Emre Aydemir’e Milli Görev...

Emre Aydemir’e Milli Görev...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) keşfettiği genç yetenek Emre Aydemir'i ülkemiz futboluna katkı sunması için bünyesine aldı ve Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü’nde Antrenör Eğitmeni görevine getirdi.

Hemşerimiz Emre Aydemir, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü’nde Antrenör Eğitmeni olarak göreve başladı.


Uzun süre İngiltere’nin büyük kulüplerinden biri olan Arsenal’de de görev yapan Emre Aydemir, 2011 yılından beri İngiltere Futbol Federasyonu Üyesiydi...


İngiltere Futbol Federasyonu’nda antrenör mentörü olarak da bulunan Aydemir, liseyi spor bilimi üzerine Londra’da tamamlamış, Londra Metropolitan Üniversitesi’nde hem Futbol Bilimi ve Antrenörlüğü’nden hem de Spor Psikolojisi’nden mezun olmuş, Leeds Beckett Üniversitesi’nde de yüksek lisans eğitimine devam ediyordu.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) keşfettiği genç yetenek Emre Aydemir'i ülkemiz futboluna katkı sunması için bünyesine aldı ve Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü’nde Antrenör Eğitmeni görevine getirdi.


TFF’de önemli bir göreve gelen hemşerimizi tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

DİĞER HABERLER