Peker'den Türkiye'deki İsrail'in yüreğini ağza getiren paylaşım...

Peker'den Türkiye'deki İsrail'in yüreğini ağza getiren paylaşım...

Son zamanlarda videolarına gösterilen ilgi düşmeye başlayan Peker geçen gün öyle bir tweet attı ki Türkiye'deki İsrail'in yüreğini ağza getirecek cinstendi.

2 Mayıs 2021 tarihinde ilk videosunu yayınlayarak iktidarı hedef alan Sedat Peker milyonlarca izleyiciye ulaşıyor.


Bir mafya babası için ülkeyi böylesine sallamak en büyük hayaldir. Peker de buna ulaştı.


Sedat Peker artık gözü arkada kalmadan ölebilir. Hiçbir mafya babasına nasip olmayacak şekilde namı dünyaya yayıldı. Bir mafya babası bundan daha iyi ne ister?
- GEÇKİL -


İlk videosundan itibaren Türkiye'deki İsrail'in yeni örgütü Pelikan'ı hedef alan Peker, aynı zamanda Pelikan'ın en büyük hedeflerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için de pek çok iddia paylaşıyor. 


Türkiye'ye uyuşturucu kaçakçılığı yaftası vurmak gibi pek çok yöne çekilebilecek iddiaların da yer aldığı videoların nereye varacağı Milli Görüş derin devletinin mi Türkiye'deki İsrail'in mi kazanacağı işin sonunda ortaya çıkacak.


Bugüne kadar 9 video yayınlayan ve pek çok iddia dile getiren Peker, Özışık Kardeşler gibi Pelikan için çok stratejik isimlerin de ifşa olmasını sağladı. 


İktidarı yalınkılıç savunan ÖZIŞIK kardeşlerle iktidara olanca hıncıyla yüklenen Yılmaz ÖZDİL aynı ÖZ'dendirler, tezgâha gelmeyin!
- GEÇKİL - 17 Mayıs 2020 -


Son zamanlarda videolarına gösterilen ilgi düşmeye başlayan Peker geçen gün öyle bir tweet attı ki Türkiye'deki İsrail'in yüreğini ağza getirecek cinstendi.


Peker tweetinde Pambıkören lakabını taktığı Yıldırım Demirören'i hedef aldı ama öyle bir konuyu gündeme getirdi ki Türkiye'deki Selanikli mübadil Yahudiler olan Sabetayistler gerçeğini de tartışmaya açacak cinstendi.


Peker'in tweeti şöyle: 


1-pambıkören sizin haram servetinizin nerde başladığını tarihçesi ile anlatacağım. Babanın hangi kişilerin öldürülmesiyle onların malına nasıl el koyduğunu da, Rumlar’ın mallarına nasıl çöktüğünü de…

- PEKER -


Peker'in tweetiyle kastettiği TC'nin kuruluşunda Müslümanların, Ermeni ve Rumların mallarına çöken, ülkenin kaynaklarının büyük kısmını sömürüp, boğazdaki yalılarda oturan Türkiye'deki İsrail yani Sabetayist azınlıktan başkası değildi.


İlginçtir Peker'in her paylaşımını gündem yapan konvansiyonel medya ve sosyal medya bu kısmı görmezden geldi. Peker'in parmak bastığı bu mevzu Türkiye'deki tüm sorunların kaynağı Sabetayizm gerçeğini tartışmaya açacağı için önemli...


Hatta Peker videolarının sonunu da getirebilecek bu tweet videoların tukaka ilan edilip gündemden düşürülmesine de sebep olabilir.


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Sedat Peker'in bahsettiği Selanikli mübadil Sabetayist Yahudilerin Rum ve Ermenilerin mallarına çökmesini Biden'ın Ermeni tasarısını onaylaması gündemi bağlamında şu şekilde anlatmıştı:


Bunak Biden soykırım dedi diye Ermenilerin başı göğe değecek de Türkiye yerin dibine mi girecek? İster tehcir ister soykırım denilsin. Talat Paşa ve İttihatçı şürekâsı Sabetayist Yahudiler yaptı. Müslümanlar yapmadı.


Ermeni tehciri, Rum mübadelesi, İzmir ve Ankara’daki Ermeni mahalleleri yangınları, azınlıklara uygulanan Varlık Vergisi Kanunu, 6-7 Eylül yağma-çapul olayları Siyonizm'in Osmanlı Devletini yıkıp Sabetayist Yahudiler için kurmayı planladığı TC'yi dikensiz gül bahçesi yapmak için diğer azınlıklardan sistematik arındırmasıdır. O yüzden bu olaylar yaşanırken Batı Dünyası sessiz seyirci kaldı.


Ermeni tehciri, Rum Mübadelesi, Ankara ve İzmir'de Ermeni mahalleleri yangıları, Varlık Vergisi Kanunu, 6-7 Eylül yağma-çapul olayları Siyonizm'in Sabetayist Yahudiler için TC'yi diğer iki azınlıktan sistematik şekilde arındırma planı gereğiydi. O yüzden Batı o zaman sesiz kaldı.


Lozan Anlaşması gereği Mübadele ile 2,5 milyon Rum kadim yurtları Anadolu'dan Yunanistan'a sürülerek Balkanlardan 350-500 bin Sabetayist Yahudi "Müslüman" diye getirilip sürülen Rum ve Ermenilerin mülklerine yerleştirildi. Batı Trakya Müslüman Türkleri getirilmedi!


Batı Dünyası Osmanlı Devleti en zayıf durumdayen Sabetayist Yahudi İttihatçılanın iktidarında yapılan Ermeni tehcirine sessiz kaldı. TC döneminde de olayı kurcalamadı. Ta ki, 12 Eylül 1980 Darbe Yönetimi Batı'ya dirsek çevirip Erbakan ile birlikte hareket edinceye kadar!


Ermeni tehciri sırasında sessiz kalan Batı, TC döneminde de olayı kurcalamadı. 12 Eylül Darbe Yönetimi Batı'ya dirsek atıp Erbakan'a dümeni verince ASALA ve PKK'yı türetip Ermeni soykırım iddialarına asıldı. 12 Eylül 1980 Türkiye'nin Batı karşısında bağımsızlaşma miladıdır. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası  başta desteklediği 12 Eylül Darbesini sonra alabildiğine karaladı!

DİĞER HABERLER