İslam'a, "Orta Çağ" diye saldıran Zümre

Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi mensupları, İslam'a, Müslümanlara ve kutsallarına, "Orta Çağ" diye tanımlayıp tazyik, istihza ve taciz ederler. Birisinin ağzından Orta Çağ duyarsanız Takiyeci Sabetayist Zümre'den olduğuna emin olabilirsiniz.

İslam'a, "Orta Çağ" diye ağızlarından salyalar akıtarak saldıran Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre, İslam'ın Fatih Sultan Mehmet ile İstanbul'u fethederek Orta Çağ'ı kapatıp Yeni Çağ'ı başlattığını bilmez mi? Bilir bilir de...

İslam'a Orta Çağ zihniyeti diyerek kin ve nefret kusan Takiyeci Zümre, Sultan Fatih'in Orta Çağ'ı kapatıp Yeni Çağ'ı başlatan İstanbul'un fethine Gezi Parkı isyanında, "Zulüm 1453'te başladı" diyerek öfkeyle saldırarak gerçekte Orta Çağ'ın hasreti ve özlemiyle yanıp tutuştuğunu daha fazla gizleyememişti.

İslam'a Orta Çağ, Müslümanlara gerici yaftasıyla itibar suikastı yapan, İslamafobi histeri nöbetleri geçiren Sabetayist Dönmeler söz konusu LGBTİ olunca 3 bin yıl öncesine dönüp Lut kavminin çağdaş versiyonu oluveriyorlar.

“Çağdaşlık ve gericilik" Kabalist öğretinin son yüzyılda insanlığı goyimleştirmek (sürülecek davar) için bulduğu en iki sihirli sözcük. Ne kadar cinsi sapkınlık, ahlaksızlık, kepazelik varsa hepsini, "çağdaşlık" kelimesinin içine sığdırıp meşrulaştırdı. İslam'ın tüm insanlığa saadet, huzur, barış ve adalet getirecek ne kadar güzel ahlak prensibi varsa hepsini, "gerici" kelimesiyle yaftalayıp itibarsızlaştırdı.

Uyuşturucu veya alkol bağımlılığından dolayı 24 saatte yalnızca 1 saat ayık gezen, "Belhum Adal (hayvandan da aşağı)" iki ayaklı mahluklardan birisi tweet atmış, demiş ki, "Şeriat isteyen defolup gitsin bu ülkeden!" Şu küstahlığa bak. Ey Sabetayist Dönme... Bu millet 1000 yıl İslam Kültür ve Medeniyetiyle yoğurulmuş ve 50 milyon şehit vermiş bir toplumdur. Senin varlığın 90 yıl, bu millet 1000 yıldır var.

% 99'u Müslüman olan ve 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetinin vârisi Türkiye'de şeriat istemek hayatın doğal akışına uygundur... Arızi olan azgın azınlık Takiyeci Sabetayist Zümre'nin İslam mayasıyla boyanmış bu topraklardan şeriat isteyenleri kovma/ tehcir etme çabası. Bu topraklardan gidecek olan varsa İspanya'dan gelen Selanikli Sabetayist Dönmelerdir…

***

27 MAYIS DARBESİ 1980'E KADAR BAYRAM OLARAK KUTLADI!

Bugün 27 Mayıs. Atatürkçü darbenin yıldönümü. Sayısız Atatürkçü darbe ve muhtıralardan sadece biri...

CB Erdoğan'a diktatör, despot diye saldıran Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin yaptığı 27 Mayıs darbesini, 1980 yılına kadar resmi bayram olarak kutladığını biliyor musunuz?

Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre arasında 27 Mayıs neden darbe olarak görülmüyor? Çünkü 27 Mayıs, Atatürk'e İzmir suikastı planı sonrası İttihatçıların İngiliz kanadının yine İttihatçıların Alman kanadından 15'i idam 150'si sürgün kararı sonrası Sabetayist aileler arasında başlayan kan davasının bir neticesi olarak gerçekleşti. Karakaş Sabetaycılar, iktidardaki Kapani Sabetaycılara darbe yaptı! 27 Mayıs1960 darbesinin azmettiricisi CHP tüzel kişiliğidir ve İsmet İnönü'dür.

27 Mayıs 1960 darbesinin en büyük destekçilerinden biri Bülent Ecevit'tir... 28 Mayıs 1960 tarihli ULUS gazetesinde "Günaydın" başlığı ile yazdığı yazı ile 27 Mayıs darbesini şehvetle savunmuş ve darbeye sevinmiştir.

