The Economist de ‘ABD karton gibi yırtılacak’ diyor!

The Economist de ‘ABD karton gibi yırtılacak’ diyor!

Dünyaca ünlü The Economist Dergisi'nin kapağında 2021 yılında olması beklenen olaylar var. Bu olayların simgelerle yer aldığı kapaktaki ABD bayrağı dikkat çekiyor. Çünkü ABD bayrağı tam da Erbakan'ın 'SSCB ve ABD'yi karton gibi yırtacağız' sözünün gerçekleşmek üzere olduğunu anlatıyordu.

The Economist Dergisi çok konuşulan kapaklarından birini daha yayınladı. 2021 yılında olması muhtemel gelişmeleri görsellerle anlatan derginin kapağında ABD’nin bayrağının ortadan ikiye karton gibi yırtıldığı yer alıyor. Karton gibi tabiri bizim yorumumuz tabi ama derginin kapağına bakınca göreceksiniz ki ABD bayrağı ikiye yırtılmış vaziyette…


Derginin yırtılmadan anlatmaya çalıştığı husus ABD’nin bölünecek olması… Nerden biliyoruz bunu? ABD’nin sonunu yazan ve kurduğu mekanizmalarla da ABD’yi adım adım o sona götüren Erbakan’dan… Erbakan’ın yıllarca önce açıkladığı ve ilk etabını da gerçekleştirdiği hedefin ikinci aşaması hayata geçiyor.


"Bu satırları yazan biri olarak 1978 yılındaki bir Millî Selamet Partisi seminerinde Erbakan’dan şu sözleri bizzat, 105 kişilik bir katılımcının hazır bulunduğu ortamda birlikte dinledik: Allah’ın izniyle Sovyetler Birliğini  (SSCB) ve ABD’yi karton gibi yırtacağız O sırada Sovyetler Birliği gücünün en zirvesindeydi, bu sözler o zaman -haşa- deli saçması gibi algılanıyordu. 1991 yılında gerçekleşen bu olayı Erbakan tam 13 yıl önce 1978 yılında bildirmişti! Ama birlikte ABD’nin de karton gibi yırtılacağını söylemişti. Şimdi bunun da gerçekleşmesini kesin bir inançla bekliyoruz."

- GEÇKİL / 12 Eylül 2012 - El-Aziz'den“Afganistan'ı işgal eden SSCB Mücahit Gruplara yenilince askeri gücü olan Varşova Paktı dağıldı, komünizm öyle çöktü. - GEÇKİL” O mücahit grupların liderlerinin Erbakan’ın toplantılarına gelip katılıp boy göstermeleri öylesine bir durum değildi. Erdoğan’ın onlardan en meşhuru olan Gülbettin Hikmetyar önünde çektirdiği bir fotoğraf var ya işte o fotoğraf da Erbakan’ın toplantısına geldiği bir sırada çekilmişti. Yani SSCB’yi Erbakan’ın mücahitleri karton gibi yırttı. Sonrasında dağılan SSCB’den 15 ülke ortaya çıktı. Şimdi sıra ABD’de… 


İLGİLİ HABER ◼ Afgan mücahitlerden Türkiye'ye: Emrinizdeyiz!


ABD’de gerçekleştirilen 3 Kasım seçimlerinin üzerinden 1 ay gibi bir zaman geçti ama sonuçlar henüz resmen duyurulmadı. ABD medyası Biden’ın kazandığı ilan etti, Trump bir süre kabul etmedi ancak o da artık pes etti. 


Pes etme derken Trump sadece Beyaz Saray’ı devredip etmeme konusunda eski tutumunu değiştirdi. Yoksa mücadele etme hususunda çok daha şiddetli bir tavır sergileyeceğinin de işaretini verdi. 2024 yılında yapılacak seçimlerde aday olacağını açıklayan Trump bununla Biden’a ve arkasındaki küreselci Siyonistlere de önemli bir mesaj verdi.


Trump'ın "Önümüzdeki seçimde adayım" sözü ancak şu anlamda kayda değer: "Siz bana ABD'yi yönettirmediniz. Siz asıl şimdi muhalefeti görün. Ülkeyi yönettirmemek nasılmış size göstereceğim!.."
- GEÇKİL / 27-11-2020


Yani artık ABD’de bir devlet düzeni bekleyen yok. Zaten seçim sürecinde yaşananlar da açık açık gösterdi ki ABD’de şiddetli bir iç iktidar mücadelesi yaşanacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! ABD’deki iktidar mücadelesini bu derece şiddetli hale getiren husus iki tarafın da rakiplerinin yönetime gelmesi halinde kendilerine hayat hakkı tanımayacağını bilmeleri…


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil ABD’deki iktidar mücadelesinin iç yüzünü şöyle anlatıyor:


ABD'deki ölümüne iktidar savaşının nedeni şu: Küresel Siyonist çete "ABD Irak işgalinde 5000 asker, 7 trilyon $ kaybederek Cihatçı Direnişe yenilip BOP ambalajında Büyük İsrail'i kuramadı. Süper güç yapıp Büyük İsrail'i Çin'e kurduralım" diyor. Ulusalcılar ise ABD'yi yeniden süper güç yapmak istiyor.
- GEÇKİL


Aslında Türkiye bu mücadeleye yabancı değil! Bu tarz bir iktidar mücadelesi Osmanlı Döneminde Sabetayist Yahudi İttihatçılar arasında da yaşanmıştı. 


