Almanya iki yıl geçti bırakın selzedelerin evini yaparak teslim etmeyi çivi bile çakamadı

Elazığ'da 2 yıl önce deprem oldu. Şu anda dışarıda kalan tek bir aile yok.2 yılda on binlerce konut yapılarak binlerce ailenin hizmetine sunuldu. Almanya'da sel felaketi bir kasabayı yok etti. Almanya iki yıl geçti bırakın selzedelerin evini yaparak teslim etmeyi çivi bile çakamadı. Dünyada sosyal devlet anlayışının en güzel örneği Türkiye. Rabbına karşı nankör insanoğlu devletine karşı da nankör.

***

Türkiye dışında dünyada hiçbir ülke bu kadar organize ihanete karşı bunu başaramaz

Küresel Siyonist Haçlı Batı ile takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin dışarıdan ve içeriden inatla, yoğun ve kompleks saldırılarına rağmen Türkiye'nin ekonomik, siyasi, askeri ve toplumsal olarak büyümesine, kalkınmasına, güçlenmesine istikrarlı şekilde devam etmesi bir mucizedir. Türkiye dışında dünyada hiçbir ülke bu kadar organize ihanete karşı bunu başaramaz.

***

Hodri meydan

Avrupa medyasında her an Türkiye ile Yunanistan arasında savaş çıkabileceğine dair haberler yayınlanmaya başlandı. Bu mümkün mü? Olabilir. Ancak Türkiye'nin Suriye'ye yönelik askeri operasyon kapsamında sınıra yaptığı yoğun ve kapsamlı yığınağın hedefi İsrail! ABD, Yunanistan üzerinden Batı'dan Türkiye'ye saldırırsa, Türkiye 2 saat içinde soluğu Tel-Aviv'de alacak. Hodri meydan.

***

İsrail, Libya'da da Türkiye'ye karşı kaybetti

Libya'da Türkiye desteğinde ki meşru ulusal mutabakat hükümeti ordusu genelkurmay başkanı ile İsrail desteğinde ki terörist Hafter'e bağlı ordunun genel kurmay başkanı arasında iki silahlı gücün Libya Ordusu adı altında tek bir orduya dönüşmesi için görüşmeler yapıldı. İsrail, Libya'da da Türkiye'ye karşı kaybetti.

***

Batı ve Zümre yağlı kazığa oturdu

Küresel güç Siyonist Haçlı Batı ve takiyeci Sabetayist Zümre neden 10 yılda bir darbe yapmak zorunda kaldı? Bir darbe istenilen sonucu vermiş olsa yeni bir darbeye gerek duyulur mu? Peki, yapılan darbelerde hangi güç ve akıl, Batı ve Zümre açısından istenilen neticelerin alınmasına mani oldu? Erbakan ve kurduğu Milli Görüş derin devleti. 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 15 Temmuz darbesi'nde hiç şüphesiz Batı ve Zümre yağlı kazığa oturdu.

***

Türkiye ise son NATO zirvesi'nin galip ülkesi

Ülkeler arasındaki zirvelerde güçlü olan masada diğer ülkeleri ya ikna ederek ya da isteklerini dayatarak itaat ettirir. Türkiye-Rusya- İran arasındaki üçlü zirvede güçlü olan CB Erdoğan. Rusya, Batı'nın ambargosu ile ekonomik ve askeri anlamdaki Ukrayna'da başı belada. İran, ekonomik, askeri ve toplumsal olarak tükenmiş. Türkiye ise son NATO zirvesi'nin galip ülkesi.

***

Makam ve liderlik kavgası da olmasa bu cerahatı kim bilecek, kim duyacak?

İslam ahlakı'nda en çürümüş, kokuşmuş, erozyona uğramış ve yozlaşmış kurumlar tarikat ve cemaatlerdir. İsmailağa'da başlayan karşılıklı bel altı vuruşlar, şantaj ve tehditler bu gerçekliğin dışa vurumu sadece. Makam ve liderlik kavgası da olmasa bu cerahatı kim bilecek, kim duyacak? Kamuoyuna yansıyanlar da bataklığın küçük bir kısmı.

İlahiyatçı olmak kâfir, müşrik, münafık, fasık, zındık ve dinsiz olmaya engel değildir. Türkiye'nin en büyük ve ünlü zındıkları, müşrikleri, takiyeci münafıkları ilahiyatçılar içinden çıktı. Çünkü okumak, öğrenmek, bilmek, yazmak inkarcı olmaya engel olsaydı şeytan yüce Allah'a isyan etmezdi. Şeytanın dölü biri ortaya çıkmış, "Kur'an Allah'ın sözü değil" diye içindeki dışkıyı dışarıya bevl etmiş.

İslam; sakal, sarık, cübbe, çarşaf değildir. Çünkü İslam şekil dini değil şuur dinidir. İlim; okumak, eğitim almak, öğrenmek, yazmak, diploma sahibi olmak değildir. Çünkü ilim, ilmiyle amel edip tüm insanlığın sorunlarına İslam merkezli çözüm üretmektir. Yalnızca okuyup öğrendiğini ifade etmek ilim değil, papağanlıktır.

