Kılıçdaroğlu'nun ne demek istediğini Takiyeci Zümre anlıyor!

Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre medya ve akademiya, Kılıçdaroğlu'nun adaylığına engel olmak için CHP'nin Maltepe Mitingi ile ilgili dezenformasyon yapıyor. Miting ile ilgili söylenilen 3 yalan.

1- Miting'e katılım çok düşüktü. Kalabalık azdı.

2- Atatürk'ün posteri yoktu.

3-Her yer Kandil, her yer direniş diye slogan atıldı.

CHP'nin Maltepe Mitingi öncesinde ABD Ankara Büyükelçiliğinden Türkiye'de yaşayan vatandaşlarına güvenlik gerekçesiyle mitinge katılmama çağrısı yapıldı. ABD, Kemal Kılıçdaroğlu'nun mitinginden niçin rahatsız? Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin rahatsız olduğundan elbette ABD de rahatsız olur!

Maltepe Mitingi'nde konuşan Kılıçdaroğlu, " CHP elbette mükemmel bir parti değil. Geçmişimizde büyük hatalar var. Ancak geçmişindeki bu hatalar ile yüzleşip değişmek için mücadele eden ve değişim yaşayan

CHP dışında başka bir parti de yok" dedi. Peki, CHP'nin geçmişinde ne var? Mustafa Kemal ve Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre. Kılıçdaroğlu'nun ne demek istediğini Takiyeci Zümre anlıyor!

Dersimli Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'yi Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarkların güdümünden çıkarıp milli ve yerli bir parti hüviyetine büründürmeye çalışırken; Karazangoçoğlu İngiliz Temel, SP'ni; Fatih Erbakan da YRP'yi Erbakan ve Milli Görüş düşmanı Kemalist statükoya koltuk değneği yaptı.

Yıllardır CB Erdoğan ve AK Parti'yi toplumu kutuplaştırmak, ötekileştirmek ve ayrıştırmakla suçlayan Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre medya ve akademiyası şimdi utanmadan, sıkılmadan, yüzü kızarmadan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alevi oluşuna gönderme yaparak adaylığına karşı bir toplumsal öfke ve çatışma doğurmaya çalışıyor. Bu habis zihniyetten Türkiye kurtulmalı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alevi oluşuna vurgu yaparak toplumsal bir çatışma isteyen Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre medya ve akademiya'nın komplo ve provokasyonlarına karşı Sünni ve Alevi vatandaşları teyakkuzda olmaya davet ediyorum.

***

Keklenmeye bu kadar müsait kitle varken…

Sosyal medyada Kemalistler ile AK Partilileri kekleyen iki bot hesaptan algı operasyonu yapıldı. CB Erdoğan'ı peygamber ilan eden bot hesaptan Kemalistler ayaklandırıldı. CHP'nin Maltepe'deki mitingde, "Her yer Kandil, her yer direniş" sloganları atıldığı yalanını uyduran bot hesap üzerinden de AK Partililer keklendi. Keklenmeye bu kadar müsait kitle varken elbette kekleyen hiç eksik olmaz.

***

Akşener'in partisine Osmanlı Kayı Ocağı sembolü yakışmıyor

2. Abdülhamid Han'a Siyonist kin ve öfke ile nefret kusan Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener'in partisine Osmanlı Kayı Ocağı sembolü yakışmıyor. Siyonizm'in 6 köşeli yıldızı, İsrail'in İP'ine daha çok yakışmaz mı?

***

Davos Zirvesi

Küresel güç Siyonizm'in bir zamanlar dünyayı yılık dizayn ettiği Davos Zirvesi yapılıyor. Irak'ta, Suriye'de, Libya'da, Doğu Akdeniz'de, Dağlık Karabağ'da, Katar'da, Somali'de, Venezuela'da kısacası her yerde Türkiye'ye mağlup olan Siyonizm'in Davos Zirvesi artık küresel elitlerin yılda bir toplanarak okey oynadıkları bir kahvehaneye dönüştü.

***

Şakşakçılık yarışındaki AK Partililer intibaha geldiyse ne ala

AK Parti'nin Adana'daki Gençlik Şöleni'nden dönerken kaza yapan otobüs ile ilgili Kemalistlerin nasıl insanlıktan çıkmış, merhamet yoksulu, vicdandan nasipsiz birer canavara dönüştüklerini gördünüz mü? Kemalist statüko'nun ritüel, değer ve törenlerine yardakçılık, yarenlik, şakşakçılık yarışındaki AK Partililer intibaha geldiyse ne ala.. Yoksa değme sarhoşa düşene kadar.

***

Derviş Vahdeti gibi CB Erdoğan'ı devirmek!