Sabetayist Yahudiler Sultan Abdülhamid’ı tahttan indirdikten sonra Osmanlı’yı içten ele geçirince İttihatçıların Alman kanadı; “Osmanlı artık bizim kontrolümüzde bir imparatorluk, yıkacağımıza dünyayı eliyle biz yönetelim” dedi. 


Siyonist kanat ise “olmaz bizim inancımız var. Büyük İsrail’i kurmamız lazım. Bu sebeple Osmanlı’yı yıkıp İsrail'i kurmalıyız” diyerek kendi içlerinde büyük ve kanlı bir mücadeleye girişmişlerdi. Siyonist kanat İngiliz işbirliğinde iktidarı ele geçirince Alman kanadının hepsini denizaltılara bindirerek ülkeden sürgün etmişlerdi.


Atatürk döneminde Almancı ittihatçılar Türkiye’ye kabul edilmedi. Talat Paşa’nın cenazesi bile sonradan ancak getirilebildi. Atatürk de İttihatçıların İngiliz kanadından olduğu için kabul etmedi dönmelerini…


İşte şimdi ABD’de yaşanan iktidar kavgası da bunun bir benzeri… Trump’ı destekleyen Ulusalcılar ABD’yi Siyonizm’in jandarmalığından çıkarıp ABD’yi yeniden süper güç yapıp kendi kaynaklarını ülkesi için kullandırmak isterken… Siyonist küreselciler ise Büyük İsrail’i kurmak için Çin’i dünyanın tek süper gücü yaparak Arz-ı Mev’ud’u kurmak istiyor.


Bu sebeple kavga ölümüne… Hangi taraf kesin bir galibiyet kazansa rakibine hayat hakkı tanımayacak. Peki daha kısa süre önce Demokratlarla Cumhuriyetçileri birlikte yöneten Siyonizm nasıl oldu da diğer tarafı kaybetti. Ve ABD’deki muvazaalı kavga gerçeğe dönüştü?


Onu da Türkiye’den bir örnekle anlatalım…


Dünya’nın pek çok ülkesinde Siyonizm göstermelik bir demokrasi ile iktidar ve muhalefeti birlikte kontrol ediyor hangisi iktidara gelse Yahudi kazanıyordu. Erbakan bu durumu şöyle özetliyordu.


Para yazı da gelse tura da gelse Yahudi kazanıyor. Biz bu parayı dik tutturacağız!
- ERBAKAN


Erbakan bu dediğini de yaptı. CHP, Adalet Partisi balkonlarına konulan kırık plaklar, iki parti arasındaki kavgaya körük tutan bir savaş çığırtkanlığı seslendirirken Demirel ve Ecevit ikilisi kapalı kapılar ardında Millî Selamet Partisi’ni yok etme planları üzerinde birlikte çalışıyorlardı.


Erbakan’ın Yahudi’nin oynadığı bu CHP – AP arasındaki muvazaayı deşifre etmesi sonrası halk da uyanmaya başlayınca iki parti bunu daha gerçekçi göstermek için kavganın şiddetini arttırıyordu.


İşte Erbakan’ın tabiriyle kavganın şiddeti fazla olunca krank mili kırıldı ve Türkiye’deki İsrail’in kontrolündeki iki partinin muvazaalı kavgası ile yönettiği demokrasi treni raydan çıktı! 


ABD’de yaşanan da bu… Türkiye’de siyasi uzmanlar yaptığı açıklamalarda hep şunu derdi; “ABD’de Cumhuriyetçiler ile Demokratlar arasındaki fark ANP ve DYP arasındaki fark kadar bile değil!” Peki nasıl oldu da şimdi o fark iki tarafın da birbiri arasındaki ölümüne iktidar kavgasına dönüştü?


Erbakan 2 haftalık ziyaretinden döndüğünde "ABD'de Yahudi'ninkinden güçlü bir örgüt kurduk" demişti. Trump bunu doğruluyor.
- GEÇKİL / 13.10.2019


Erbakan'ın 2001 yılında gerçekleştirdiği ABD ziyaretinden bir kare...

ABD’deki muvazaalı kavgayı gerçek kavgaya dönüştüren de Erbakan’ın kurduğunu açıkladığı o örgüttü! ABD’de o tarihten sonra hiçbir şey eskisi gibi de olmadı.


1 Mart Tezkeresi TBMM’den geri döndü ama ABD hesap soramadı. Irak’ı işgal etti, Savunma Bakanı Rumsfeld orduya gerekli desteği sağlamadığı gerekçesi ile ihanetle suçlanarak yenilginin müsebbibi gösterildi ve görevinden azledildi.


