Türkiye’deki İsrail kolları sıvadı: AKP’ye Numan Kurtulmuş, Saadet’e Mete Gündoğan!

Türkiye’deki İsrail kolları sıvadı: AKP’ye Numan Kurtulmuş, Saadet’e Mete Gündoğan!

Türkiye'deki İsrail partileri atomize ederek son umudu Ali Babacan'da bütünleştirmek için kolları sıvamış durumda... AKP ve muhalefetin kuyruk partisi SP de bu planların içinde farklı senaryoların uygulanmaya konduğu iki parti... İşte gelişmeler!

Türkiye’de siyaset kaynıyor. Türkiye’deki İsrail siyaseti atomize ederek son umudu DEVA Partisi ve Ali Babacan’da bütünleştirmek için kolları sıvamış durumda… Cahiliye dönemindeki putperestlerin önce helvadan put yapıp acıkınca yemeleri gibi Türkiye’deki İsrail de önce parlatıp büyütmek için büyük çaba harcadığı partileri sonrasında yemeye başladı.


Meral Akşener’i MHP’yi bölmek, Bahçeli’ye zarar vermek için ayırıp, parlatıp büyüten hakkında türlü palavralarla reklam yapan malum yapı şimdilerde Ali Babacan’ın önünde engel gördüğü için o putunu yemeye başladı. İyi Parti her geçen gün dağılıp kan kaybediyor. Aynı durum yönetimini Dersimli Kemalcılara kaptırdığı CHP için de söz konusu… Adamları Selanikli Kemalcılar bir bir tasfiye edilince orayı da dağıtmak için özel çaba harcıyor.


Millî Görüş derin devleti CHP, İyi Parti ve HDP'yi Türkiye'deki İsrail'in güdümünden kurtardı. Sırada Saadet Partisi var.
- GEÇKİL – 2 Şubat 2020


Diğer taraftan devletin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın SP YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ü evinde ziyaretiyle başlattığı SP hamlesi de büyük ses getirdi. SP’nin artık bu haliyle devam edemeyeceğini ve genel başkanının değişeceğini anlayan Türkiye’deki İsrail hiç vazgeçmediği adamı, Erbakan’a da sık sık rakip olarak çıkartmaya çalıştığı Mete Gündoğan’ı öne çıkarmaya, parlatıp reklamını yapmaya başladı. Oğuzhan Asiltürk’ün Mete Gündoğan planı Yahudi’nin kadim bir planı zaten…


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in ikili hakkındaki manşetlerinden bazıları...

Mete Gündoğan öylesine bir isim değil! Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in El-Aziz’in yayınlanmaya başladığı 1998 yılından beri sık sık makalelerinde özel dikkat çektiği ve her adı öne çıktığında büyük bir mücadele başlattığı Milli Görüş içerisine yerleştirilmiş Sabetayist Yahudilerden Gündoğan…


En son 2019 yılı Temmuz Ayı’nda Saadet Partisi’nde Mete Gündoğan için bir hazırlık olduğuna şöyle dikkat çekmişti Geçkil:


Yahudi'nin Saadetçilere yeni önerisi: Numan Kurtulmuş olmadı; Mete Gündoğan'ı başınıza geçirelim. Sen eşek olursan binen çok olur!
- GEÇKİL- Temmuz 2019


Geçkil, Erbakan’ın yanına yerleştirilen Sabetayist Şevket Kazan ve Ermeni Oğuzhan Asiltürk’ün Erbakan’ı elimine edip genel başkanlık koltuğuna oturma imkânları kalmayınca yerlerine birer isim hazırladıklarını belirtmişti. Şevket Kazan’ın Numan Kurtulmuş’u, Oğuzhan Asiltürk’ün de Mete Gündoğan’ı kendisine çömez olarak belirleyip partinin başına getirmek için kenarda hazır beklettiğini dile getirmişti. El-Aziz arşivlerinde sayısız kere de tekrar etti bu konuları!


Erbakan’ın yargı eliyle yaptığı operasyon sonrası Numan Kurtulmuş kapı dışarı edildi. SP’de kalsa Türkiye’deki İsrail’in medya ve akademiya gücüyle parlatıp AKP’yi iktidardan edeceği aşikârdı. Kurduğu Milli Derin Devlet eliyle AKP iktidarını Milli Görüş doğrultusunda yöneten Erbakan buna müsaade etmedi ve Numan Kurtulmuş’u bir devlet operasyonu ile yargı aracılığıyla partiden gönderdi. Parti içindeki kavga karakolluk olunca devlet bir kayyum atadı ve Numan sorunu öylece bitti.


Ancak Türkiye’deki İsrail has adamı Sabetayist Numan Kurtulmuş’tan vazgeçmedi. Parlatıp yeni siyasi mühendislik projelerinde kullanmak için hazırda bekletirken devlet de Numan Kurtulmuş’u harcamak için AKP içine aldı. İktidar düşmanı medya ve akademiya çevrelerinin Kurtulmuş’a olan özel ilgisinin sebebini şimdi daha iyi kavramışsınızdır. Katıldığı her programda kameraların özellikle zoom yapması bundan!


İşte Mete Gündoğan ve Numan Kurtulmuş’un Yahudi için önemi özetle böyle… Türkiye’deki İsrail şimdi bu iki isim için propaganda gücünü yeniden kullanmaya başladı. Mete Gündoğan için elindeki medya organlarını kullanan Türkiye’deki İsrail SP’de Temel Karamollaoğlu’nun yerine Mete Gündoğan’ın getirileceğinin haberlerini art arda yayınlatmaya başladı. 