"Eskiden İslam'a karşıydım, ateisttim, sonra iman edip teslim oldum" diye meşhur olan medyatik isimler eğer sarık, cübbe, sakal veya çarşaf ile ekranlarda arzı endam ediyorlarsa şahsen bunların kripto olduklarına hatta ajanlık yaptıklarından şüphem yok. Çünkü arkaik, ilkel, bağnaz ve yobaz kıyafetler ile İslâm'dan uzaklaşmışlara, "Madem İslam böyle giyinmek, öyleyse İslam bana göre değil" mesajı verip dinsizlik bataklığında kalmaya devam edin diyorlar.

99 yıldır bu milletin iki yakasının bir araya gelememesinin bir nedeni de ağzından birkaç ayet, birkaç hadis duyduğu kişileri hele bir de sakalı, sarığı ve cübbesi varsa büyük Allah dostu zannedip bağlanması ve teslim olması. İnkarcı, müşrik ve paganist Kemalcı eğitim sisteminin yetiştirdiği seküler, laik toplum, özelikle İslam konusunda cahilliğe mahkûm edildiğinden yozlaşmış, kokuşmuş ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin doğal müşterisi.

Elini sallasan sözde Allah dostuna değdiği İsmailağa Cemaatinde söz konusu liderlik yarışı/kavgası olduğunda sözde Allah dostlarının sarık ve cübbelerini çıkarıp nasıl birer Firavun'a ve Ebu Cehil'e dönüştüğünü görüyor musunuz? İsmailağa Cemaati'ne bağlı iki grup umre'de müşteri çalma bahanesiyle mafya örgütleri gibi birbirine saldırmıştı. Nerede? Mekke ve Medine'de! Diğerleri de farklı değil.

Cübbeli Ahmet, İsmailağa Cemaatinde başlayan ve bel altı vuruşları ile renklenen liderlik yarışında takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi ile Kemalistlerin desteğini almak için bu kesimin şiddetle saldırdığı Diyanet'e, devletin kurumlarına ve Suudi Arabistan'a kişnemeye başladı. Daha önce İran diye höyküren Cübbeli şimdi Selefi demeye başladı.

Cübbeli Ahmet neden Atatürk ve Kemalistlere selam çakıyor? Çünkü Mustafa Kemal'in devrim yasalarıyla varlıklarını yasakladığı tarikat ve cemaatlerin içinde faaliyetlerine izin verilenlerin tağuti, pupteest ve paganist Kemalcı rejiminin imalatı, ürünü olduklarını işin içinde biri olarak çok iyi biliyor.

***

ERBAKAN'IN ÖĞRENCİLERİNİN 20 YIL TEK BAŞINA İKTİDAR OLUP ÜLKEYİ YÖNETMESİNE İZİN VERİLİR MİYDİ?

Türkiye'nin derin devletine takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi hakim unsur olsaydı; rejim düşmanı ilan edilmiş Erbakan'ın öğrencilerinin 20 yıl tek başına iktidar olup ülkeyi yönetmesine izin verilir miydi? Bu mümkün mü? Dünyanın tüm ülkelerinde yönetimde asli unsur olan derin devlet hangi zihniyeti temsil ediyorsa aynı zihniyete sahip yedek unsur siyasi partileri iktidara getirir. Aksi halde siyasi kavga, çatışma ve krizler eksik olmaz…

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi trollerinin sosyal medyada ikon olan son paylaşımı şu: "Son 20 yılda cebini dolduranların hepsinin İmam Hatipli olması tesadüf mü?" herzesi. Dönme Zümre'nin röntgenini görmek isteyen buna baksın. Denilmek istenen şu: "Türkiye'nin kaymağını yalnızca Sabetayist Dönmeler yiyecek. Müslümanlar ise köle, asker, ucuz iş gücü ve çiftçilik yapacak. AK Parti bu oyunu bozuyor."

Azerbaycan ile AB arasında yeni bir gaz anlaşması imzalandı. Azerbaycan gaz sevkiyatını 2 yılda 2 katına çıkaracak. AB, Rusya'ya bağımlılık azalıyor diye seviniyor. Demirel, yıllar evvel, " Avrupa'da lider yok. Hepsi çoluk çocuk" demişti. Haklı çıktı. Ahmaklar, Rusya'dan kurtulduk, Türkiye'ye mahkûm olduk diye seviniyor.

Dünya, Türkiye liderliğinde yarın yapılacak Erdoğan-Putin-Reisi arasında ki üçlü zirveye kilitlenmiş durumda. Eskiden ABD ve Batı ülkeleri arasında yapılan zirveler ile dünya şekillenirdi. Şimdi Türkiye liderliğinde yapılan zirveler dünyaya yön tayin edip biçim veriyor. Son NATO zirvesi bunun en güçlü kanıtı.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/11376796/almanya-iki-yil-gecti-birakin-selzedelerin-evini-yaparak-teslim-etmeyi-civi-bile-cakamadi