SP'nin Temel'i de Venezuela diyerek sübliminal darbe mesajı verdi! O zaman Türkiye'nin atanan Guaido'su kim?

SP'nin Temel'i de Venezuela diyerek sübliminal darbe mesajı verdi! O zaman Türkiye'nin atanan Guaido'su kim?

Türkiye iki gündür AYM Üyesi Engin Yıldırım'ın sübliminal darbe ihbarını konuşuyor. İşte o sübliminal darbe mesajlarından biri de Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nda geldi. Karamollaoğlu Venezuela göndermesi yaptı!

AYM Üyesi Engin Yıldırım'ın sübliminal darbe ihbarından sonra Türkiye'de gündem bu konu etrafında şekillenmeye devam ediyor. Olay detaylıca değerlendirilirken sübliminal bir darbe mesajı da Saadet Partisi'nden geldi.


Partisinin haftalık basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu ABD'nin önce ekonomik sorunlar çıkartıp sonra da bunları bahane ederek darbe denemesi yaptığı Venezuela üzerinden göndermede bulundu.


SP Genel Başkanı Karamollaoğlu "Ekonomide işler böyle devam ederse Türkiye, Venezuela'ya dönecek gibi duruyor." dedi.


Tam Türkiye'de gündem olası bir darbe hazırlığı üzerine gelişiyorken SP Genel Başkanı'nın darbe denemesi yapılan Venezuela'yı örnek göstermesi darbenin hazırlayıcılarının Karamollaoğlu'nun da kulağına bir şeyler üflediğini gösteriyor.VENEZUELA'DA NE OLMUŞTU?


ABD'nin önce ülkenin ekonomisine müdahale ederek bozduğu sonrasında ise bunu bahane ederek halkı ayaklandırdığı Venezuela'da tüm bunları sebep gösteren Siyonist kanat Pentagon defalarca darbe girişiminde bulunmuş tüm Batılı ülkelerin desteğiyle Maduro'yu devirmek istemişti! Hatta yerine Guaido denen işbirlikçilerini de Venezuela'ya yeni devlet başkanı atamışlardı.


Tek başına Türkiye'nin Maduro'ya destek vermesi sonrası ABD ve Batılı ülkeler başarısızlığa uğramış, Venezuela'ya yeni devlet başkanı olarak atadıkları Guadio'nun ülke dışına kaçmasını ancak sağlayabilmişlerdi.


İşte SP Genel Başkanı'nın anlatmak istediği mevzu bu! AYM Üyesi Engin Yıldırım'ın 'ışıklar' paylaşımıyla alevlenen darbe hazırlığı tartışması Karamollaoğlu'nun açıklaması ile başka bir boyut kazandı?


SP Genel Başkanı Venezuela'dan örnek verdiğine göre Siyonizm Türkiye için de bir Guaido atamış görünüyor.


SP Genel Başkanı'nın ekonomi üzerinden mesaj vermesine bakılırsa kurtarıcı bu alandan çıkarılacak. Türkiye'deki İsrail'in umudu DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan için ekonomiyi kurtarıcı imajı uzunca bir süredir çiziliyordu.


Karamollaoğlu'nun Venezuela diyerek verdiği sübliminal mesajındaki kastı Babacan olabilir mi?


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil geçtiğimiz hafta yaptığı değerlendirmesinde bu hazırlığa şöyle dikkat çekmişti:


"Damat Beye istediğini yaptıran Türkiye'deki İsrail ekonomiyi tahrip ederek Ali Babacan'a kurtarıcı rolüyle istikbal hazırlıyor."
- GEÇKİL

DİĞER HABERLER