Geçkil’in 20 yıl önce yaptığı tespitlerin bugün de aynen geçerliliğini koruduğunu görmek bizim için gurur verici… 20 yıl boyunca Milli Görüş camiasının zerrece şuurlanmadığını görmek ise o derece ürkütücü! Zaten Yahudi de onların şuursuzluğuna güvenerek planlarını yapıyor. Bu aynı zamanda Erbakan’ın Milli Görüş davasının dost ve düşmanlarını sadece Geçkil’e gösterdiği, tanıttığı anlamına da geliyor.


Kurtulmuş için AKP’de ise daha sinsi bir yöntem izleniyor. Partiyi metastaz yapmış kanserli ur haline getiren Pelikan Örgütü unsurları teşkilatlara el altından “Erdoğan yerine Numan Kurtulmuş’u hazırlıyor, siz de onu destekleyin” diyerek fısıltı gazetesini icraata koymuş. Tabi bu propagandayı dillendirenler üst düzey isimler olunca teşkilatlarda da şu sıralar bir Numan Kurtulmuş rüzgârı esmeye başlamış.


Pelikan’ın Numan Kurtulmuş için AKP içinde estirdiği rüzgâr aslında orayı da karıştırmak için… “Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütüyle metastaz yaptığı AKP'yi Bilderbergçi Ali Babacan için dağıtmanın fırsatını kolluyor.” demişti Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Geçkil işte Kurtulmuş Türkiye’deki İsrail’e o fırsatı oluşturmak için hareketli…


Türkiye’deki İsrail AKP’nin başına Numan Kurtulmuş’u, SP’ninkine ise Mete Gündoğan’ı getirmek isteyerek Türkiye’de Milli Görüş’e kaybettiği iktidarını geri almak için son bir çaba içerisine girmiş bulunuyor. Ancak Milli Derin Devletin bu kadar gelişip, güçlenmediği bir dönemde sadece Saadet Partisi için bile gerçekleştiremediği planını iki parti için birden nasıl gerçekleştireceği ise soru işareti…


Aslında ortada soru işareti konacak bir durum da yok! Numan Kurtulmuş’un bir gün Erdoğan’ın yerine getirilmek için Türkiye’deki İsrail tarafından hazırlandığını Milli Görüş Derin Devleti biliyor. Yine Mete Gündoğan’ın da Saadet Partisi’nin başına neden getirilmek istendiğini de…


Bizim soru işareti koymamız Yahudi’nin planını nasıl uygulayacağı kısmı değil Milli Görüş Derin Devleti’nin Yahudi’nin hiç vazgeçmediği Kurtulmuş ve Gündoğan’ı bu kez hangi yöntemlerle elimine edeceği kısmı... Bizim merak ettiğimiz husus burası!


Mete Gündoğan’ı partinin başına getirmek isteyen kabuk yönetim Temel Karamollaoğlu’nun bırakıp gitmesi şeklinde değil de bir mücadele ile olmuş görüntüsü oluşsun istiyor. Ancak Mete Gündoğan gelse Karamollaoğlu’ndan farklı bir tutum izlemeyecek. Aynı politikaları savunacak, ondan daha az muhalefet etmeyecek! Devlet daha önce yaptığı gibi bu kavganın karakolluk olmasını bekleyip partinin başına kayyum atayarak mı Türkiye’deki İsrail’in elinden kurtarır artık onu zamanla göreceğiz.


Türkiye’deki İsrail’in kaybettiği iktidarını geri almak için sahaya sürdüğü Numan Kurtulmuş ve Mete Gündoğan’ın birer ortak noktası var. İki isim de El-Aziz’den siyasi hayatlarında çok büyük darbe yedi. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in Erbakan’a ihanet ettikleri için tek başına karşı çıktığı ve ikilinin gerçek yüzlerini anlattığı mücadelesi ikisinin de Yahudi’nin önlerine koyduğu ve destek olduğu emellerine ulaşmasının önündeki tek engel oldu. 


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in özellikle Numan Kurtulmuş’un Saadet Partisi’nin başına getirildiği kongreden sonra her hafta El-Aziz’den köşesini Kurtulmuş ve arkasındaki kabuk yönetimin ihanetlerini anlatmak için ayırdığı ve bu gazeteleri de 81 ildeki parti teşkilatlarına gönderdiğini belirtelim. Tüm teşkilatların Erbakan’a ihanet ettiğini görmesine rağmen Kurtulmuş’un yanında saf tuttuğu bir sırada tek başına mücadele başlatan Geçkil’in yaktığı o ateş o zifiri karanlık dönemde samimi Milli Görüşçüler için bir deniz feneri hükmü icra ediyordu.


Ve gelinen noktada Yahudi has adamları olan Numan Kurtulmuş’u AKP, Mete Gündoğan’ı da SP’ye genel başkan yapmak için kolları sıvamış bulunurken El-Aziz’in yıllar öncesinden belirttiği tespitlerin haklılığı ise bir güneş gibi parlamaya başladı. Erbakan da Geçkil’e bir konu vesilesiyle aynen şu sözleri sarf etmişti: “Hakikat zeytinyağı gibidir, ilelebet su altında kalmaz mutlaka suyun üstüne çıkar.”


İşte Geçkil’in El-Aziz’de ortaya koyduğu saf hakikatler de bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Bu daha aysbergin görünen kısmı esas ortaya çıkacak büyük gerçekler zamanı için geri sayımda!

DİĞER HABERLER