Elazığspor teknik heyetinde ayrılık

Elazığspor teknik heyetinde ayrılık

Birevim Elazığspor’da Yardımcı Antrenörler İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli ile Teknik Direktör Sefer Yılmaz’ın isteği üzerine yollar ayrıldı. Yeni sezonda Yılmaz'ın kendi ekibiyle çalışacağı bildirildi.

2019-2020 sezonunda TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Bordo-Beyazlı temsilcimizde Teknik Direktör Sefer Yılmaz’ın kendi ekibiyle çalışacağı ve bu nedenle de İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli ile yolların ayrıldığı bildirildi.


Teknik Direktör Sefer Yılmaz ile yeni sezonda da devam edilmesinin kararlaştırılmasının sonra teknik ekibin durumu da masaya yatırıldı. Yardımcı antrenörler İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli ile Sportif Direktör Mustafa Aksu aracılığıyla bir görüşme gerçekleştirildi. Teknik Direktör Sefer Yılmaz'ın knedi ekibiyle çalışma isteği Elazığlı iki hocaya iletildi, Aydın ve Sürmeli ike yollar ayrıldı.


Elazığlı iki hoca, Muammer Sürmeli (solda) ve İlhan Aydın (sağda) kulüpten ayrıldı.


Edinilen bilgiye göre Muammer Sürmeli'ye alt yapının başına geçmesi teklif edilirken Sürmeli'nin bu görevi kabul etmediği ve ayrılık kararı aldığı öğrenildi.


TEKNİK HEYETTE 
TEK ELAZIĞLI KALDI


İki Elazığlı hoca İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli'nin ayrılığı sonrası teknik heyette Elazığlı olarak sadece Mustafa Aksu kaldı.


DİĞER HABERLER