Donald Trump ABD’de küreselcilerin her türlü direnişine karşı önce başkan adayı oldu ardından başkan seçildi ve görev süresini tamamladı. Bu süre içerisinde Trump’ı aday yapmayacaklarını, başkan seçtirmeyeceklerini, görevine başlatmayacağını açık açık ilan eden Siyonist Küreselcilerin elinden hiçbir şey gelmedi.


Şimdi Trump 2024 seçimlerinde adayım derken de aslında çok çetin bir muhalefet yapılacağının haberini veriyor. Eskiden Siyonizm başka ülkelerde denediği oyunları Türkiye’de tekrarlardı şimdi Milli Görüş Derin Dünya Devleti Türkiye’deki denenmiş oyunları başka ülkelerde oynuyor.


Erbakan 28 Şubat’tan sonra nasıl iktidardan ayrılıp muhalefette kök söktürdüyse şimdi aynısı ABD’de uygulanacak! ABD’deki derin örgütü de sayacak olursak Biden’ın da seçenlerin de çekeceği çok şey var. Mesut Yılmaz 28 Şubat sonrası başbakanlığı döneminde “karşımızdaki bizden daha puşt” derken Milli Görüş Derin Devleti’yle yaptığı mücadelede yenildiğini anlatmaya çalışıyordu.


Şimdi artık oynanan siyasi oyunlardan başının dönme sırası Biden’da… Hani Türkiye’deki İsrail Biden’dan Türkiye’yi işgal edip demokrasi getirmesini istiyor ya şiddetli bir iç çekişmeden başını kaldıramayacak ABD için bu hiç de mümkün olmayacak!


1 Mart Tezkeresi döneminde gücünün zirvesindeyken tezkerenin reddedilmesinin hesabını soramayan ABD şimdi hangi güçle Türkiye’ye müdahale edebilecek? Zaten öyle bir gücü olsaydı şimdiye kadar yapardı, güçlenmesini bekler miydi hiç?İşte The Economist Dergisi ABD bayrağının 2021 yılında yırtılacağını açıklarken Erbakan’ın bir hedefini daha başardığını ilan ediyor aslında. SSCB’yi Afganistan’da yenen cihatçı gruplar ABD’ye de Irak’ta büyük kayıplar verdirerek mağlubiyeti yaşattı.


Ancak SSCB’nin Cihatçılar eliyle mağlup edildiği bilinirken ABD’nin Irak’ta mağlup edildiği kamuoyuna unutturuldu, saklandı. Bush’un Savunma Bakanı Rumsfeld neden sorumlu tutularak görevinden azlettirildi sorusuna cevap arayanlar ABD’nin yenilgi yaşadığını anlayacaklardır.


Ulusalcıların desteğindeki Trump ile küreselci Siyonist kurulu düzenin ölümüne iktidar kavgası ABD'yi SSCB'den beter dağıtacak!
- GEÇKİL


Evet artık SSCB’den sonra dağılma sırası ABD’de… Siyonizm de Çin’i dünyanın yeni süper gücü yapmak için ABD’nin dağılmasına göz yumuyor ama ABD’yi dağıtan güç yerine hangi ülkeyi dünyanın yeni süper gücü yapacağını da iyi biliyor.


Yaşanan her gelişme ile büyük bir güce ulaştığı artık gizlenemeyen Türkiye Erbakan’ın hedefleri doğrultusunda Yeniden Büyük Türkiye’ye dönüşürken dünya da Türkiye’nin liderliğinde Yeni Bir Dünya olma yolunda ilerliyor. 


Ve bu yeni düzende Siyonizm’in mutlak mağlubiyeti ve Türkiye’nin kesin zaferi var. Batıl’ın hakim olduğu dönem sona erdi şimdi Hakk’ın galibiyetini yaşama dönemi!


Millî Görüş derin devleti Siyonizm'in gizli dünya devleti ile küresel iktidar mücadelesi yürütmektedir. Bu, Mehdiyet ile Deccaliyet arası hak ile batıl mücadelesidir. Allah nurunu tamamlayacaktır. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.
- GEÇKİL


The Economist'e gelince... ABD'nin dağılacağını dağılmanın arefesinde ancak görüp, duyurabildi. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil ise Erbakan'ın açıkladığı ABD'nin karton gibi yırtılacağı hedefini 1978'den itibaren gelişme gelişme de anlatıp yıllardır ilan ediyor.


Geçkil'in, El-Aziz'in 20 yıllık arşivinde ABD'nin nasıl dağılma sürecine geldiğini anlatan çok sayıda makalesi var. Dünyaca ünlü dergi The Economist bunu daha yeni görmesine karşın günlerdir konuşuluyorken El-Aziz'in yıllar öncesinden bilmesine rağmen adından bahsedilmemesi ise Yahudi'nin özel karartmasından kaynaklıdır.


Ama güneş balçıkla sıvanmaz; günü geldiğinde El-Aziz'in de adı ve başarıları dünyaca bilinecektir! Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.

DİĞER HABERLER