- 13 Ağu 2018 - 23:14

SİYONİZM'İN DOLAR OPERASYONU TÜRKİYE'NİN SAKALINI TRAŞ ETMEKTİR-ERBAKAN’IN BRICS PLANI

Dolar operasyonu ile yapılacak olan ancak Türkiye'nin sakalını traş etmektir. Dangalak Saadetçilerden Millî Görüşçü Olmaz! Erbakan’ın BRICS Planı

Büyütmek için resme tıklayın

Siyonizm'in Dolar Operasyonu Türkiye'nin Sakalını Traş Etmektir!

Siyasi ve ekonomik sorunlar karakolluk olduğunda ABD'nin Türkiye'ye askeri müeyyide uygulama gücü yoksa -ki Irak yenilgisi ve Suriye'deki kifayetsizliği olmadığını gösterdi- yaptığı blöften öteye geçmez!

Dolar’ın asıl sahibi Siyonist İsrail Türkiye ile ABD'yi savaştırmak istiyor ancak bunu başaramıyor!

Başkan Trump ile ABD kurulu düzeni canhıraş iktidar kavgalarını Türkiye üzerinden yapıyorlar. Her iki taraf da diğerini Türkiye'ye dövdürmeye çalışıyor. Ama Türkiye ikisini de dövüyor!

Türkiye'ye ne yaptıysa yüzüne gözüne bulaştıran ve karşı hamlelere maruz kalan İsrail bu kez Türkiye'nin dostlarına yöneldi, onu da yüzüne gözüne bulaştırdı.

Venezuella Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro için tertiplediği suikast girişiminin başarısız olmasının faturasını da çok ağır ödeyecek.

15 Temmuz NATO Darbesi püskürtülüp FETÖ tasfiye edildi. Ardından Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı harekâtlarıyla NATO geriletildi. Siyonizm $ saldırısıyla son kozunu oynuyor; başarı şansı hiç yok.

Artık Türkiye'yi kim tutar?

Siyonizm'in $ operasyonunun bundan önceki küresel komplolardan bir farkı var! Türkiye'yi hedef alan eski operasyonlarda ülke, millet, partiler, medya, sivil toplum örgütleri, sermaye olarak bölünmüş,ayrışmış, farklı kamplara savrulmuştuk!

Ancak $ saldırısında ilke kez devlet, millet, ülke, toplum, partiler, medya, sermaye ve sivil toplum kuruluşları olarak biriz, beraberiz ve diriyiz hamdolsun!

Ergenekon darbeleri plan aşamasında engellendi. Kamuoyu, yargı ikna edilemedi. 15 Temmuz FETÖ Darbesi net açığa çıktı öyle önlendi. Herkes ikna oldu. $'a da ABD saldırısı olduğu netleşince sert müdahale yapılacaktır.

Türkiye karşısında siyasi ve askeri gücünü yitirmiş, kullanamayan bir ABD; zaten krizde olan ekonomik gücünü asla kullanamaz. Dolar'la oynadığı kumarı kazanma şansı yoktur. Dolar Siyonizm'in son kalesidir.

Bölücü PKK terörü ve FETÖ darbe girişimi ile sonuç alamayan Küresel Siyonizm; Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı harekâtında askeri güç de kullanamadığı Türkiye'ye karşı $ saldırısı ve ambargo ile son kozunu oynuyor. Türkiye ise $'a küresel darbe indirme girişiminde!

1969'dan itibaren Millî Görüş ile Siyonizm arasındaki ölümüne iktidar mücadelesinde Erbakan yüzlerce hamlede hep galip geldi. Türkiye Batı karşısında siyasi ve askeri üstünlük elde etti. Dolar'la bir halt yapamazlar!

Dolar almış başını gidiyor... Ülke korku, endişe ve telaşta... Bendeniz ise Aladağ kadar serinim!

Çünkü Erbakan 1 Dolar=1 Türk Lirası olacak demişti. Erbakan ne dediyse oldu. Bu niye olmasın?

Bu da olacak. Kesinlikle!

Ahım şahım koca süper güç ABD neden bir devlete yakışmayacak aşağılık davranışlardan hiç utanmıyor? Kuklalar utanmaz da ondan! ABD Yahudi'nin kuklası. Japonya'ya atom bombasıyla vahşi katliam yaptı hala özür dilemedi.

BRİÇ ülkelerinin Güney Afrika Zirvesine davet ettiği Başkan Erdoğan $'ın aralarındaki ticarette kullanılmamasını önerdi ve kabul gördü. Bu, küresel sermayenin kolunu kesmektir. $ operasyonu ile yapılan ise Türkiye'nin sakalını traş etmektir.

