BİR CHP YÖNETİCİSİNİN DERSİM KATLİAMINI VAHŞETİN YILDÖNÜMÜNDE DİLE GETİRMESİ OLAĞANÜSTÜ CİDDİ BİR GELİŞME

Bir CHP yöneticisinin Dersim Katliamını vahşetin yıldönümünde dile getirmesini olağanüstü ciddi bir gelişme diyerek değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; HDP’nin Ermeni soykırımı açıklamasının nasıl Türkiye’nin yararına olduğunu açıkladı. Okurlarımız için derledik…

Bir CHP yöneticisinin Dersim Katliamını vahşetin yıldönümünde dile getirmesi olağanüstü ciddi bir gelişme. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası haberi kararttı. Yani CHP Selanikli Kemalcılardan Dersimli Kemalcılara geçti.

***

HDP'nin Ermeni soykırımı gerçeği ile yüzleşin türü agresif söylemi İsrail güdümlü Kemalcı Eski Türkiye statükosu ittifakını çıkmaza sokuyor. Bu, paradoksal olarak Türkiye'nin yararınadır. Siyaset böyle bir şey.

***

ÜNİVERSİTELER SÜREKLİ ONLARDAN ÜRETİYOR

Türkiye'deki İsrail tv programlarına çıkardığı illüzyoncu medya ve akademiya unsurlarını yüzleri yıpranıp eskidikçe yenileri ile değiştiriyor. Sürüsünde bereket, ne kadar da çoklar... Üniversiteler sürekli onlardan üretiyor.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8011443/bir-chp-yoneticisinin-dersim-katliamini-vahsetin-yildonumunde-dile-getirmesi-olaganustu-ciddi-bir-gelisme