ELAZIĞSPOR’DA TRANSFER HAREKATI DEVAM EDİYOR!

İç transfer görüşmelerini sürdüren Sedat Karataş yönetimi, Berk YILDIZ ile 1+1, Murat KALKAN ve Ümit TÜTÜNCİ ile de 1 yıllık anlaşma sağladı...

İç transfer çalışmalarına yoğunlaşan ve şu ana kadar Wellington TOM, Hamıdou TRAORE ve Kaleci Serdar KULBİLGE ile her konuda anlaşma sağlayan Elazığspor Yönetimi Ümit TÜTÜNCİ ile Berk YILDIZ ve Murat KALKAN’da mutlu sona ulaştı.

Alınan bilgilere göre Berk ve babasıyla İstanbul’da bir araya gelen Elazığspor Yönetim Kurulu’nun yapılan görüşmede genç futbolcu ile 1+1 yıllığına el sıkıştığı öğrenildi.

Öte yandan Elazığspor savunmasının önemli isimlerinden biri olan Murat KALKAN’la yapılan görüşmenin olumlu geçtiği ve Murat KALKAN ile de 1 yıllık anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Son olarak golcü futbolcu Ümit Tütünci ile görüşen Bordo-Beyazlı Yönetim tecrübeli golcüyle de el sıkıştığı belirtildi. Bu sezon Bordo-Beyazlı Formayla Ziraat Türkiye Kupası ve PTT 1.Lig olmak üzere 7 gole imza atan golcü oyuncunun aldığı ücrette indirime gittiği ve 1 yıllık anlaşma sağlandığı bildirildi.

Bordo-Beyazlı temsilcimizde, imzaların önümüzdeki günlerde de devam etmesi beklenirken, bu kapsamda Çağrı ORTAKAYA ve Hakan BİLGİÇ’in de ilimize davet edildikleri kaydedildi.

- El-Aziz Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8014669/elazigsporda-transfer-harekati-devam-ediyor