Menfaati, çıkarı için aslan kesilen Müslüman toplum nerede?

Kemalist ilahiyatçı diye reklam edilen, İslam düşmanı Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'den bir fazla tık beğeni, alkış, övgü ve destek almak, şan/şöhret uğruna ruhunu/aklını şeytana kiraya vermiş iblis dışkısı Cemil Kılıç, "Dinimiz ırkçılığı yasaklamıştır. Tabi Arap ırkçılığı hariç. O sevaptır" diyerek ağzından sıçmış. Menfaati, çıkarı için aslan kesilen Müslüman toplum nerede? Yoksa bununla da CB Erdoğan mı uğraşsın?

"Dinimiz ırkçılığı yasaklamıştır. Tabii Arap ırkçılığı hariç. O sevaptır" diyen Kripto Tevrat ilahiyatçısı Cemil Kılıç, aleni Hz. Muhammed'e(SAV) hakaret ediyor. Bu kepazeliğe, densizliğe, ahlaksızlığa ve dinsizliğe karşı çıkmayan ilahiyat, tarikat ve cemaatler İslam mı; Müslüman mı? Allah ve Resulü'nün düşmanlarına düşmanlık etmeyenden ancak müşrik olur.

Bir ilahiyatçı çıksa ve dese ki, " dinimiz ırkçılığı yasaklamıştır. Tabii Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre ırkçılığı hariç. O sevaptır" sizce başına ne gelir? Kemalist kitle ne yapar? Ancak iblis'in fikirsel iğfal edip sokağa saldığı Kemalist ilahsız Cemil Kılıç, " Arap ırkçılığı sevaptır" diyerek Hz. Muhammed'e (SAV) hakaret ediyor. Ne oldu? Başına ne geldi? Nüfus cüzdanında din hanesinde İslam yazanlar nerede?

%99'u Müslüman denilen Türkiye'de şeytanın gayri meşru çocuğu bir ilahsız ilahiyatçı, " Arap ırkçılığı sevaptır" diye ağzından bevl ediyorsa ve bu yaptığı fikir fahişeliği, düşünce sürtüklüğü yanına kar kalıyorsa, hiçbir şey olmamış gibi herkes rutin yaşamına devam ediyorsa bu %99 oranı tarihte söylenilmiş en büyük safsata ve hezeyanlardandır.

Sevdiği lider ve partiye fanatizm ruhuyla bağlı, tuttuğu futbol takımına holiganlık zihniyetiyle tutkulu şekilde taraftar milyonlarca nüfus cüzdanında Müslüman yazanlar; " Arap ırkçılığı sevaptır" diyerek Hz. Muhammed'e (SAV) düşmanlık eden şeytan sıçması ilahsız ilahiyatçıya üç maymunu oynuyor.

***

Sansür haberi bir Takiyeci Zümre palavrası

Siyonizm'in muhalif lider ve hükümetleri yıpratmak, kitleleri manipüle edip sürü gibi gütmek için kullandığı en etkin aparatlardan birisi de tiyatro. Güldür Güldür Show, iktidar aleyhine CHP'den daha baskın bir muhalefet sergiliyor. N.Nebati ile ilgili bir skeç'in reklamını yaptı. Ama yayınlamadı. Hükümet sansür uyguladı diye kıyamet koptu. Oysa skeç yayınlansaydı millet gülüp geçecek ve unutacaktı. Sansür haberi bir Takiyeci Zümre palavrası.

***

Ambargo konusunda bile birbirlerine düştüler

AB kendi içinde bile ortak bir karar alamayan, üye ülkeler arasında her kafadan ayrı bir sesin çıktığı, uluslararası konularda işlevsiz, iflas etmiş, bürokratik oligarşinin pençesinde karar alma mekanizması bitkisel hayata girmiş, ne söylediğinin, ne düşündüğünün diğer ülkeler nezdinde hiçbir kıymeti harbiyesi olmayan bir bataklık. Rusya'ya uygulanacak ambargo konusunda bile birbirlerine düştüler.

***

Fatih Erbakan, Yahudi medyası ne söylüyorsa onu söylüyor

Fatih Erbakan, Yahudi medyası ne söylüyorsa onu söylüyor, ne kusuyorsa onu kusuyor. Ekrem İmamoğlu'na saldırıyorlar, Fatih de saldırıyor. Mansur Yavaş'ı şişiriyorlar, Fatih de üflüyor. Yahudi medyasının papağanı olmuş Fatih Erbakan.

***

Yahudi'nin ekmeğini yiyen Milli Gazete

Yahudi'nin ekmeğini yiyen Milli Gazete, Yahudi'nin düşmanlarına kılıç kuşanıyor. Yahudi'nin hükümet içinde CB Erdoğan'dan sonra en büyük düşman ilan ettiği MSB Hulusi Akar'a saldıran şeytan gübresi bir insan müsveddesinin köşe yazısını internet sitesinden manşete çekmiş.

***

Bodrum'da 290 ₺'ye ayran-lahmacun

Bodrum'da 195 ₺'ye lahmacun, 290 ₺'ye ayran-lahmacun, 175 ₺'ye vejeteryan lahmacun, 1500 ₺ Beach giriş ücreti, 45 bin ₺'ye aylık Beach kiralayan, 400 ₺'ye alkollü kokteyl için Selanik Dönmesi Sabetaycı azgın azınlık ayık kaldığı, kafası bi dünya olmadığı 2 saatlik sürede cep telefondaki sosyal medya adresine girip, " Ülke batıyor, halk aç, ekonomi iflas etti" diye anırıyor.

***

Kemalist rejim'in TC dönemine ait tarikat ve cemaatlere olan sevgisi

Atatürkçü Ali Nesin, "İsmailağa Cemaati'nden Rabıta Vakfı, Aziz Nesin adına aldığımız bir arazinin hemen yanına yerleşti. Komşu olduk. Çok sevimli ve eksantrik buluyorum bu cemaati" açıklaması yaptı. İstiklal Mahkemeleri'nde âlimleri yok yere devrim düşmanlığı suçlamasıyla idam eden putperest Kemalist rejim'in TC dönemine ait tarikat ve cemaatlere olan sevgisi, sempatisi çok ilginç değil mi?

***

İblis kusmuğu Fatih Altaylı, Ekrem İmamoğlu'na, " Abdurrahman Dilipak'ı hatta yaşasaydı Hasan Karakaya'yı götür, bunların bir karakteri ve duruşu var. Bir karakter ve duruşu olmayan Nagehan Alçı'yı niye davet ediyorsun programlara" diye sitem etmiş. Başörtülülere, "fahişe" diye saldıran şeytan dışkısı Fatih Altaylı'dan referans almayan Alçı, referans alan Dilipak'tan daha sempatik geliyor.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/10198185/menfaati-cikari-icin-aslan-kesilen-musluman-toplum-nerede