SP ve YRP neden bunu hiç dile getirip, yeni kuşaklara anlatmıyor?

Birbirlerini Erbakan ve Milli Görüş'e ihanetle suçlayarak ayrılan iki parti SP ve YRP ilginç bir şekilde şimdilerde aynı söylemi dillendirip tüm olaylarda aynı safta duruyorlar.

İkisi de Erbakan'ın Milli Görüş mirası üzerinde siyaset yapıyor ama zerre Milli Görüş'ten bahsetmiyor, Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen demiyor.

Millî Görüş'ün 4 partisi kapatıldı, 5 kere bölündü, Erbakan 5 defa siyasi yasaklı yapıldı uyduruk "kayıp trilyon" davasında 2 yıl sahtecilikten hapse mahkûm edilerek ömür boyu siyasi yasak getirildi ama şimdi iki parti de Siyonist Haçlı Batı güdümlü Kemalcı vesayet statükosunun bu zulmünü hiç ağızlarına almıyor.

Aksine Erbakan ve Milli Görüş'e bu düşmanca muameleleri reva gören statükonun söylemiyle Erbakan'ın projelerini gerçekleştiren Cumhur İktidarına saldırıyor. Hatta öyle ki SP CHP'yi, YRP İP'yi iktidara taşımak için açık açık destekliyor.

Peki neden iki parti de Milli Görüş'e düşman kesilip her konuda aynı tavrı takınıyor?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, şöyle açıklıyor:

"Erbakan'ın "Bu hile rejimi ve köle düzeni bir Yahudi şaheseridir" dediği Siyonist Haçlı Batı güdümlü Kemalcı vesayet statükosu Millî Görüş'ün 4 partisini kapattı, 5 kere böldü, Erbakan'ı 5 defa siyasi yasaklı yaptı ve nihayet uyduruk "kayıp trilyon" davasında 2 yıl sahtecilikten hapse mahkûm ederek ömür boyu siyasi yasak getirdi. Peki, bunu SP ve YRP hiç dile getiriyor, yeni kuşaklara anlatıyor mu? Hayır, asla! Zira her iki parti de rejimin kurucusu takiyeci Zümre'nin kontrolünde. İkisi de hain işbirlikçi."
- GEÇKİL -

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Analiz bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/11501129/sp-ve-yrp-neden-bunu-hic-dile-getirip-yeni-kusaklara-anlatmiyor