Siyonizm'in Yalta Düzeninin çökmesine ihanetiyle katkıda bulunan Rumsfeld öldü!

Dün gece ajanslara düşen haberlerde ABD'nin eski Savunma Bakanı Donald Rumsfeld 88 yaşında öldüğü duyuruldu.

Haberi veren medya organları Rumsfeld'i Afganistan ve Irak'ın işgalinde önemli rol oynayan ABD'nin eski Savunma Bakanı Donald Rumsfeld olarak tanıttılar.

Genelde milyonlarca insanın katili olmakla ve kötü biri olarak lanse edilen Rumsfeld ile ilgili hiç bahsedilmeyen bazı gerçekler var.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in ABD'nin Irak'ı işgali sırasında her hafta gazetemizde yaptığı analizlerinde Rumsfeld ismi çokça yer alıyordu.

Çünkü Rumsfeld ABD'nin Irak'ta yenilgiye uğrayıp çekilmesinde kasıtlı olarak gerekli teçhizatı göndermemekle suçlanan bir isimdi.

Yani El-Aziz okurları da ABD kamuoyu da Rumsfeld'i ülkenin Irak'ta yenilmesine kasıtlı olarak sebep olan kişi olarak biliyor.

ABD kamuoyu için kötü olarak anlatılan Rumsfeld El-Aziz okurları için ise Siyonizm'in planına takoz koymuş isimlerden biri...

Erbakan "onlar Osmanlı'yı hangi yöntemlerle yıktılarsa biz de ABD'yi öyle yıkacağız" demişti. Onların Osmanlı'yı Sabetayist İttihatçıların iç ihanetiyle yıktılar.

İşte Erbakan da ABD'yi içerden uğrattığı ihanetle Irak'ta yenilgiye uğratarak yıkılma sürecine giren yolu açtı.

Yine örgütlediği ve desteklediği Cihatçı direniş grupları eliyle de ABD'yi Afganistan ve Irak'ta yenilgiye uğratarak Siyonizm'in 1945 Yalta Düzeni'ni çökertti.

1945 Küresel Yalta Düzeninin kurucu iki süper gücü SSCB ile ABD ve müttefiklerini Afganistan'da, Irak'ta mağlup ederek geri çekilmek zorunda bırakan Cihatçı direniş gruplarını örgütleyen ve üstün teknolojili kurduğu savunma sanayi ile Türkiye'yi lider ülke yapan Erbakan'dır.
- GEÇKİL -

İşte Rumsfeld dün 88 yaşında dünyadan ayrılan Rumsfeld ABD'nin Irak'ta yenilmesi için kasıtlı olarak asker, teçhizat göndermeyen Siyonizm karşıtı ekiptendi.

20 yıl önce Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sadece dile getirdiği ABD'deki derin çatlağı bugün artık dünya basını anlatmakla kalmıyor aynı zamanda tüm insanlık izleyerek de şahit oluyor.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in 2008 yılında Rumsfeld için yazdıklarından bir pasaj şöyle... Okurken El-Aziz'in yazdıklarının sanki dün gibi halen geçerli olduğunu da göreceksiniz:

"Irak’ın işgali sırasında da ABD’deki Siyonist NEO-CON ekiple Ulusalcı unsurlar birbirlerine karşı mücadele etmeye devam ettiler. O sırada AKP milletvekillerinden bir grup Türkiye’ye karşı yürütülen kampanya nedeniyle bilgilendirmek üzere ABD’ye gitti. Savunma Bakanını ziyaretleri sırasında yaşanan ilginç olayı Milliyet Gazetesi manşetten haber yaptı…

Milletvekillerinden oluşan heyete Savunma Bakan Yardımcısı Paul Wolfowitz ile görüşmek üzere randevu verilmiş. Görüşme esnasında, programda olmadığı halde Savunma Bakanı Donald Rumsfeld milletvekilleri heyeti ile birlikte yardımcısı Wolfwovitz’i makamına çağırıp kabul ediyor. Ve skandal diye nitelenen şu olay yaşanıyor:

Savunma Bakanı Rumsfeld; bir tomar ABD gazetesini milletvekili heyetinin önüne koyarak şöyle diyor: Bunların Türkiye aleyhinde yürüttükleri kampanyaya aldırmayın. Bakınız onlar seçimde bizim aleyhimize de böyle kampanya yürüttüler. Hükümetimiz onların yayınlarıyla hareket etmez. Türkiye ile ilişkilerimiz aynı minvalde devam edecektir.

NEO-CON ekibin azılısı Siyonist Yahudi Savunma Bakan Yardımcısı Paul Wolfowitz, orda mosmor olup buz kesiliyor. Siyonist NEO-CON ekip daima Türkiye düşmanlığı, Ulusalcılar ise AKP iktidarıyla işbirliği yaptılar.

Siyonist NEO-CON ekip Ulusalcı Savunma Bakanı Donald Rumsfeld’i Irak işgali sırasında orduya yeterli silah ve lojistik destek sağlamayarak ABD’nin mağlup olup geri çekilmesinin sorumlusu diye suçladı. Sonunda da Başkan Bush’a baskı yaparak görevden azlettirdi.

ABD’deki Siyonist Yahudilerle Beyaz Hıristiyanlar arasındaki iktidar mücadelesi aslında ilk Katolik Başkan John Kennedy’nin suikastla katledilmesiyle gün yüzüne çıksa da bu kadar aleni olmamıştı. Başkan seçilen Donald Trump ve ekibi, çeşitli görevlere atadığı kişiler her fırsatta Ulusalcı olduklarına vurgu yaparak ABD’nin dünyanın jandarması misyonuna itiraz ediyorlar. Bir Pizzagate Skandalı da ortaya çıkarıldı ki; ABD’de taraflar iyice bilenmiş, artık sular hiçbir şekilde durulmayacak gibi. Dünyada da, ABD’de de her şeyin Türkiye yararına gelişmekte olması zamanın ruhunu yansıtıyor. Türkiye liderlik yolunda artık doludizgin…"

- Zeki GEÇKİL - 22 Kasım 2016 - MANŞET

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

- El-Aziz Gazetesi, Analiz bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8015665/siyonizmin-yalta-duzeninin-cokmesine-ihanetiyle-katkida-bulunan-rumsfeld-oldu