Elazığspor transfer tahtasını açamadı sebep gösterilen futbolcular açıklama yaptı

Elazığspor transfer tahtasını açamadı sebep gösterilen futbolcular açıklama yaptı

Başkan Selçuk Öztürk'ün "5 Milyon TL yeter" açıklamasına rağmen o meblağ bulunamayınca Elazığspor ikinci yarıya transfer yapamadan girmiş oldu.

2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren ve Ara Transfer Dönemi’nde kadrosunu güçlendirerek eksik mevkilere takviye yapmayı planlayan Bordo-Beyazlı temsilcimiz, transfer engelini kaldıramadı.


Başkan Selçuk Öztürk'ün "5 Milyon TL yeter" açıklamasına rağmen o meblağ bulunamayınca Elazığspor ikinci yarıya transfer yapamadan girmiş oldu.


Hem yerli hem de önceki sezonlarda takımda görev yapan yabancı futbolculara borcu bulunan ve ödeme yapmadığı için transfer yasağı devam eden Elazığspor’da umutlar yine bir başka bahara kaldı.


Ara Transfer Dönemi’nde kadrosundan Ömer Yıldız, Murat Ceylan, Ahmet Doğan, Onur Alsu ve Tufan Kelleci gibi isimleri kaybeden Bordo-Beyazlı ekibimiz transfer yasağını kaldıramadığı için yoluna mevcut kadrosuyla devam etmek zorunda kaldı.


Küme düşmeme mücadelesi veren Tetiş Yapı Elazığspor, sezonun 21. Haftası öncesinde puan cetvelinde topladığı 21 puan ile 16.Sırada bulunuyor.


Elazığspor’dan alacaklı olan ve bu alacakları nedeniyle bordo beyazlı kulübümüzün transfer yasağına neden olan eski futbolcular Emre Öztürk, Adem Alkaşi, Serkan Kurtuluş,Orhan Şam, Soner Şahin ve Mehmet Yiğit yapmış oldukları ortak açıklamada Elazığspor Kulübü yönetiminden kimsenin kendileri ile irtibata geçmediğini söylediler.ESKİ OYUNCULAR: HİÇBİR ELAZIĞSPOR YETKİLİSİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEMİŞTİR


Elazığspor’un eski oyuncuları yaptıkları yazılı açıklamada, “Bahsi gecen Transfer tahtası ile ilgili hiçbir Elazığspor yetkilisi bizimle iletişime geçmemiştir. Elazığspor Türk futbolunun ve Elazığ şehrinin markasıdır. Şehrin itibardır... Kamuoyunu yanlış yönlendirmemek adına, bilgi kirliliğinin giderilmesi açısından bu mesajın yayınlanmasının doğru olacağına inanıyoruz eski Elazığspor oyuncuları” ifadelerini kullandılar.

DİĞER HABERLER