Önümüzdeki yıl süper lig maçlarını Elazığlı spikerin sesinden dinleyebiliriz...

beIN SPORTS tarafından düzenlenen maç spikerliği yarışmasına başvuran Kanal 23 Televizyonu eski çalışanlarından Veteriner Hekim Murat Atılgan, ön elemeyi geçerek ilk 50’ye kalmayı başardı.

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’in resmi yayıncı kuruluşu beIN SPORTS tarafından düzenlenen maç spikerliği yarışmasına başvuran Kanal 23 Televizyonu eski çalışanlarından Veteriner Hekim Murat Atılgan, ön elemeyi geçerek ilk 50’ye kalmayı başardı. Yarışma sonunda 1. Olan kişi, beIN SPORTS’ta maç spikeri olarak işe başlamaya hak kazanacak.


Kolaysa Anlat adındaki futbol maçı anlatma yarışmasına başvuran Kanal 23 Televizyonu eski çalışanlarından şu anda ise Veteriner Hekim olarak görev yapan Murat Atılgan, önemli bir başarıya imza atarak, ilk 50’ye kalmayı başardı.


İlimiz basınında uzun yıllar görev yapan ve 90’lı yıllardan başlayarak o dönemlerde gerek Elazığspor, gerek Fırat Üniversitesi gerekse de Elazığ Belediyespor’un birçok maçının anlatımını yapan Murat Atılgan’ın hedefi bu kez ise Süper Lig.


Futbola ilgi duyan çoğu kişinin hayallerinde bulunan maç spikerliği için büyük bir fırsat sağlayan Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’in resmi yayıncı kuruluşu beIN SPORTS, yarışmayı kazananı maç spikeri olarak işe alacak. 


Türk spor yayıncılığının efsane maç spikerleri Ercan Taner, Yalçın Çetin ve Gökhan Telkenar’ın jüri koltuğunda oturacağı “Kolaysa Anlat” isimli yarışma, spor yayıncılığı tarihinde de yeni bir sayfa açacak.

DİĞER HABERLER