İlginçtir 27 Mayıs darbecilerinin işbirlikçiliğini yaptığı halde Sıddık Sami Onar İ.Ü Hukuk Fakültesinde üstad olarak kabul edilip saygı görür. 27 Mayıs’tan önce 1960 kışında profesörlerle İnönü arasında bir görüşme oldu. Profesörlerin başında İstanbul Üniversitesi Rektörü Sıddık Sami Onar vardı. İsmet İnönü ve üniversite hocaları işbirliği yaparak öğrencileri sokağa döktüler.

Şu anda bürokraside devlet teamülü sanılan bir çok ritüel ya da uygulama 27 mayıs darbecilerince türetilmiştir. Ortaokul öğrencilerine üniforma ve şapka mecburiyeti yakın zamanda kaldırılan öğretmen ve öğrencilerin 19 Mayıs gibi ritüellerde askeri nizam yürüme mecburiyeti gibi...

Resmi kurumlardaki ve okullardaki Atatürk köşesi mecburiyeti de ilk kez 27 Mayıs darbecilerince resmi olarak uygulamaya konulmuştur.
27 mayıs darbecileri mevcut Atatürkçü bayramlara bir yenisini eklemiş 27 Mayıs'ı "Anayasa ve Hürriyet Bayramı ilan etmişti ve 1980'e kadar "coşku ile" kutlamışız...

Bu arada 27 Mayıs 1960 darbesini övmek mevcut yasalara göre suçtur. Yassıada düzmece mahkemelerinin tüm kararları geçen yıl TBMM kararı ile illegal ilan edilmiştir. 27 Mayıs1960 darbesi 14 Mayıs 1950'nin intikamı amacı ile yapılmıştı... Her darbenin olduğu gibi 27 Mayıs'ın da bolca yalakası vardı.

İstanbul Barosu ve İstanbul Üniversitesi tüzel kişiliklerinin 27 mayıs kanlı darbesine verdikleri resmi ve fiili destek nedeni ile bu halka özür borçları vardır.

27 Mayıs 1960 sonrasında İstanbul Barosu Yassıada düzmece mahkemelerinde Menderes ve arkadaşlarını savunmak isteyen avukatları meslekten ihraçla tehdit eden utanç verici kararlar almıştır...

Yakın zamanda İspanya Genelkurmay Başkanlığı 1936 askeri darbesinde isminin ve gücünün darbecilerce kullanılmış olması nedeni ile İspanya Halkından özür dilemiştir. Aynı davranışı 27 mayıs ve diğer darbelerden dolayı bizim Genelkurmay Başkanlığından da bekliyoruz.

***

AKŞENER ZORBA, DİKTATÖR VE TOTALİTER!

Sabetayist Dönme İttihatçı Meral Akşener; kaostan, krizden, kavgadan, felaket tellallığından beslenen bir çukur, bataklık siyaset anlayışının temsilcisi. Nereye gittiyse orada toplumsal huzur, barış ve ahenk bozuluyor. Çatışmanın son kurbanı Kocaeli İzmit oldu.

Miting yapma potansiyeli, kapasitesi, toplumsal desteği olmayan Sabetayist İttihatçı Meral Akşener, çarşı/esnaf ziyaretleri ile Kılıçdaroğlu'na karşı yokluğunu, ezikliğini örtme çabasında. İllüzyoncu medya ve akademiyası, Kılıçdaroğlu'nun büyük kalabalıklar topladığı mitingleri itibarsızlaştırırken; Akşener'in kavga, çatışma, koasun eksik olmadığı programlarını yüceltiyor.

2. Abdülhamid Han ve CB Erdoğan'a, "İstibdatçı" diye kara çalmaya çalışan demokrat Meral Akşener, Nevşehir'deki İP üst yönetiminin kirli çamaşırlarını deşifre etti diye il başkanını görevinden aldı. Hürriyet, meşveret, musavat, uhuvvet diyen Akşener de bu. Ataları İttihatçılar gibi müstebid, zorba, diktatör ve totaliter.

İsrail'in sağlam İP'inin Genel Sekreteri Uğur Poyraz, "2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanlığını Cumhur İttifakı'na kaybetsek bile 360'ın üzerinde Milletvekili çıkarırsak referanduma gidebiliriz" dedi. ABD Büyükelçisi Flake, son ziyaretinde İP'sizlerin kulağına bu projeyi sufle etmiş belli. Ama dereye su gelene kadar kurbağanın gözü patlayacak!

***

ABD, ENDİŞE EDİYORMUŞ!

ABD açıklama yapmış. Türkiye'nin Suriye'ye askeri operasyon yapmasından endişe ediyoruz. ABD'yi endişeye sevk etmeyi başaran bir ülkenin vatandaşı olduğum için Allah'a hamd olsun.

Türkiye'nin Barış Pınarı, Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Pençe/Kilit askeri operasyonlarından endişelenen ABD, yeni bir askeri operasyon sinyalinden de endişelenmiş. E… Bize ne bundan. TSK vuracak, Siyonist Haçlı Batı endişelenecek. Ne kadar güzel bir manzara bu. Seyrine doyum olmuyor.
Suriye'deki PKK, YPG/PYD terör örgütlerine bir yeni askeri operasyon gündemde iken… Yarabbi; Bu ordu adını sevgililer sevgilisi Hz.Muhammed'den alan (Mehmetçik) ordudur. Bu ordu 1000 yıl İslam'ın sancaktarlığı için 50 milyon şehit vermiş bir ordudur. Bu ordu, 100 yıldır Deccal Siyonizm'in zulmü altında inim inim inleyen insanlığın tek kurtuluş reçetesidir. Bu ordu hasretle beklenilen, özlenilendir. Daima muzaffer eyle...

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, İsveç ve Finlandiya'ya Türkiye'nin endişelerini giderme çağrısı yaptı. Eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi'nde ABD askeri ölmesin, Mehmetçik ölsün diye Güney Kore'ye giden Türkiye yok. Siyonist Haçlı Batı'ya veto resti çeken ve NATO'ya geri adım attıran Erbakan/ Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Lider ülke Türkiye'si var elhamdülillah.

***

CHP Maltepe Belediyesi'nde günlük bilançosu 150 bin ₺ olan rüşvet çarkı

CHP Maltepe Belediyesi'nde günlük bilançosu 150 bin ₺ olan rüşvet çarkı patlak verdi. Yoksulluk, yolsuzluk, rüşvet, israf, hırsızlık diye AK Parti'ye saldıran Kemalist illüzyoncu medya ve akademiyadan hiç ses çıkmıyor? Neden?

Milyon dolarlık evde oturup milyon dolarlık araba koleksiyonu sahibi, milyon dolarlık reklam, film ve dizi film anlaşmalarına imza atıp milyon dolarlık banka cüzdanı sahibi kanalizasyon şebekesi kültür ve san'at camiası mensupları sosyal medya hesaplarından açlık, yokluk ve yoksulluk duyarı kasıyor…

***

İlahiyat Fakülteleri, Takiyeci Sabetayist Zümre'nin etkili olduğu kurum

Ankara İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Hayri Kırbaşoğlu, "yapıya zarar verildiği için (yapanların yabancı turistler olduğu tespit edildiği halde) keşke Ayasofya müze kalsaydı" dedi. Peki, yapıya nasıl zarar verilmiş? Temeline bomba mı yerleştirilmiş? Sütünlarının altında dinamit mi patlatılmış? Kolonları mı kesilmiş? Yok bunların hiçbiri değil. Sıvadan bir kaç parça koparılmış! Eyvah, Ayasofya çökecek! İlahiyat Fakülteleri, Takiyeci Sabetayist Zümre'nin etkili olduğu kurum.

***

Erbakan'ın bir projesi daha hayat buluyor

Erbakan'ın bir projesi daha hayat buluyor. Türkiye'de değil, Rusya'da! Putin, rubleyi dolar yerine altına endekslenmesi için çalışma yürütüyor. Bu karar, Siyonizm'in küresel faizci kapitalist sistem ve doların iflası demektir. Peki, Erbakan'ın milli paraları altına endekslenmesi projesi nasıl oluyor da Rusya'da tatbik için çalışma yürütülüyor? El-Aziz'i izlemeye devam edin!

***

TEKNOFEST bu yıl Azerbaycan'da düzenleniyor

Azerbaycan'da bir Atatürk heykeli açılışı olsa Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası ülke gündeminde bir numara yapar. Dünyanın en büyük teknoloji fuarı TEKNOFEST bu yıl Azerbaycan'da düzenleniyor. Yandaş havuz medyası niçin gündemin bir numarası yapmıyor?

(Sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.)

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/10404104/islama-orta-cag-diye-saldiran-zumre