Elazığspor Abdullahpaşaspor ile karşılaştı, bol gollü bir skor ortaya çıktı...

Elazığspor Abdullahpaşaspor ile karşılaştı, bol gollü bir skor ortaya çıktı...

Temsilcimiz Elazığspor hazırlık maçında karşılaştığı 1.Amatör Küme Futbol Takımı’nı 11-0’lık skorla mağlup etti…

Yeni sezon çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor, hazırlık maçında karşılaştığı 1.Amatör Küme Futbol Takımları’ndan Abdullahpaşaspor’u her iki yarıda attığı gollerle 11-0’lık skorla mağlup etti…


Saat 15:00’te Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’da oynanan ve 30’ar dakikalık tek devreli oynanan müsabakaya Elazığspor, Teknik Direktör Levent Eriş’in isteğiyle şu on birle çıktı: Kalede Ahmet Doğan, savunmada Yiğitcan, Hebat, Murathan, Hasan Ekici, Orta Saha’da Murat Ceylan, Kadir Bekmezci, Cihan Canpolat, Selim Enes Özeren, Ensar ve Forvette Cihan Aslan…


2.Yarı’da 8 gol…


İlk yarıya iyi başlayan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor 5. Dakika’da Cihan Aslan’ın attığı golle perdeyi açarken, 7.Dakika’da Kadir Bekmezci skoru 2-0 yaptı. 21. Dakika’da Cihan Aslan kendisinin 2., Takımının ise 3. Golünü kaydederken bu gol aynı zamanda ilk yarının sonucunu tayin etti.  2.Yarı’da da oyun üstünlüğünü sürdüren Elazığspor, Abdullahpaşaspor ağlarına 8 gol daha bırakırken temsilcimizin gollerini 35. Dakika’da Selim Enes, 39. ve 42. Dakika’da Ensar 49. 53. 54. Ve 59. Dakika’da Erene Çinkılınç,  50. Dakika’da ise Kadir Bekmezci kaydetti. 27. Dakika’da Abdullahpaşaspor ise penaltı vuruşundan yararlanamadı.


Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor, yeni sezon hazırlıklarına Salı gününe kadar devam edeceği öğrenilirken, Bordo-Beyazlılara teknik heyetin isteği doğrultusunda izin verilecek. LEVENT ERİŞ: “HAZIRLIK MAÇLARIMIZ DEVAM EDECEK”


Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş, maçın ardından yaptığı değerlendirmede Abdullahpaşaspor ile güzel bir maç oynadıklarını aktararak, hazırlık maçlarının devam edeceğini söyledi.


Elazığspor’un 11-0’lık galibiyetiyle sona eren maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Abdullahpaşa Mahallesi’nin de depremden ciddi bir şekilde etkilendiğini ve Abdullahpaşaspor’un yaralarını sarma anlamında bir hazırlık maçı oynadıklarını ifade ederken, güzel bir maç oynadıklarını ve hazırlık maçlarının devam edeceğini söyledi.

DİĞER HABERLER