Selçuk Öztürk'ten Gürsel Erol'a: Elazığspor'un adını kullanan ucuz politikacı

Selçuk Öztürk'ten Gürsel Erol'a: Elazığspor'un adını kullanan ucuz politikacı

Elazığ'a geldiği günden beri tribünlere oynayan Erol sık sık Elazığspor'un adını kullanarak şov yapıyordu. Ama bugün Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk yaptığı paylaşımla gerçekleri ortaya koydu.

2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Elazığspor’un Başkanı Selçuk Öztürk bugin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP milletvekili Gürsel Erol'un istismarcı, samimyetsiz yüzünü ortaya koydu.


Elazığ'a geldiği günden beri tribünlere oynayan Erol sık sık Elazığspor'un adını da kullanarak şov yapıyordu. Ama bugün Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk yaptığı paylaşımla gerçekleri ortaya koydu.


Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erol'un meclis kürsülerinde Elazığspor'un adını kullandığını ama 100 bin liralık fotma parasını bile yıllardır ödemediğini açıkladı.


Başkan Öztürk, “Forma kampanyasına katılarak maaşından 100 Bin TL değerinde forma alan, 1.5 yıl geçmesine rağmen 100 Bin TL değerinde forma bedelini ödemeyen insana ne diyebilirim ki? En son cevap vermeyince yaşadığım ağır mesajlaşma sonucunda defalarca aramama rağmen ki en son mesajında “Sana değil Elazığspor’a borcum var” deyip, halen borcunu ödemeyen ama meclis kürsüsünde Elazığspor’u ağzına alıp siyasi rant elde etmeye çalışan ucuz politikacı sayın vekili kulüp yönetimi olarak esefle kınıyoruz.” açıklamasını yaptı.

DİĞER HABERLER