Tutaş: Hiçbir zaman küme düşme korkumuz olmadı

Tutaş: Hiçbir zaman küme düşme korkumuz olmadı

Pazar günü oynanan TFF 3. Lig karşılaşmasında Karşıyakaspro'la 0-0 berabere kalan Elazığ Belediyespor'da teknik direktörler maç sonunda açıklama yaptı.

Son Payasspor ve Kozanspor maçlarında oldukça kötü olduklarına dikkat çeken Elazığ Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, “O maçlarda mücadele etmeyen, koşmayan ve ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı. Bana göre bu maçta galibiyete yakın taraf bizdik. Tabi onların da pozisyonları var ama 1-0 olsa belki galibiyeti konuşacaktık. Ben arkadaşların isteklerinden, arzusundan memnunum. Yedek kulübesinde olan dahil herkesten memnunum ben bugün. Puanlar almak için her şeyi yaptılar ama nasip bir puanmış. İnşallah Çarşamba günü Cizre maçından da galip gelip bu ligde bitiş maçları oynayacağız biz. Çarşamba günü çok önemli bir maçımız var. O maçtan alacağımız 3 puan bizi çok çok rahatlatacak. Biz hiçbir zaman küme düşme korkusu yaşamadık. Matematiksel olarak var mı var ama alttaki takımlardan iki maç eksiğimiz var. Galip gelebilsek belki fark 8 puan olacaktı. Puan farkı devam ediyor, önümüzdeki Cizre maçını kazanıp yolumuza bakacağız” şeklinde konuştu.


Karşıyaka Teknik Direktörü Soner Tolungüç

TOLUNGÜÇ: “HAYATIMIN YARISINDA ELAZIĞ VARDIR”

Anne tarafından Elazığlı olan Karşıyaka Teknik Direktörü Soner Tolungüç ise, “Hakem standartları tutturamadı bugün o yüzden skor 0-0 oldu. Birkaç pozisyon ikinci yarıda bulduk ama değerlendiremedik. İnanılmaz derecede kötü bir hakem vardı. İlk 5’in içerisinde olacağız, hedefimizden sapmayacağız. Elazığ büyük bir afet yaşadık. Kolay değil, insanın evinin başına yıkılması. Elazığ’ın iki takımı var, ikisininde ekonomik şartlarını herkes biliyor. İnsanlar gelip geçici, kulüpler bakidir. Benim çocukluğum Elazığ’da geçti. Buranın insanları merttir. Hep hayatımın yarısında Elazığ vardır” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER