Erdoğan Milli Görüş gömleğini yeniden giyiniyor! Kabir ziyareti sonrası Varank da Erbakan'ı paylaştı...

Erdoğan Milli Görüş gömleğini yeniden giyiniyor! Kabir ziyareti sonrası Varank da Erbakan'ı paylaştı...

İktidar kanadında son günlerde Milli Görüş'e dönüş yolunda önemli adımlar atılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Milli Görüş gömleğini yeniden giydiği algısını veren ilk gelişme Asiltürk ziyaretiydi. Sonrasında Erbakan'ın kabrini ziyaret geldi. Gecesinde ise Bakan Varank'ın paylaşımı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Asiltürk ziyareti ile başlayan süreç Erbakan'ın kabrini ziyaret ile devam etti. Dün gece Bakan Varank'tan da Erbakan'lı bir paylaşım geldi! Kısacası iktidar Erbakan'a yolun yolumuzdur mesajı veriyor.


İktidar kanadında son günlerde Milli Görüş'e dönüş yolunda önemli adımlar atılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Milli Görüş gömleğini yeniden giydiği algısını veren ilk gelişme Asiltürk ziyaretiydi.


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğuzhan Asiltürk ziyaretini şöyle değerlendirmişti:


CB Erdoğan'ın ziyaret ettiği Oğuzhan Asiltürk vesayetçi Eski Türkiye'nin Millî Görüş içine soktuğu MİT mensubu bir kripto Ermeni. Ancak ziyaretin toplumdaki algısı Tayip Erdoğan'ın Millî Görüş gömleğini yeniden giydiği şeklinde.
(GEÇKİL)


Dün de yine Erdoğan'ın Milli Görüş gömleğini giyime anlamında önemli bir adımı oldu. Derin bir mesaj içeren gelişme Erdoğan'ın Erbakan'ın kabrini ziyaret etmesiydi.


Kurmayları ile birlikte yaptığı kabir ziyareti zamanlama açısından çok büyük önem arz ediyordu. Nitekim hem kurumsal medya hem de devlet güdümündeki milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya profilleri bu ziyarete büyük önem atfettiler.


Gerek haber gerekse de paylaşım olarak çokça yer aldı bu ziyaret...


İktidarın Milli Görüş gömleğini giydiğine dair yaşanan gelişmeler bu kadarla da sınırlı kalmadı.


Gecenin sonunda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan da bir Erbakan paylaşımı geldi.


Erbakan'ın 1960 yılında kurup üretime başlattığı Başak Traktörü ziyaret eden Bakan Mustafa Varank'ın paylaşımı aslında subliminal bir mesaj içeriyordu.


Varank'ın paylaşımı şöyle:Varank aslında Başak Traktörü dün gün içerisinde ziyaret etmiş hakkında da paylaşım yapılmıştı. Ancak Erbakan'a hiç yer verilmemişti.


Ancak sonrasında bir talimatla olduğu çok net olan o paylaşım geldi. 


Varank'ın mesajı da özenle hazırlanmıştı...


"Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın milli sanayi idealine, tam kararlılık ve büyük bir vefayla sahip çıkıyoruz." dediği mesajında açıkça şu mesaj veriliyordu:


Türkiye Erbakan'ın projeleri ve Milli Görüş Davası doğrultusunda yönetiliyor.


Görsel de zaten özel olarak hazırlanmış ve gecenin saat 23:33'ünde özellikle paylaşılmıştı.İKTİDARIN ERBAKAN'A SAHİP ÇIKMASINDAN RAHATSIZ OLAN BİR KESİM VAR!


Türkiye'deki İsrail'in parasını verip istediği gibi kullandığı partilerden olan SP ve YRP Erdoğan'ın Erbakan'a sahip çıkması karşısında çok rahatsızla olmuşlar.


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, konu hakkında şu değerlendirmeyi yaptı:


Millî Görüş'e sırt çevirip vesayetçi Kemalcı Eski Türkiye Statükosunu savunan SP kabuk yönetimi ve salako-palyaço YRP CB Erdoğan'ın Erbakan'a sahip çıkmasına uyuz oluyor.
(GEÇKİL)


Erbakan'ın adını unutturup, partisinden izlerini silip, Milli Görüş davasının içini boşaltma misyonu ile hareket eden YRP ve SP'nin rahatsızlığı öylesine değil!


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Erbakan'a sahip çıkması sonrası İsrail güdümlü iki parti ya Erbakan'dan tamamen vazgeçecek ya da önüne geçebilmek için istemeseler de Erbakan'ı onlar da sahiplenecek!


Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye'de Erbakan'ın yıldızının her geçen gün daha da parlamasından daha normal bir şey de yok zaten!


Türkiye'deki İsrail'in tedbir olarak Milli Görüş'ün siyasi temsilcisi partileri YRP ve SP'yi parayla kontrol alması da bu gerçeği engelleyemiyor.

DİĞER HABERLER