Sosyal medyada son dönemde artan yasakların anlamı ne? Bakın Siyonizm ne mesaj veriyor...

Sosyal medyada son dönemde artan yasakların anlamı ne? Bakın Siyonizm ne mesaj veriyor...

Sosyal medyada engelleme, kısıtlama, paylaşım kaldırma dönemi başladı. Özellikle Dünya Siyonizmi'nin istemediği bir şeyi paylaşamıyorsunuz. Peki Yahudi bununla ne mesaj veriyor? İşte cevabı!

Sosyal medya ortaya çıktı çıkalı bir kesim için işler hiç iyi gitmiyor. Gerçekler gizlenemiyor, olaylar tamamen saklanamıyor, hakikat karartılamıyor! Dünya’daki hâkimiyetini medya illüzyonları ile sürdüren Siyonizm sosyal medyadaki özgürlükten bu sebeple rahatsız ve artık açıkça istemediği paylaşımlara engeller uygulamaya başladı. İşin enteresan yanı ise insanların bu engelleme karşısında tepki göstermek yerine bunu kabullenmesi… Kölelik psikoloji olsa gerek!


Türkiye ve dünyanın gerçekleri artık çıplak gözle görülür, sığ bir düşünce ile anlaşılır olmaktadır. Siyonist illüzyoncu medya ve akademiyanın pabucu sosyal medyada dama atılmaktadır.
- GEÇKİL – 6 Kasım 2020


Siyonist illüzyoncu medya ve akademiyanın tahtının sallanması internetin keşfi ve yaygınlaşması ile başladı. Artık Yahudi’nin bilgiyi tekeline aldığı ansiklopediler, kitaplar adeta hükmünü yitirdi. Her kitabın, her bilginin sağlamasının yapılacağı sınırsız bilgi ortamı insanların hizmetine açıldı.


İnternetin insanlığa neler getireceğine dair en ünlü teknoloji şirketi Microsoft’un kurusu Bill Gates’in 25 yıl önce yaptığı bir söyleşi bire bir bugünleri anlatıyor. Bilgi bankası olacağı, insanların her birinin şahsi profillere sahip olup yayınlar yapacağı ve iletişimin yaygınlaşacağını açıkça ifade ediyor.


İŞTE O RÖPORTAJ!Bill Gates aslında Siyonizm’in onaylamadığı hatta düşmanlık ettiği bir isim… Adı sürekli dünyanın gündeminde olan Bill Gates ve şirketi pek çok engelleme girişimine de maruz kaldı. Son dönemde de aleyhinde yapılan pek çok propaganda mevcut! 


Bill Gates’in ülkemiz açısından da dikkat çeken ilginç bir yönü var; esrarengiz Türkiye ziyaretleri…


Tatil için Türkiye’yi tercih eden Bill Gates’in bu ziyaretleri bazen açık açık ilan edilirken bazen de sadece yatının görüntüsü verilerek içinde kendisini olup olmadığı bilgisi paylaşılmadan medyada genişçe yer buluyordu. Ve Bill Gates özellikle Ege Deniz’inde tatilini yapıyordu. Bu tatil tercihi ve konumu Türkiye’deki İsrail medyasının da büyük ilgisini çekiyor yatının Türkiye’de bulunduğu süre boyunca an be an takibini yapıp haberlerini duyuruyorlardı.


Medyanın bu panik tavrı aslında bir Le Pen sendromuydu! Siyonizm düşmanı Le Pen nasıl ki Türkiye’ye gelip Ege Denizi kıyısındaki Altınoluk’ta Erbakan’ı ziyaret ettiyse ve gizli bir görüşme gerçekleştirdiyse aynı ziyareti Siyonizm’in hedefindeki Bill Gates’in de yapmış olma ihtimalinden korkuyorlardı. 


Çünkü Le Pen Erbakan’la Altınoluk’ta gerçekleştirdiği sır toplantıdan sonra Fransa’da Cumhurbaşkanlığı seçimine girdi ve Fransa tarihinde ilk kez aşırı sağcı bir lider olarak seçimlerde Jacques Chirac ile birlikte ikinci tura kaldı. Bu sayede Yahudi desteklediği Jospin saf dışı kalınca istemediği iki aday Chirac ve Le Pen arasında tercih yapmak zorunda kalarak daha ılımlı gördüğü Chirac’ı Cumhurbaşkanı seçtirdi!


