Küresel Çete Trump’un on gün daha başkan kalmasından neden korkuyor?

Küresel Çete Trump’un on gün daha başkan kalmasından neden korkuyor?

ABD'nin tarihinde benzeri olmayan şekilde bir kaos ortamı yaşadığı artık gizlenemiyor. Aslında ABD'deki bu derin kavga ‘açık sır’ olarak tabir edilen ve erbabının bildiği bir durumdu. Ancak kamuoyundan saklandığı için özellikle dünya kamuoyu yaşanan gelişmeler karşısında büyük bir şok yaşadı. Peki gerçekte neler oluyor?

ABD Başkanlığı seçimini kendi tabiri ile büyük bir hile organizasyonu ile kaybeden Trump'un arkasındaki güç Biden ve arkasındaki güce mesaj olarak Kongre Binası baskınını yaptı.


Trump; "Biden'ın böylesi organize bir hileyi tertip etmesi mümkün değil" derken Biden da "Trump'un böylesi bir baskını organize edebilecek gücü yok" deyiverdi.


Trump ve Biden'ın açıklamalarının anlamı şu; "Kavga derinlerde oluyor, diğerleri kukla..."


Erbakan'ın "ABD'de Yahudi'ninkinden daha güçlü bir örgüt kurduk" sözüyle ancak açıklanabilecek bir durum bu! Erbakan’ın Muş’ta baba Bush döneminde yaptığı konuşmalarından birinde “dünyanın bir kutbu Bush diğer kutbu Muş” demişti.


İşte Erbakan’ın o sözlerinin ne anlama geldiğinin açık açık anlaşılmaya başlandığı bir döneme giriyoruz.


ABD'nin tarihinde benzeri olmayan şekilde bir kaos ortamı yaşadığı artık gizlenemiyor. Aslında ABD'deki bu derin kavga ‘açık sır’ olarak tabir edilen ve erbabının bildiği bir durumdu. Ancak kamuoyundan saklandığı için özellikle dünya kamuoyu yaşanan gelişmeler karşısında büyük bir şok yaşadı.


Kavga şiddetlendikçe de Yahudi pervasızlaşmaya başlıyor. Ellerindeki imkânları artık gizlenmeden, kamuflaja gerek duymadan kontrolsüzce kullanmaya başlıyor. Küresel Çete son olarak sosyal medya üzerinden aşırı bir güç gösterisinde bulunarak Trumpın hesaplarına sansür uygulamaya başladı.


ABD Başkanı Donald Trump'ın paylaşım yapmasını engelleyen sosyal medya platformları şunlar: Twitter (kalıcı olarak askıya aldı), Snapchat, Faceebook, Instagram, Shopify, Twitch… Bu liste her geçen gün kabarıyor.


Küresel Çete’nin tek önlemi sosyal medya engeli de değil! Trump’un 20 Ocak’a kadar kalan görev süresini de tamamlamasını istiyor. Bu sebeple azledilmesi için kampanya başlatan Siyonizm’in korkusu Trump değil arkasındaki güç!


En iyi onlar biliyor kongre baskını gibi bir baskının Trump tarafından yapılamayacak kadar büyük bir organizasyon olduğunu… Ve bu sebeple de geride kalan son 10 günde daha neler olabilir diye kestiremediklerinden Trump’ın azledilmesini istiyorlar. Ama korkunun ecele faydası yok!


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil ABD’de yaşanan derin iktidar kavgasının ülkeyi bölünmeye götüreceğini belirtirken Trump’un kendisine yapılandan daha şiddetli bir muhalefeti Biden’a karşı göstererek ABD’yi yönetilemez duruma getireceğini belirtmişti.


Geçkil’in 27 Kasım’da yaptığı değerlendirme şöyleydi:


Trump'ın "Önümüzdeki seçimde adayım" sözü ancak şu anlamda kayda değer: "Siz bana ABD'yi yönettirmediniz. Siz asıl şimdi muhalefeti görün. Ülkeyi yönettirmemek nasılmış size göstereceğim!.."
(GEÇKİL)


Ve öyle de oldu! ABD’deki 6 Ocak Kongre Binası Baskını ABD’yi de dünyayı da şok etti! Özellikle Türkiye’deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının paniği görülmeye değerdi. Çünkü onlar ABD’de böylesi bir organizasyonu yapabilecek tek gücün Türkiye kaynaklı olabileceğini biliyor.


Dünyada da Küresel Çete’ye başkaldıran bir başka güç yok! Çin zaten onlar tarafından süper güç yapılmak isteniyor. Rusya Türkiye’nin gölgesinde ancak karşı bazı hamlelere girişebiliyor. İran’ın kadim bir Yahudi işbirlikçisi olduğu son zamanlarda açık açık Biden’ın göreve başlamasını beklediğini ifade etmekten kaçınmamasından belli... Kaldı ki ABD bugüne kadar nereyi işgal ettiyse yönetimlerini Şii’lere teslim ederek İran’ın kucağına bıraktı.


Afganistan’da yüzde bir bile Şii nüfus bulunmamasına rağmen ülkeyi Şii bir yönetime teslim etmesi de bundan. Yine Lübnan’ı Hizbullah eliyle İran’ın kucağına atan da Siyonizm’den başkası değil!


"Dünyanın iki kutbu var; biri Bush; biri Muş"
(ERBAKAN; RP Muş Mitinginde)
Yani Siyonizm ve Millî Görüş. Bugün net görülüyor!
(GEÇKİL)


Şu an dünyada Küresel Çete’ye savaş açan tek ülke olan Türkiye artık dünyanın bir kutbu Siyonizm ise diğer kutbu olmuş durumda. Erbakan’ın “Dünyanın bir kutbu Bush diğer kutbu Muş” sözü aynen gerçekleşiyor. Her ülkede Siyonizm ile Türkiye’yi yöneten Milli Görüş derin dünya devleti iktidar mücadelesi veriyor.


Her ülkede Millî Görüş derin devleti ile Siyonizm'in gizli dünya devleti iktidar mücadelesinde. ABD'de de yaşanan bu!
(GEÇKİL)


VİDEO - Erbakan 1991 yılında Niğde Koyunlu’da yaptığı konuşmasında dünyanın hangi iki kutup etrafından toplandığını şöyle anlatıyor...Küresel Çete yani Siyonizm işte bu sona adım adım yaklaştığını gördüğü için pervasızlaşıyor. Milli Görüş derin dünya devleti ise Erbakan’ın plan ve projeler doğrultusunda kesin bir zafere doğru hızla ilerliyor. Küresel Çete’nin güdümündeki medya ve akademiyanın illüzyonları ile gerçek gündemden habersiz olan dünyanın ise çok daha büyük şoklar yaşayacağı gelişmelerin eli kulağında...


DİĞER HABERLER