İRANGATE OLAYINI HATIRLAYAN BİLEN VAR MI?

Başlıklar:

***

Küresel illüzyoncu medya ve akademiya Ortadoğu'ya ilişkin bütün politik söylemini İsrail-İran düşmanlığı temelli oluşturmaktadır. Bu dehşet veren dezenformasyonu esas alan ülkeler acı bir hüsrana mahkûmdur. Gerçek şu ki İsrail kadim müttefiki İran'ın bölgedeki yayılmacılığının tek başına derin destekçisidir.

İrangate olayını hatırlayan bilen var mı? Sanmıyorum, ne gezer? Zira küresel ve yerel illüzyoncu medya, akademiya bu skandalı unutturarak yokluğa mahkûm etti. Peki, neydi o skandal? İran-Irak savaşında İsrail'in Humeyni yönetimine uçaklar dolusu silah gönderdiği ortaya çıkartılmıştı! Skandal olay unutturulup kadim İsrail-İran müttefikliği perdelenerek siyasette İsrail-İran düşmanlığı denklemi dezenformasyonu devam ettirildi.

***

Zira bu tarikatlar Kemalcı tağuti rejimle uyumlu itaatkâr sözde Müslümanlar yetiştiriyor

Anayasaya göre kurduğu rejimin vazgeçilmezi 4 siyasi partisini kapatıp Erbakan'ı 5 kez yasaklı yapan takiyeci Zümre Oligarşisi değiştirilmesi teklif dahi edilemez devrim yasalarıyla yasaklanan İsmailağa Tarikatını 60 yıldır İstanbul'un göbeğinde  sarıkları, cübbeleri, çarşafları, peçeleri ile faaliyetlerine göz yumarak ve el altından destekleyerek palazlandırdı. Zira bu tarikatlar Kemalcı tağuti rejimle uyumlu itaatkâr sözde Müslümanlar yetiştiriyor.

***

Mahşer yeri için dar-ül hayret de denir

Mahşer yeri için dar-ül hayret de denir. Dünyada büyük zat sanılan, büyük saygı duyulan kimi insanların nasıl aşağılık kimseler; itibar görmeyen, önemsenmeyen kimi insanların da ne büyük şahsiyetler oldukları görülünce büyük hayrete neden olurlar. Nice peygamberlerin az sayıda müminleri varken bazı şeyhlerin milyonla müridi olması garip değil mi? İşin içine reklam, propaganda, hormonlu mürit devşirme girince mahşerin hayretnüma rezilleri oluşur. Siyasi partilerin üye kaydetme çalışmaları tarikatların mürit devşirme çalışmaları kadar başarılı olamıyor. Zira partiler tarikatlar kadar yandaşlarına çıkar sağlayamıyor.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/11252993/irangate-olayini-hatirlayan-bilen-var-mi