Aksaray Mahallesi spor salonuna kavuşuyor...

Aksaray Mahallesi spor salonuna kavuşuyor...

Saran Holding tarafından 24 Ocak depremi sonrası ilimizde yaptırılacağı sözü verilen spor salonunun yapım çalışmalarına başlandı.

24 Ocak Elazığ depreminden sonra ilimize Saran Holding tarafından yaptırılacağı sözü verilen spor salonunun yapım çalışmalarına başlandı.


Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran tarafından yaptırılacak olan spor salonu için yer tespiti yapılmış, Aksaray Mahallesi'ndede yükselecek olan spor salonu inşaatı için bugün itibariyle tesviye  çalışmalarına başlanmış, önümüzdeki haftalarda da temeli atılacaktır" ifadesine yer verildi.


İl Müdürü Abdulsamet Eren çalışmaları yerinde inceledi yetkililerden bilgi aldı.


2021 yılının Nisan ayından hizmete açılması planlanan spor salonu hakkında açıklamalarda bulunan Eren "Hayır Sever iş adamı Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadettin Saran’a Elazığ Valimiz Sn. Erkaya Yırık’a, ilimiz milletvekillerine, Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Aksaray mahallemize kazandıracağımız spor salonuyla Şehrimizi temsil eden Aksaray mahallemizde yetişmiş ve kurulmuş olan Voleybol takımımız içinde antrenmanlarını daha nezih bir ortamda yapacağı bu tesis, takımlarımızın maçtaki performanslarına da yansıyacaktır. Bu vesile ile Spor Salonumuzun, takımımız ve Mahalleli gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

DİĞER HABERLER