ABD'nin "Türkiye'siz bir dünya" lüksü yoktur. Lakin Türkiye'nin "ABD'siz bir dünya" seçeneği vardır.

Milli Görüş Lideri Erbakan Siyonizm ile giriştiği mücadeleyi ifade etmek babından: “Az bir parayla sayısız parası olan Siyonizm'le kumar oynuyoruz. Her defasında tüm paramızı koymak zorundayız. 99 kez düşeş atsak paramız trilyonlara baliğ olsa da bir kez atamazsak iflas ederiz…” demişti.

Erbakan ayrıca üstü örtülen ve bilinmesi istenmeyen bir gerçeği ise şu sözlerle özetliyordu: “Dolar Amerika’nın değil dünya Siyonizm’in parasıdır ve Amerika bu parayı kira vererek kullanmaktadır. Üç kağıt oyununun yeşil kağıdıdır. Karşılıksızdır sadece boya ve pamuk kullanılarak üretilir…”

İşte yaşanan bütün olaylar ve sonuçlarına bakıldığı zaman Türkiye’nin Erbakan’ın dediği gibi hep düşeş attığını rahatlıkla görmek mümkündür.

Bu arada neden farklı kıtalardaki farklı ülkelerden Türkiye’ye arka arkaya destek mesajları geliyor diye sormak lazım!

Çünkü Türkiye artık eski Türkiye değil! Türkiye küresel bir güç!

İsrail’e karşı güçsüz eli kolu bağlı bir konumda değil, horozluk yapan bir Türkiye var!

Haliyle tüm devletler bunu görüyor ve güç kimde ise ona destek vererek pozisyon alıyor.

İşte Erbakan’ın 40 yıllık Milli Görüş davası ile neleri başardığının bir ispatıda budur diyebiliriz...

Dangalak Saadetçiler'den Millî Görüşçü Olmaz!

"Mü'minin ferasetinden korkun; zira o iman nuru ile bakar" hadisini Erbakan: "Mana-yı muhalifi ile bu demektir ki alıktan, ağzı açıktan, dangalaktan mü'min olmaz…" diye açıklıyordu.

Onun içindir ki nerede duracaklarını, kimden taraf olacaklarını bilemeyen dangalak Saadetçilerden Millî Görşçü olmaz!

Kripto Yönetimin iş başına getirdiği SP Genel Başkanı İngiliz Temel $'ın yükselişi ABD'nin işi değil iktidarın suçu deyip ekliyor: “Hükümet cesur olsun, arkasındayız!..”

Duyan da milli çizgide sanır. Oysa yaptığı kışkırtıcılıktan öte bir şey değil…

Saadet Partisi kabuk yönetimine körü körüne itaat edenler ne Erbakan'ı anladılar ne de inandılar. Erbakan'ın o büyük vaatleri boş muydu; yoksa İngiliz Temel mi gerçekleştirecek?

Oysa Türkiye hepsini bir bir hayata geçiriyor!

Yahudi'nin güdümlediği Saadet Partisi kabuk yönetimi ve Millî Gazete; Başkan Erdoğan karşıtlığının arkasına saklanarak çok sinsice Türkiye düşmanlığı yapıyor.

Şu Saadetçilerin acıklı haline bir bakın... Millî Görüş'ün Partisi Saadet'i Yahudi işgal etmiş, her konuda Türkiye'ye düşmanlıkta kullanıp Siyonizm'e, İsrail politikalarına hizmet ettiriyor...

Anlamıyorlar, farkında değiller!

Erbakan’ın BRICS Planı

Siyonizm ile giriştiği mücadeleyi kazanan Milli Görüş Lideri Erbakan vefatına yakın ve hasta bir halde yaptığı uzun İran ziyaretinde İranlı yetkililere Yeni Bir Dünya’nın nasıl kurulması gerektiğini anlatıyor.

Burada en dikkat çeken durum ise kuruluşunun henüz 3. Yılını bile doldurmayan BRICS (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika) ülkeleri ile ilgili söylediği sözler.

Siyonizm’in batı toplumları içinde bir takım aşırı uçlar (Evangelistler v.s) kullanarak bütün insanlığı sömürdüğüne dikkat çeken Erbakan; ezilen ülkeler olarak tarif ettiği ve D-8’in etrafında toplanacak 100 ülke içinde BRICS ülkelerini de olacağını haber veriyor.

İŞTE ERBAKAN'IN SİYONİZM&DOLAR İLİŞKİSİ VE BRICS ÜLKELERİ İLE İLGİLİ TARİHİ SÖZLERİ:

Zeki GEÇKİL

M.T

13 Ağu 2018 - 23:14 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.