Tam bir Erbakan yöntemi… Yahudi’nin koca planı içine kendi planını koyup, küçük bir virgülle tüm cümlenin anlamını değiştirmek! Zaten Le Pen de bu gücünü ve dehasını bildiği için Erbakan’a ziyarete geldi. Çünkü Dünya’nın Siyonizm karşısındaki kutbunun Erbakan olduğunu onlar biliyordu medya karartmaları yüzünden bilmeyen tek ülke Türkiye’ydi. 


Yani Siyonizm’in Bill Gates’in Türkiye tatillerindeki korkusu kendi kontrolü dışında gelişip yaygınlaşan teknoloji ve internetin içinde Erbakan’ın parmağının olduğuydu… Yahudi korkuyorsa o korku boşa değildir! 


Erbakan’la görüşüp görüşmediği hiç açıklanmadı ama esrarengiz Türkiye ziyaretleriyle bir dönem gündemde olan Bill Gates aslında internetin tüm insanlığa yayılmasında önemli de bir faktördü. Microsoft isimli şirketiyle ürettiği Windows yazılımı hem kullanımı kolay hem de düşük maliyetiyle tüm evlere bilgisayarın ve internetin girmesine olanak sağlıyordu. Ayrıca lisanssız kullanımına da göz yumarak adeta parasız kullanıma açmıştı.


Buna karşın alternatifi Macintosh bilgisayarlar ve ona özel işletim sistemi ise halen daha kullanımı zor ve maliyetleri çok yüksek… Teknoloji Mac’in tekelinde olsaydı tüm insanlığın ulaşması da imkânsız olabilecekti!


Aslında mobil telefon teknolojileri için de aynı durum söz konusu… Cep telefonları akıllı telefon teknolojisine Android İşletim Sistemi aracılığıyla geçti ve günümüz pratikliğine ulaşıp, yaygınlaştı. Android’in alternatifi yine Mac’in ait olduğu Apple şirketinin İOS İşletim Sistemi! Ve onun da hem ürünleri çok pahalı hem de kullanımı daha zor. Bir sıfır Android akıllı telefona şu an en düşük ücretle geçinen insanın bile ulaşması mümkünken Apple’da bu imkânsız! Özellikleri ise her zaman Android’in hep gerisinde… 


Bu bilgilerle ortaya şu tablo çıkıyor. İnternet teknolojisinin ortaya çıkışı, yaygınlaşması aslında Yahudi’nin kontrolünde olmadı. Yahudi ortaya çıkan bu teknolojinin önlenemeyeceğini ön gördüğü için belirli bir düzeyde tutup, tekeline almak istedi ama üstün akıl sahibi bir güç internet teknolojisini yaygınlaştırıp ucuzlatarak tüm insanlığın kullanımına sundu.


Yaygınlaşmasını önleyemeyen Yahudi bu kez de sosyal medya platformlarını kurup tekeline aldı. Facebook, Twitter, Instagram gibi pek çok sosyal medya organı Yahudi patronların kurup meşhur ettiği mecralar! Hatta pek çok alternatifi, daha işlevselleri çıktı ama hiç biri sosyal medyada Yahudi’nin tekelini kıramadı. Çünkü propaganda gücü Yahudi’de…


İşte şimdi o Yahudi sosyal medya ile Dünya hegemonyasının nasıl sallandığının farkına vardı ve yeni bir uygulama dönemine geçti!


Son zamanlarda sosyal medyada kısıtlamalar, engeller, yasaklamalar artmaya başladı. Ve bu engellemelere neden olan temel sebepleri de Yahudi aleyhine paylaşımlar, eşcinselliği eleştirmek gibi Dünya Siyonizm’inin işine gelmeyen hususlar oluşturuyor.


Yani Siyonizm şu mesajı veriyor; “Benim kurduğu yerde kendime laf ettirmem.” 


Tablo bu! Aslında tümden de engelleyip kapatmak ister ancak alternatifinin hemen üretilip yaygınlaştırılacağını bildiği için bu yola girmiyor. Yoksa kontrolü tümden kaybedecek… Önümüzdeki dönem sosyal medyanın daha da kısıtlanacağı, engellerin, sansürün daha da artacağı bir sürece gireceğimizi söylemek mümkün!


Sosyal medya patronları da Yahudi olduklarından bu mecralara da ilanihaye güven olmaz.
- GEÇKİL – 9 Haziran 2020GAZETEMİZ İMTİYAZ SAHİBİ ZEKİ GEÇKİL’İN PAYLAŞIMLARINA ENGEL!


