Tabipler Birliği'nin amacı ne? Neden koronavirüsten daha tehlikeli?

Tabipler Birliği'nin amacı ne? Neden koronavirüsten daha tehlikeli?

Koronavirüs salgını süresince bir tek hastalığa çare bulma konusunda gayret göstermeyen Türk Tabipler Birliği ülke aleyhine her türlü faaliyetin içinde en önde yer alıyor. Şimdi de siyah kurdele kampanyası ise ülkeye zarar verme amacında...

Son günlerde vaka sayıları üzerinden çok çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Her konuda olduğu gibi koronavirüs vaka sayılarında da devletin açıkladığı rakamların yalan olduğunu ifade eden Türkiye'deki İsrail'in kadim yapılanmalarından Türk Tabipler Birliği bu konuyu uzun bir süredir kaşıyordu.


Bununla halkta devlete karşı güvensizlik oluşturmaya çalışan ihanet örgütü bir hükümetin vaka sayılarını saklayarak elde edebilecek neyi olabilir sorusunu ise açıklayamıyor.


Halkta vaka sayıları yüksek tedbir alınmıyor algısı oluşturarak yeniden genel karantina ortamı oluşmasına çabalayan ve bununla ekonominin durdurulmasına çalışan Tabipler Birliği sonrasında da yine devlet halkına bakmıyor açıklamalarıyla ülkeye ihanet etmenin türlü yollarını deneyecek.VİRÜSÜ YENMEK İÇİN TEK BİR ÇALIŞMA YAPMADILAR...


Koronavirüs salgını süresince bir tek virüsü etkisiz kılma konusunda bir gayret göstermeyen yapı ülke aleyhine her türlü faaliyetin içinde en önde yer alıyor.


Doktorlarla ilgili ikinci bir yapı kurulamasının kanunlarla engellendiği alan Türk Tabipler Birliği tarafından tahkim edilmiş...


Tıpkı Barolarda olduğu gibi tabipler arasında da ideolojik bir yapı tüm topluma zehrini saçmaya devam ediyor.


Şimdi hükümete karşı başlattığı #YönetemiyorsunuzTükeniyoruz hareketi aslında ülkeyi hedef alan tehlikeli bir harekettir.EYLEMİN SEBEBİ NEDİR?


Diğer ülkelerde sağlık çalışanları eylemlerini malzeme bulamama, maaş sıkıntıları gibi konular için yaparken Türkiye'de herhangi bir malzeme sıkıntısı yaşanmıyor.


Maaş konusunda da sağlıkçıların istekleri doğrultusunda çeşitli iyileştirmeler yapıldı.


Sağlık alanında durum böyle olunca Tabipler Odası'nın başlattığı eylemin amacı da haliyle sorgulanıyor.


Hastanelerde siyah kurdele kampanyası başlatıp, sosyal medyada da #YönetemiyorsunuzTükeniyoruz etiketi açan Tabipler Birliği sağlık çalışanlarını devlete karşı boykot yapmaya sevk ediyor.


Yani amacı sağlık çalışanları devlete baş kaldırsın ve sağlık sistemi çalışamaz hale gelerek çöksün. Ve ülkede ölüm oranları artarak insanların devlete olan bağlılıkları sarsılsın, ayaklanmaya geçsin...


İşte MHP Lideri Devlet Bahçeli bunun için Tabipler Birliği için koronavirüsten daha tehlikeli açıklaması yapıyor ve kapatılmasını istiyor...


Bahçeli'nin sözleri şöyleydi:


"Türk Tabipleri Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış. Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur. Siyah kurdele takınca ne olacak? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar? Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipleri Birliği korona kadar tehlikelidir. Üstelik, hükümete yönelik 'Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz.' eylemi haince bir tertiptir."

- BAHÇELİ


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Bahçeli'nin sözlerine hak vererek konu hakkında şu değerlendirmede bulundu:


"Doktorları boykota çağıran Türk Tabipler Birliğine Devlet Bahçeli koronadan daha tehlikeli diyor. Haksız mı? Asla değil!"

- GEÇKİL


Barolardan sonra tabipler arasında da artık düzenlemenin şart olduğunu gösteren Türk Tabipler Birliği'nin haince tavrı kendi ecellerini hızlandırmaya sebep oluyor.


Barolar, Tabipler Odası, Mimarlar Odası gibi artık parmakla sayılacak kadar kalan Türkiye'deki İsrail'in bıçkın savunucusu kuruluşlar bir bir devletin tırpanına uğruyor.


Türkiye'de İsrail'i rahatsız eden her gelişmeyi engellemek misyonu ile hareket eden bu yapılardan Baro yakın zamanda her türlü eyleme rağmen bir düzenlemeden geçerek tekeli kırıldı.


Bahçeli'nin açıklaması sonrası ise sıranın Tabipler Odası'na geldiği görülüyor.


Barolar için yapılan düzenlemenin ülke genelinde koparılan yaygaralara rağmen tavizsiz geçirilmesi devletin artık bu yapılara nasıl muamele ettiğini gösteriyor.


Şimdi sırada Tabipler Birliği var. Ülkenin bekasına kastetmiş bu yapının da yakın zamanda tekeli kırılarak tabiplerin ideoloji bekçisi konumundan kurtarılması bekleniyor.


Türkiye yararına, iyi, güzel her olayı göz ardı edip her sorunu büyüten illüzyoncu medya ve akademiya BEŞİNCİ KOL görevi yapıyor. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası dış güçlerden çok daha etkin ve yakın bir tehdit unsurudur.

- GEÇKİL

DİĞER HABERLER