Selçuk Öztürk: Transfer Döneminin Bitimine 11 Gün Kala Görevi Kendilerine Tevdi Ediyorum

Selçuk Öztürk: Transfer Döneminin Bitimine 11 Gün Kala Görevi Kendilerine Tevdi Ediyorum

TY Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Hacı Murat Yümlü’nün sosyal medyadaki açıklamalarının ardından bir açıklama yaptı.

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, eski başkanlardan Hacı Murat Yümlü’nün sosyal medyadaki açıklamalarının ardından bir açıklama yaptı.


Başkan Öztürk, “Transfer yasağının bitimine 11 gün kala görevi kendilerine tevdi ediyorum” dedi.


Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:


“Kulübümüz eski başkanlarından Hacı Murat Yümlü, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınlayarak, mevcut yönetim kurulumuzun görevi bırakması durumunda başkanlığa aday olduğunu ve 31 Aralık’ta sona erecek ara transfer döneminde transfer yasağını kaldıracağını beyan etmiştir. Şahsım ve yönetim kurulum olarak Hacı Murat Yümlü ve diğer aday olan kişilere üzerimize düşen ne varsa sağlamaya hazırız.


Gerek FİFA dosyaları, gerekse Türkiye Futbol Federasyonunda bulunan dosyaların çözümü konusunda gerekli evrak ve belgeleri kendilerine sunup, manevi anlamda tüm desteğimizi vereceğimizi belirtmek isteriz. Hacı Murat Yümlü ve başkanlığa aday olan diğer kişiler, transfer yasağının kaldırılması için gerekli çalışmalara başlayabilirler. Transfer yasağının kaldırılmasının ardından “Behemehal” mevcut futbolcularımızın sözleşmelerinden dolayı hak edişlerinin de ödenmesi kaydıyla görevi bırakmaya hazır olduğumuzu, kulübümüzün anahtarlarını kendilerine teslim edeceğimizi ve kongrede yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte kendilerine destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz.


İki sezon önce Kayyım döneminde Kayyım’a yardımcı olmak adına bir Elazığspor taraftarı olarak geceli gündüzlü mücadele etmiş, transferin son gününde transfer yasağını kaldıran biri olarak, transfer döneminin bitimine 11 gün kala görevi kendilerine tevdi ediyorum. Şahsım ve yönetim kurulum adına kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.
DİĞER HABERLER