Doğukent Stadyumu'nda ilk idman yapıldı...

Doğukent Stadyumu'nda ilk idman yapıldı...

Doğukent stadında bugün ilk resmi antrenman gerçekleştirildi ve stad resmen faaliyete geçmiş oldu.

Hummalı çalışmanın ardından, Pazar günü ilk resmi müsabakasına hazırlanan Doğukent stadında bugün ilk resmi antrenmanı Karakoçan Futbol Kulübü gerçekleştirdi.


Antrenman öncesi kurban kesen futbol takımı yeni sezonda bütün takımlara başarılar diledi. 


Teknik Direktör Önder Çınar yaptığı açıklamada pazar günü Arhavi Sor ile karşılaşacaklarını belirterek yani sahanın takımına ve ilimize hayırlı olmasını diledi.


Çınar'ın açıklaması şöyle: " Bugün kurbanımızı kestik. Bugün ilk kez yeni sahamızda antrenman yapacaz sahaya alışmak adaptasyon adına. Öncelikle kestiğimiz kurbanı Rabbim kabul eylesin. Hayırlı uğurlu olsun takımımıza ve futbolcularımıza. Bütün takım sporcularına da Rabbim sakatlık vermesin. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik ilk etabını Elazığ'da tamamladıktan sonra ikinci etabı Erzurum'da tamamlayıp Elazığ'a döndük. Bu hafta sonu Arhavi Sporla Pazar günü saat 15.00 de bir karşılaşmamız olacak. Tabi lige iyi bir başlangıçta yapmak istiyoruz. Kendi sahamızda yapılacak karşılaşmayı kazanmak istiyoruz. Yeni sezonda bütün takımlara başarılar diliyorum."


Başkan Tuncay Kaymak ise konuşmasında "Öncelikle Stadyum için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kamplarımızı iyi geçti antrenmanlarımızda herhangi bir sakatlık yaşamadık. Takımımız hazır artık son antrenmanlarımızı yapıyoruz." dedi.

DİĞER HABERLER