İşte size 15 Temmuz Darbe girişimini Siyonizm'in yaptığının kanıtı!

İşte size 15 Temmuz Darbe girişimini Siyonizm'in yaptığının kanıtı!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen’in ‘manevi oğlum’ olarak nitelendirdiği Enes Kanter, dünyayı sömürerek güç imparatorluğu kuran David Rockefeller’in torunu Ariana Rockefeller’in örgütle özdeşleşen ‘maklube’ isimli yemeği yaptığı görüntüleri paylaştı.

15 Temmuz darbe girişiminin ilk dakikalarından bugüne kadar Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil bunun bir MOSSAD/CIA organizasyonu olduğunu yani Siyonist Küresel Çete'nin FETÖ eliyle yaptırmak istediğini belirtmişti.


İşte bugün FETÖ'nün en meşhur isimlerinden, ailesini reddedip FETÖ'nün elebaşısı Gülen'i ailesi olarak açıklayan NBA'de basketbolcu olan Enes Kanter hakkında ortaya çıkan bilgi bu gerçeği teyit etti.Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen’in ‘manevi oğlum’ olarak nitelendirdiği Enes Kanter, dünyayı sömürerek güç imparatorluğu kuran David Rockefeller’in torunu Ariana Rockefeller’in örgütle özdeşleşen ‘maklube’ isimli yemeği yaptığı görüntüleri paylaştı.


Kanter paylaşımında, ‘Ariana Rockefeller’ın yaptığı ilk maklube’ ifadelerini kullandı.


Rockefeller demek Dünya Siyonizmi demek! Erbakan Siyonizm'i anlatırken Dünya'yı yöneten ailelerden birinin Rockefeller olduğuna hep vurgu yapmıştı.


İşte o Rockefeller'in FETÖ ile olan yakın ilişkileri ve ortaya çıkan görüntüler 15 Temmuz Darbe girişiminin MOSSAD/CIA işbirliğinde bir Siyonist darbe girişimi olduğunun kanıtıdır.


FETÖ ise Siyonizm'in kamuflaj olarak kullandığı örgütlerinden sadece biri... Öncesinde Ergenekon'u şimdilerde ise iktidar içinde metastaz yapan Pelikan Örgütü'nü kullanıyor.


Maşa değişiyor ancak tutan bilek hep aynı; Siyonizm! 

DİĞER HABERLER