Evet aslında yaşananlar Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in haberini verdiği durum. Zaten Dünya Siyonizmi ve Yahudi’yi en doğru şekilde yalın hakikat olarak anlatıp oyunlarını deşifre eden Geçkil’in profillerine de sosyal medya tarafından sık sık engeller konmaya başlandı. 


Yahudi artık patronu olduğu mecraları benim istediğim gibi kullanacaksınız dayatması yapıyor. Benim istemediğim şeyleri söylemeyecek, benim desteklediğim oluşumlara karşı çıkmayacaksınız diyor! Yani özetle Yahudi kontrol edemediği tek mecra olan sosyal medyayı kontrole almanın bir yolunu arıyor!


Yahudi'nin kontrol etmede zorlandığı tek mecra sosyal medya. Bu yüzden sosyal medya aleyhtarlığı doludizgin... Sosyal medya da kontrol altına alınmadan özgürlüğünüzü sonuna kadar kullanın. Yahudi buna çare arıyor!
- GEÇKİL – 7 Ağustos 2018


ABD’deki son seçim sürecinde Trump’a yapılanları gördünüz… ABD’nin Başkanı’na ait paylaşımlara sosyal medya mecraları açık açık “yalan söylüyor” ibaresi koyup bazen tamamen engelliyor bazen de bir kısmını siliyordu. Trump’a bunu yapan bizim hesaplara neler yapmaz!


Ancak Siyonizm’in bu sansürü karşısında esas hayret veren durum insanların verdiği tepki! İnsanlar bir sosyal medya mecrasının uyguladığı bu sansürü normal karşılıyor, karşı çıkmıyor. Ne yani bir paylaşımın doğru mu yanlış mı olduğunu Facebook mu bilecek? Twitter mı onay verirse doğru sayılacak? Bu ne saçmalık! Bunu diyebilen, tepki koyan yok!


Zaten Yahudi de yönettiği insanları bildiği için bu engelleri böyle pervasızca koyabiliyor ya… 


Ama Dünya’da artık sadece Yahudi’nin borusu ötmüyor. Karşısında bir de tüm dünyada örgütlü ve her ülkede Siyonizm'in Derin Devleti ile mücadele halinde olan bir Milli Görüş Dünya Derin Devleti var! Ayrıca teknoloji söz konusu oldu mu şu an Dünya’daki en üstün savaş teknolojisini kullanan da bir Türkiye var! 


Yani Yahudi’nin tümden engellemesi pek mümkün değil ama tahrip etmeye, sansürlerini arttırmaya başlayacağı aşikâr! Bakınız şu an Facebook’ta Yahudi’nin istemediği bir paylaşım yaparsanız önce uyarı, sonra 3 gün, ardından 1 hafta, 1 ay paylaşım yapma engeli alıyorsunuz ve devam ederseniz de ceza katlana katlana en son hesap kapatmaya kadar gidiyor. Yahudi bunu son zamanlarda sık sık da uygulamaya başladı. Yani ipin ucu puştun elinde fıkrası misali! İşine gelmeyince ipi çekiyor ve engeli koyuyor. 


Ancak İslam tam 15 Asır önce insanlarla topluca iletişim için muhteşem bir yöntem uygulamış. Hem de öyle bir uygulama ortaya koymuş ki tirajına halen ulaşabilen bir mecra yok! Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Türkiye’den örnek vererek şöyle açıklıyor:


Gazeteler, radyolar, tv'ler, internet siteleri, sosyal medya mecraları... Hepsi cuma hutbesinin 35 milyonluk tirajını etmez.
- GEÇKİL – 25 Ekim 2019


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medyada aldığı son engel sonrası yaptığı değerlendirmeyle analizi noktalayalım...


"Bir gönderiye yazdığım yorumda "Yahudi uşağı" ifadesini kullandım diye Facabook 3 gün yazma, paylaşma yasağı getirdi. Rus uşağı, Ermeni uşağı, İngiliz uşağı, Fransız uşağı, Çin uşağı yaz sorun yok. Yahudi uşağı yazarsan cıss. Yani "ipin ucu puştun elinde"!


Neden sadece Yahudilere yönelik nefret suçlarına duyarlılık gösteriliyor? Tamam, Yahudiler dünyada hâkim konumda ondan. Ama asıl neden Yahudilerin tarih boyunca nefretlik davranışları kültür ve yaşam tarzı haline getirip yaşatmalarıdır." 


- Zeki GEÇKİL - El-Aziz Gazetesi İmtiyaz Sahibi - 25 Ekim 2020

DİĞER HABERLER