Kuzey Kore'nin şu acizliğine bak Zümre'nin nasıl bir Türkiye istediğini gör...

2020'nin başlarında ülke, kendisini pandemiden izole etmeye çalışmak için sınırlarını kapattı. Kim Jong-un, şimdiye kadar dışarıdan tıbbi desteği reddetti.

Devlet medyası, ülkede "ateş" olarak adlandırılan koronavirüsle başa çıkmak için geleneksel tedaviler önerdi. İktidar partisi gazetesi Rodong Simnun, ciddi şekilde hasta olmayanlar için zencefil veya hanımeli çayı ve söğüt yaprağı içeceği gibi ilaçlar önerdi.

Devlet medyası geçenlerde sabah ve akşam tuzlu su ile gargara yapılmasını öneren bir çiftle röportaj yaptı. Devlet haber ajansının bildirdiğine göre, "antiseptik bir çözüm" yapmak için Pyongyang'a bin ton tuz gönderildi.

İşte küresel illüzyoncu medya ve akademiyanın aleyhinde tek bir haber yayınlamayıp övgülere boğduğu gerçek diktatör Kim Jong-un'un ülkesi Kuzey Kore'nin hali bu...

Peki hemen yanı başında Güney Kore dünyaya teknoloji ihraç ederken, gelişmişliği ile dikkat çekerken Kuzey Kore neden böyle ilkel halde?

İşte o sorunun cevabı bir diktatör olan Kim Jong-un'un popülaritesinde saklı... 

Çünkü Kim Jong ülkesinin kaynaklarını halkına hizmet için değil dünya Siyonizm'ine hizmet etmek için kullanıyor. 

Siyonizm'in baş belası Trump'un başkanlığı döneminde Kuzey Kore lideri Kim Jong-un hakkındaki abartılı haberleri hatırlarsınız.

ABD'yle başa baş gösterip köpürttükçe köpürtüyorlardı.

Kuzey Kore aslında Türkiye'deki tüm kalkınma projelerine karşı çıkan takiyeci Zümre Oligarşisinin nasıl bir Türkiye istediğini göstermesi bakımından önemli...

Hastaneye, yola, köprüye, sanayi bölgelerine, savunma sanayiine karşı çıkan Zümre Oligarşisi de işte Kuzey Kore gibi kendisinin yönetebileceği kadar küçük bir Türkiye istiyor. Ve o küçük ülkeyle de sadece Siyonizm'e hizmet etmeyi amaçlıyor.

Yani Kuzey Kore'nin haline bak Zümre'nin nasıl bir Türkiye istediğini gör!

- El-Aziz Gazetesi, Analiz bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/10364741/kuzey-korenin-su-acizligine-bak-zumrenin-nasil-bir-turkiye-istedigini-gor