ELAZIĞSPOR’DA TRANSFER HAREKATI BAŞLADI ELAZIĞSPOR’DAN STOPERE TAKVİYE-BJARNASON’U ERZURUMSPOR İSTİYOR - TIKLAYIN

Murat Yümlü başkanlığındaki Transfer Komitesi, Adem Alkaşi, Caner Bulut, Mesut Saray ve Darıca Gençlerbirliği’nden Alperen Doğan ile prensip anlaşmasına vardı…

Transfer tahtasını açmak için kaynak arayışlarını sürdüren Temsilcimiz Elazığspor’da bir yandan da dış transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

İç Transferde Mehmet Yiğit ve Emre Öztürk ile anlaşan Hacı Murat Yümlü Başkanlığı’ndaki Bordo-Beyazlı Transfer Komitesi dış transferde ise eski oyuncular Adem Alkaşi, Caner Bulut, Mesut Saray ve Darıca Gençlerbirliği’nden Alperen Doğan ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Adem Alkaşi Elazığspor dedi

Elazığspor’un bir diğer anlaşma sağladığı Adem Alkaşi’nin de Elazığspor’un teklifine evet dediği ve her konuda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Elazığspor’da toplam 21 maça çıkan ve 15’i ilk 11 olmak üzere 1516 dakika süreyle sahada kalan 34 yaşındaki tecrübeli sağbekin de takımla beraber çalışmalara başladığı öğrenildi.

Mesut Saray yuvaya döndü

2015-2016 Adana Demirspor’dan transfer edilen 2 sezon Elazığspor forması giydikten sonra Bandırmaspor’a transfer olan ardından da son olarak geçtiğimiz sezonu Bodrumspor’da geçiren Mesut Saray’ın Elazığspor’la her konuda anlaştığı öğrenildi.

Bodrumspor’da 17 maça çıkan ve 1 gol kaydeden 30 yaşındaki tecrübeli orta sahanın dün Elazığ’a geldiği ve sezonun ilk antrenmanına çıktığı bildirildi.

Caner Bulut yeniden Gakgo oluyor

2011-2012 Futbol Sezonu’nda Eyüpspor’dan transfer edilen ve Süper Lig’de de Bordo-Beyazlı Formayı terleten 29 yaşındaki sol bek oyuncu Caner Bulut da Elazığspor’la el sıkıştı.

Her ortamda Elazığ’ı ve Elazığspor’u sevdiğini ve teklif gelmesi halinde seve kabul edeceğini ifade eden Caner Bulut’un Başkan Yümlü’yle görüştüğü ve dün Elazığ kampına katıldığı kaydedildi. Geçtiğimiz sezon özel sorunları nedeniyle 3.Lig Takımı Tepecikspor’da geçiren ve 27 maçta 2391 Dakika süreyle sahada kalan Caner Bulut’un resmi sözleşmeyi imzalaması an meselesi.

Sol açık için Alperen Doğan

Bordo-Beyazlı Transfer Komitesi sol açık mevkisi için ise 3.Lig 3.Grup Takımları’ndan Darıca Gençlerbirliği Takımı’nın genç oyuncusu Alperen Doğan ile söz kesti.

Alperen Doğan:

Futbola Beşiktaş Altyapısı’nda başlayan ve sırasıyla Eyüpspor, Büyükçekmece Tepecikspor ve son olarak geçtiğimiz sezon 3.Lig Ekibi Darıca Gençlerbirliği forması giyen Alperen Doğan 23 yaşında ve sol kanatta görev yapıyor.

Darıca ile geçtiğimiz sezon 20 maça çıkan ve 3 gol kaydeden genç orta sahada dün Elazığ’a gelerek sezonun ilk çalışmasında yer aldı. ELAZIĞSPOR’DAN STOPERE TAKVİYE-BJARNASON’U ERZURUMSPOR İSTİYOR - TIKLAYIN ADEM ALKAŞİ VE ALPEREN DOĞAN RESMİ İMZAYI ATTI - TIKLAYIN

- El-Aziz Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8012058/elazigsporda-transfer-harekati-basladi-elazigspordan-stopere-takviye-bjarnasonu-erzurumspor-istiyor-tiklayin