Elektrik borcunu Şerifoğulları üstlendi

Elektrik borcunu Şerifoğulları üstlendi

Elazığspor tesislerinin kesik olan elektrikleri Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yapacağı ödemenin ardından Salı günü açılması bekleniliyor.

Elazığspor’da sezon öncesi yaşanılan sıkıntıların giderilmesi için adımlar atılmaya başlandı.


Edindiğimiz bilgilere göre, il yöneticileri ve milletvekillerinin geçtiğimiz gün Elazığ’da yaptıkları toplantı sonucunda bordo beyazlı kulübün kesik olan elektrik borçları Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından üstlenilirken, başkan Şerifoğulları’nın; yaklaşık 900 bin lira tutan toplam Elektrik borçlarını ödeyeceği ve elektriklerin salı günü açılacağı ifade ediliyor.


Şimdiye kadar biriken yaklaşık 900 bin liralık elektrik borçları Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödenecek...


Yeni sezon hazırlıklarına 15 Temmuz’da kendi tesislerinde başlayacak olan bordo beyazlı ekibimizin yaşayacağı en önemli sıkıntılardan biri olan elektrik kesintisinin ortadan kalkmasıyla daha rahat bir ortamda yeni sezona hazırlanacağı ve bu ödemeyle birlikte yıllardır adeta kangren olan elektrik kesintilerinin de artık yaşanılmayacağı belirtiliyor.


Başkan Şerifoğulları adaylığı döneminde ise transfer tahtasının açılması için 250 Bin TL ödemiş, ikili ilişkilerini kullanarak takımın transfer yapabilmesini sağlamıştı.


Şimdiye kadar biriken yaklaşık 900 bin liralık elektrik borçlarının Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödenmesinin ardından, bundan sonra oluşacak elektrik faturalarının da kulüp yönetimleri tarafından ödeneceği ödeneceği belirtildi.


DİĞER HABERLER