Günlerdir yazıyoruz ama kimseden çıt çıkmıyor. Karazangoçoğlu İngiliz Temel ile Fatih Erbakan, Sabetayist Dönme Meral Akşener'in Sultan 2. Abdülhamid Han'a yönelik herzelerine karşı inatla niçin susuyorlar? Tek bir Saadetçi ile YRP'liden tık yok. Onların daha büyük bir vazifesi var! Derviş Vahdeti gibi CB Erdoğan'ı devirmek!

***

Yahudi dostunu da düşmanını da çok iyi teşhis edip tanıyor

CB Erdoğan, ne zaman Siyonist/Haçlı Batı'ya İsveç ve Finlandiya için veto resti çekti; Sabetayist Dönme Meral Akşener'den, "Erdoğan, 2. Abdülhamid'dir" benzetmesi geldi. Yahudi dostunu da düşmanını da çok iyi teşhis edip tanıyor. Müslüman'ın kimi dost kimi düşman edineceğine ise illüzyoncu Zümre medya ve akademiya'sı karar veriyor.

***

Millet İttifakı'na değil de CB Erdoğan'a saldırıyor

Abdurrahman Dilipak. İsrail'in Türkiye'deki dinci imajı ile Müslüman topluma yutturduğu Truva atı. 28 Şubat post modern darbesinde cuntacılara değil de Erbakan'a karşı kılıç kuşandı. Şimdi de 2023'e doğru Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin siyasi platformu Millet İttifakı'na değil de CB Erdoğan'a saldırıyor. Kimi düşman ilan edeceğini iyi biliyor Dilipislik!

***

Kim ne yapsın FOX Haberi?

Eskiden reyting yarışında FOX Haber, en çok izlenilen dizileri bile geride bırakarak şampiyon olurdu. Çünkü Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin umudu vardı. Son aylarda izlenme oranlarında hızla düşüşe geçen FOX Haber ilk 10'u ancak zorluyor. Neden? Çünkü Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin 2023'ten umudu kalmadı. Kim ne yapsın FOX Haberi? Spikerlerin ayarları bu yüzden bozuk!

***

Flake, İP ve HDP'yi ziyaret etti

ABD Ankara'da Büyükelçisi Flake, İP ve HDP'yi ziyaret etti. CHP'de Kılıçdaroğlu'nun adaylığının kesinleştiği bir süreçte yapılan bu ziyaretler anlamlı. HDP, PKK/YPG terör örgütü'nün siyasi uzantısı. İP ise 2. Abdülhamid Han'a Yahudi İttihatçıların ağzıyla saldıran bir Takiyeci Zümre partisi. Beyaz Türk Jön Türkler ile Beyaz Kürt Jön Kürtler, ABD patronajında sahneye sürüldü.

***

Tuğçe Kazaz'ın yaptığı muhalefete AK Parti bünyesi bile dar gelir

#Tuğçe Kazaz. Eski manken. Hidayet Allah'ın elindedir. Kime nasip edeceğini o bilir. #Tuğçe Kazaz'ın Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'ye tek başına verdiği mücadele; AK Parti Meclis Grubu'nun toplamından daha fazla ve azimli, başarılı, etkili. #Tuğçe Kazaz'ın yaptığı muhalefete AK Parti bünyesi bile dar gelir. Bravo doğrusu.

***

Alman toplumunun %16,1'i sosyal yardıma muhtaç

Almanya'nın en önde gelen sosyal yardım kuruluşu P. Wohlfahrt'ın Başkanı U. Schneider, "ülkede 13, 4 milyon yardıma ihtiyacı olan kişi var dedi. Bu sayı Alman toplumunun %16,1'ine tekabül ediyor. Enflasyon oranı bu şekilde gelişmeye devam ederse, o zaman toplum alttan parçalanacak" dedi. Almanya'yı put edinip Türkiye ile kıyaslayan illüzyoncu medya ve akademiya bu haberi yayınlamaya cesaret eder mi?

***

Bluebay Varlık Yönetimi'nden ünlü ekonomist Timothy Ash, "Bu kadar uzun süre çılgın ekonomik politikaları yürüten bir yönetime rağmen bir ekonominin bu kadar uzun süre ayakta kalabilmesi inanılmaz" dedi. Ash'in merak ve şaşkınlığını biz giderelim. Türkiye'nin biri resmi diğeri kriminal iki bütçesi var. Resmi olan hükümet bütçesi belli. Ama Milli Görüş derin devleti'nin bütçesi tam bir muammadır. Kriminal bütçenin kontrol ettiği parayı tahmin etmek bile zor.

***

(Sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.)

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/10381548/kilicdaroglunun-ne-demek-istedigini-takiyeci-zumre-anliyor