Elazığspor ve Karakaoçangücüspor'un maçlarını oynayacağı stadyum belli oldu

Elazığspor ve Karakaoçangücüspor'un maçlarını oynayacağı stadyum belli oldu

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada temsilcilerimizin 2020-2021 sezonunda maçlarını nerede oynayacakları konusunda bilgilendirmede bulunduldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre önümüzdeki sezon profesyonel liglerde mücadele edecek olan Elazığspor ve Elazığ Karakaoçangücüspor'un maçlarını oynayacağı stadyum belli oldu.


Yapılan yazılı açıklamada temsilcilerimizin 2020-2021 sezonunda maçlarını Doğukent Stadında oynayacakları belirtildi.


İl Müdürlüğü'nden konu hakkında yapılan açıklama şöyle:


Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Kamuoyuna Duyuru


İlimiz profesyonel takımlarından Elazığspor ve Karakoçangücüspor  2020-2021 sezonunda maçlarını Doğukent Stadında oynayacaklardır. Yaklaştığımız sezon öncesi profesyonel takımlarımız oynayacağı stadı bildirmek zorunda olduğundan Doğukent Stadının Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Güvenlikten alacakları yasal izinlerin prosedür işlemleri devam ettiğinden dolayı iki takımımız Elazığ Gençlik Merkezi Sahasını göstermişlerdir. Fakat Doğukent'te tamamlanan stadın ardından yasal izinlerin Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Güvenlikten alındıktan sonra 2020-2021 futbol sezonunda müsabakaların Doğukent Stadında oynanacaktır. 

Ayrıca İlimiz Amatör ve Bal Ligi takımları maçlarınında Elazığ Gençlik Merkezi Sahası ve Bahçelievler Sahasında oynanacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur. 


Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

DİĞER HABERLER