İNGİLİZ TEMEL VE SAADET PARTİSİ KABUK YÖNETİMİ İLE SALAKO/PALYAÇO YRP BU PROJELERİ ELEŞTİREREK İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKTADIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme ilişkin tespitlerini paylaştı. SP Genel Başkanı Karamollaoğlu’nun Habertürk’teki açıklamalarına dair değerlendirmelerde bulunan Geçkil; “Erbakan'ın Başbakanlığında hazırlatıp bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyurduğu projelerin tamamını bu iktidar 19 senede gerçekleştirdi. İngiliz Temel ve Saadet Partisi Kabuk Yönetimi ile salako/palyaço YRP bu projeleri eleştirerek itibarsızlaştırmaya çalışmaktadır. Bu, Türkiye'deki İsrail'in dikte ettiği bir söylemdir.” dedi.

***

Habertürk'e çıkartılan İngiliz Temel gazetecilerin çanak sorularına her konuda Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının kamuoyuna belletip mal ettiği cevapları papağan gibi tekrarlayıp durdu. Saadet Partisi'nin masraflarını karşılayan, genel merkez binası yaptıran Siyonist sermayeye diyet borcunu ödemek için çırpındı durdu.

İngiliz Temel ve Saadet Partisi kabuk yönetimi istisnasız her konuda Erbakan'a, Milli Görüş söylemine tamamen zıt aykırı, Türkiye'deki İsrail'in bilindik politik söylemini eksiksiz sahiplenip dillendiriyor.

Erbakan'ın Başbakanlığında hazırlatıp bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyurduğu projelerin tamamını bu iktidar 19 senede gerçekleştirdi. İngiliz Temel ve Saadet Partisi Kabuk Yönetimi ile salako/palyaço YRP bu projeleri eleştirerek itibarsızlaştırmaya çalışmaktadır. Bu, Türkiye'deki İsrail'in dikte ettiği bir söylemdir.

Dersimli Kemalcılar Selanikli Kemalcıları tasfiye ederek CHP'yi dış güdümlü, işbirlikçi, vesayetçi statükosunu değiştirmeye yerli ve milli bir partiye dönüştürmeye çalışırken İngiliz Temel ve Saadet Partisi Kabuk Yönetimi Erbakan'ın KÖKÜ BOZUK dediği klasik CHP'nin Kemalcı söylemini ve politikalarını sahiplenmektedir.

Adına Milli Görüş'ün 4 partisinin kapatıldığı, Erbakan'ın 5 kez siyasi yasaklı yapıldığı dış güdümlü, vesayetçi, İslam düşmanı, Kemalcı CHP zihniyeti ile ittifak içinde hareket eden İngiliz Temel ve Saadet Partisi Kabuk Yönetimi dehşet verici bir ihanet içindedir. Buna asla göz yumulamaz.

***

BU MUAZZAM ORGANİZASYONU DUYMAYAN, GÖRMEYEN MİT'E HAKAN FİDAN'IN İMAJI BOZULMASIN DİYE LAF EDEN YOK

Ülke yanıyor, 80 yerde birden ormanlar alevleniyor kimse sabotaj diyemiyor. Çünkü PKK üzerinden ucu İsrail'e dayanıyor. İllüzyoncu medya ve akademiya olayı doğal ve sıradan göstermek için ne çabalar harcıyor. Bu muazzam organizasyonu duymayan, görmeyen MİT'e Hakan Fidan'ın imajı bozulmasın diye laf eden yok. İşte bu Türkiye'deki İsrail'in gücü...

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8017975/ingiliz-temel-ve-saadet-partisi-kabuk-yonetimi-ile-salakopalyaco-yrp-bu-projeleri-elestirerek-itibarsizlastirmaya-calismaktadir