SP ve YRP niçin AK Parti'ye, "Hayır" diyor?

Erbakan'ın üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii projeleri tek tek gerçekleşiyor mu? Evet. Erbakan'ın kalkınma hamleleri hayata geçiriliyor mu? Evet. Erbakan'ın toplumsal/sosyal İslâmizasyon adımları (Ayasofya, Taksim'e Camii vb..) uygulanıyor mu? Evet. Erbakan'ın Sıyonist Haçlı Batı'ya karşı şahsiyetli dış politikası gerçekleşiyor mu? Evet. Bunca, " evet" varken SP ve YRP niçin AK Parti'ye, " Hayır" diyor?

Erbakan hayatta iken bir insan ya Milli Görüşçüydü ya da Yahudi askeri. Erbakan'ın vefatından sonra SP ile YRP'liler oldu Yahudi askeri! Bu gerçeği çok iyi bilen Erbakan, SP'sinin içini boşalttı, YRP'ye de palyaço damgasını vurup gitti. Milli Görüş derin devleti CB Erdoğan ve AK Parti ile Erbakan'ın vizyonunu devlet politikası olarak uyguluyor.

Erbakan, 28 Şubat post modern darbesi öncesinde ve sonrasında, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin kin ve öfke dolu düşmanlıklarına karşı partisi, üst yönetimi, Milletvekilleri, belediye başkanları, il teşkilatları tarafından sahipsiz bırakıldı. CB Erdoğan da aynı Zümre'nin bitmek bilmeyen düşmanlıklarına karşı en yakınlarınca savunulmuyor, kendisi kendisini savunmak zorunda.

***

Tek yol darbe gibi görünüyor

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin elindeki tek koz, harami Beşli Çete market ve tedarik zincirleri ile üretici ve tüketiciyi mağdur edip suni enflasyon yapmak. Devlet de çalışanına enflasyon oranında gelir artışı sağlayarak Sabetayist Dönme Zümre'nin oyununu bozuyor. Tek yol darbe gibi görünüyor.

***

İktidarın son 6 ayda çalışanlara %80 gelir artışı yaptığının propagandasını yapacak kimse yok

20 yıllık AK Parti içinde ve sözde yandaş medyada iktidarın son 6 ayda çalışanlara %80 gelir artışı yaptığının propagandasını yapacak kimse yok. Takiyeci Sabetayist Zümre aysberginin deniz üzerinde kalan kısmı Büyük Sermaye TÜSİAD'ın harami Beşli Çete market zincirleri ile oluşturduğu suni hayat pahalılığını, illüzyoncu medya ve akademiya iktidara mal edip yapılan gelir artışlarını iç ediyor.

***

Sırada Kraliçenin konuşacak daha çok çıplak adamı var!

İsrail ve Türkiye'deki yeni Paralel Devlet Yapılanması Pelikan Örgütü, CB Erdoğan'ı itibarsızlaştırmak için siyasi atık eski AK Partili üst düzey yöneticilere mikrofon uzattırıp konuşturuyor. Kampanyanın adını da Kral Çıplak koymuş! Bülent Arınç ve Hüseyin Çelik konuştu. Sırada Kraliçenin konuşacak daha çok çıplak adamı var!

***

Çünkü kalplerine vehen, (Dünyayı sevip, ölümü kerih görmek) yerleşmiş

Örgütlü dini yapı ilahiyat, tarikat, cemaatler ve Müslümanlar, Hz. Muhammed'in(SAV) Hadis-i Şerif'inde buyurduğu gibi, "Selin önündeki çer çöp gibi!" takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasının saldırılarına karşı bir hiçler. Çünkü kalplerine vehen, (Dünyayı sevip, ölümü kerih görmek) yerleşmiş.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/11318383/sp-ve-yrp-nicin-ak-partiye-hayir-diyor