Sırada İngiliz Temel Var!

Saadet Partisi ilk kez Sivaslılar tarafından yuhalandığı için sahneden indirilen bir İngiliz Temel lakaplı genel başkana sahip!

Belediye başkanlığını yaptığı Sivas halkı tarafından protesto edilen İngiliz Temel, Saadet Partisi’ne oldukça pahalıya mal oluyor!

Saadet Partisinde N. Kurtulmuş dönemi bir Ramazan iftar programında protesto edilmesiyle son bulmuştu! Sırada İngiliz Temel var!

İstanbul'da Sivas halkının yoğun tepkisine muhatap olan İngiliz Temel de genel başkanlığı sürdüremez. Tıpkı Numan Kurtulmuş gibi!

İngiliz Temel, belediye başkanlığını yaptığı Sivas halkı tarafından yuhalanıp pet şişe yağmuruna tutuluyorsa derhal istifa etmeli!

Milli Gazete, İstanbul Sivas Tanıtım Günlerinde İngiliz Temel'in Sivaslılar tarafından yuhalandığını görmedi! Basın özgür mü?

Milli Gazete, AKP'nin hiçbir milli ve yerli hamlesini görmüyor. MİLGEM projesi kapsamında üretilen 4. Gemi Kınalıada ile ilgilenmedi!

Öküz Saadetçiler ile Salako YRP'lilerin aralarındaki kavga kayıkçı kavgası! Erbakan'ın siyasi rantını paylaşım/bölüşüm kavgası!

*****

Erdoğan: "Madem uyuyan devi uyandırırlar, sonuçlarına katlanacaklar!" Mesaj İsrail'e... Yahudi anlamıştır. Ama Müslüman şuursuz!

Erdoğan'ın BM'de İsrail'i tokatlaması, CİA kırması A. Dilipak'a öyle batmış ki, "Gururlanma padişahim senden büyük Allah var' demiş!

*****

Eski FETÖ artığı yeni Pelikancı Nagehan Alçı, "Katil devlet" demiş! Şu kadının kocası ROK'a bir TV kanalında iş verin de kusmasın!

Eski FETÖ imalatı yeni Pelikan ürünü Nagehan Alçı, "Devlet değil vatan kutsal" demiş. Bizim ABD diye bir vatanımız yok çapulcu!

*****

İsrail, Türkiye'nin karşısına K. Irak'ta PKK; Suriye'de YPG; Akdeniz'de Rum kesimi kimliğiyle çıkıyor! Gerçek düşmanı ıskalama...

*****

Euronews, İsrail kuklası Libyalı Hafter'in askerlerini püskürten Merkezi Hükümetin İHA ve SİHA'larının Türk yapımı olduğunu yazdı!

*****

FETÖ lideri Haşhaşi Gülen, Mısır TV'si TEN'e konuştu. Sisi, aleyhine gösterilerin perde arkasında Türkiye olduğunu mu düşünüyor?

İstanbul'da lüks binaların alıcılarının %65'i yabancı! 7-8 şiddetinde deprem olacağı yaygarası yapıldığında yabancı ev alır mı?

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU “İsrail hangi devletleri paravan olarak kullanıyor?"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8012162/sirada-ingiliz-temel-var