nin 3 yılda harcadığı para 650 milyon ₺.

Dersimli Kemalcıların elinden bir türlü yönetimi alamayan Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar CHP'den ayrılarak Muharrem İnce'nin partisine akın ediyor. Boşa kürek sallıyorlar.

Cumhur ve Millet İttifakı haricinde içinde İP, SP, GP, DEVA ve DP'nin olduğu 3. İttifak yolda. Bu 3. İttifak da Türkiye'deki İsrail projesi. CHP ve HDP'nin birlikteliğinden zarar gören partilerin tabanını 3. İttifak ile konsolide edip nihayetinde Millet İttifakı gibi Sabetayist Kemalcı statükoya yamanacak bu 3. İttifak.

1972 yılında idam edilen Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının idamına onay veren vekillerden 30'u, CHP'liydi. Bu CHP çok farklı bir virüs. Aşısı da yok. Adamı hem asıyorlar hem de 50 yıldır idam ettikleri üzerinden siyaset yapıyorlar.

Villasındaki kanalizasyonu borularla denize döken Sabetayist Sezen Aksu, Rize'nin İkizdere ilçesindeki taş ocağıyla ilgili çevreci kesildi. Paylaşımında, "Böyle davranmakta ısrar ederseniz, yetkinizi aşmış ve meşruiyet zeminini kaybetmişsiniz demektir" diyerek iktidarı tehdit etti. Türkiye'de iktidarların Sabetayist oligarşiden meşruiyet onayı aldığı yıllar mazide kaldı, "Oynama şıkıdım şıkıdım" Sezen.

Eğer tacizci/tecavüzcü CHP'li ise kadın dernekleri ve feministler; ormanı yakan PKK ise çevreciler ve Gezi zekalılar; hayvanları katleden Ekrem ise hayvan hakları savunucuları; hırsızlık/yolsuzluk yapan Kemalist ise dürüstlük abidesi Kemalcı medya ve akademiya kör, sağır ve dilsiz kesiliyor.

Siyonizm karşısında ABD başkanının bile fikir özgürlüğü yok!

ABD eski Başkanı Trump, sosyal medya hesaplarının kapatılmasını "rezalet ve utanç" olarak nitelendirdi. Trump, "Radikal solcu ruh hastaları gerçeklerden korktuğu için ABD Başkanının ifade özgürlüğü elinden alındı." dedi. Siyonizm, Trump belasından kolay kolay kurtulamayacak.

Seçim öncesi eski Başkan Trump'in hesaplarını askıya alan tüm sosyal medya platformları engellemenin devamına karar verdi. Tam bir dijital faşizm. Fikir ve medya özgürlüğü yok diye Türkiye'ye kuduz köpek gibi saldıranların hali de bu.

"Türkiye'de basın özgürlüğü yok, muhalifler baskı altında" diyerek AK Parti'yi suçlamayı çürük sakız gibi ağzından düşürmeyen ABD'de eski Başkan Trump'in tüm sosyal medya hesapları seçim öncesi kapatıldı. Yani Siyonizm karşısında ABD başkanının bile fikir özgürlüğü yok.

Dünya’da Son Gelişmeler!

İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık yüzünden savaş çıkaracak gerginlik yaşanıyor. Dünya Siyonizm'i ve İsrail iki Avrupa ülkesi arasında savaş çıkartmak istedi mi balıkçılık bile sebep olabilir.

ABD hükümeti Afganistan'dan askerlerini çekmeye devam ederken; Pentagon, ülkeye kuvvet koruma ve destek amaçlı ek asker göndereceğini ve B-52 uçaklarının sayısını 6'ya çıkardıklarını açıkladı. Peki, nedir bu çelişki? ABD'de Türkiye ve İsrail merkezli iki derin devletin güç mücadelesi böyle absürt görüntülere neden oluyor.

Erbakan: "Nerede bir terör eylemi varsa orada Siyonizm vardır." İsrail zaten terör örgütü eylemleri ve terör elebaşlarınca kurulmuş bir devlet. En iyi bildiği iş, MOSSAD üzerinden düşman ülkelere terör ihraç etmek. PKK, YPG/PYD vs. Kolombiya adeta terör ve anarşiye teslim olmuş.

Bill Gates ile eşi Melinda Gates boşanmaya karar verdi. Evliliğin bitmesine yönelik
Azerbaycanlı sunucunun yorumu sosyal medyayı salladı. “Deyirler ki Bill Gates insanlara çip yerleştirip idare edecek. Adam avradıyla yola gedebilmir, koyabilse avrada çip koyar.”

Arap Birliği, işgal altındaki Kudüs’ün Şeyh Cerrah Mahallesi'ndeki bazı ailelerin evlerinden zorla çıkarılmasının "tüm yönleriyle suç teşkil ettiğini" ve uluslararası topluma harekete geçmesi çağrısı yaptı. İyi de Filistin ve Kudüs için hiçbir zaman harekete geçmeyen Arap Birliğine kim çağrı yapacak?

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Sözde yandaş medya CHP’li Milletvekilin Dersim'de katliam yapıldığına dair tweetini yokluğa mahkum edip haber bile yapmadı!"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8018882/taksime-cami-yapmak-icin-81-yil-mucadele-edildi