TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL UNSURLARI TERÖRÜ, TERÖRİSTİ, DARBEYİ, DARBECİYİ ÇATIR ÇATIR SAVUNUYORLAR

TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL UNSURLARI TERÖRÜ, TERÖRİSTİ, DARBEYİ, DARBECİYİ ÇATIR ÇATIR SAVUNUYORLAR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündemi değerlendirdi. Türkiye'deki İsrail unsurlarının terörü, teröristi, darbeyi, darbeciyi çatır çatır savunduklarını belirten Geçkil; “Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar hak ve özgürlüklerini savunamıyorlar.” dedi. Tarikatta zikir eden amiralin görüntüsüne değinen Geçkil Müslümanlara devlet memuru olurken okutulan müşrik yemine dikkat çekti. Süpermarket zincirlerinin alışverişi ablukaya alıp tekelleşmesini önleyecek çözümler üretilmesi gerektiğini ifade etti. Okurlarımız için derledik.

Türkiye'deki İsrail unsurlarının terörü, teröristi, darbeyi, darbeciyi çatır çatır savunduklarını belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar hak ve özgürlüklerini savunamıyorlar.” dedi. Tarikatta zikir eden amiralin görüntüsüne değinen Geçkil, Müslümanlara devlet memuru olurken okutulan inkarcı, müşrik yemine dikkat çekti. Süpermarket zincirlerinin alışverişi ablukaya alıp tekelleşmesini önleyecek çözümler üretilmesi gerektiğini ifade etti.


Türkiye'deki İsrail unsurları terörü, teröristi, darbeyi, darbeciyi çatır çatır savunduklarını belirten Geçkil; “Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar hak ve özgürlüklerini savunamıyorlar.” dedi. Tarikatta zikir eden amiralin görüntüsüne değinen Geçkil Müslümanlara devlet memuru olurken okutulan müşrik yemine dikkat çekti. Süpermarket zincirlerinin alışverişi ablukaya alıp tekelleşmesini önleyecek çözümler üretilmesi gerektiğini ifade etti. Okurlarımız için derledik.


Öteden beri her türlü sol ve bölücü terör örgütünü savunma özgürlüğü vardı. Kandil'e gidip teröristlerle röportaj yapıp yayınlayan ünlü çok gazeteci oldu. Şimdi darbecileri de savunma özgürlüğü fiilen kullanılıyor!


Türkiye'deki İsrail unsurları terörü, teröristi, darbeyi, darbeciyi çatır çatır savunuyorlar. Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar hak ve özgürlüklerini savunamıyorlar. Kölelik, korkutulmuşluk, sindirilmişlik, öğretilmiş çaresizlik ruhlarını esir alıp iliklerine işlemiş.


***


AKP iktidarının elbette ki birçok hataları, yanlışları, defoları var... Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası bunları görmezden gelir. Sadece doğru ve ülke yararına yaptıklarını eleştirir, dahası karalar.


***


BİR GENELKURMAY BAŞKANI YAHUDİ KİPASIYLA AĞLAMA DUVARINDA DUA EDER SORUN OLMAZ


İllüzyoncu medya ve akademiya ısrarla tarikat ve cemaatlerin devlete sızdığından dem vuruyor. Oysa Türkiye'deki İsrail tarikat ve cemaatler üzerinden devlete sızıyor. Cemat ve tarikatların devleti ele geçirme, yönetme kabiliyeti yok.


Bir Genelkurmay Başkanı Yahudi kipasıyla ağlama duvarında dua eder sorun olmaz. Bir amiral bir tarikatta sarıkla zikir eder sorun olur. Türkiye'deki İsrail'in etkisi bu.


***


Kanal İstanbul'a Montrö'yü dolanma diye karşı çıkılıyor. Montrö Türkiye'nin boğazları üzerinde Türkiye'nin egemenliğini sınırlıyor.


***


% 99'U MÜSLÜMAN BİR TOPLUMA BU İNKÂRCI DAYATMAYI YAPAN HANGİ GÜÇTÜR?


Bir vatandaş devlet memuru olmak için neden Kemal'e bağlılık yemini yapmak zorundadır? Müslümanların inkârcı, müşrik bir bir yemin etmeye zorlanmasına Müslümanlar neden itiraz edemezler? % 99'u Müslüman bir topluma bu inkârcı dayatmayı yapan hangi güçtür?


***


Küresel Siyonist sermaye süpermarket zincirlerinin alışverişi ablukaya alıp tekelleşmesini önleyecek çözümler üretilemezse ekonomik terörle Türkiye'yi yönetilemez hale getirecekler.

DİĞER HABERLER