İslam'ı Kemalcı resmi ideolojiye en büyük tehdit ilan edip düşmanlık ettiğinizde milleti yüceltiyor muydunuz?

99 yıl ezici Müslüman çoğunluğun dinini, inancını, tarihini ve kimliğini irtica, gerici, yobaz ve mürteci diye yaftalayıp hakaret eden SÜRTÜKLER, kendilerine SÜRTÜK diyen CB Erdoğan'a milletine hakaret etti diye öküz gibi böğürüyorlar. Peki, İslam'ı Kemalcı resmi ideolojiye en büyük tehdit ilan edip düşmanlık ettiğinizde milleti yüceltiyor muydunuz?

Sürtüklerin sürtüklüklerini savundukları kadar, AK Partililer sürtüklere sürtük diyen CB Erdoğan'a sahip çıkamıyor. Yoksa AK Partililer de sürtüklere mi özeniyor?

"CB Erdoğan, Soros'un çocukları Gezi zekalılara sürtük derken haklıydı. Gerçeği söylemiş" diyen 5 tane üst düzey AK Partili yönetici veya vekil ya da belediye başkanının ismini yazın dersem var mı yazacak?

Müslümanların 20 yıllık tek başına iktidarı AK Parti'nin sesinin gücü, sürtüklerin çıkardıkları kuru gürültüyü bastırmıyor, üstelik altında kalıp eziliyorsa bunun nedeni Müslüman toplum'un 4 kuşaktır inkarcı, putperest Kemalist eğitim sistemi ile asimile edilip köleleştirilmiş olmasındandır. Sürtükler özgür, Müslümanlar parya....

Sürtüklerin sürtüklüklerini asla tasvip etmiyorum. Ancak ezici çoğunluk Müslüman toplumun sesinin, azgın azınlık sürtüklerin çıkardıkları ses kadar bile gürültü çıkaramamasını kabullenemiyorum.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/10490742/islami-kemalci-resmi-ideolojiye-en-buyuk-tehdit-ilan-edip-dusmanlik-ettiginizde-milleti-yuceltiyor-muydunuz