104 EMEKLİ AMİRALİN DARBE BİLDİRİSİNİ TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI MONTRÖ BİLDİRİSİ YAPIVERDİ

104 EMEKLİ AMİRALİN DARBE BİLDİRİSİNİ TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI MONTRÖ BİLDİRİSİ YAPIVERDİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. 104 emekli amiralin darbe bildirisini illüzyonları ile çarpıtarak Montrö bildirisi yapan Türkiye’deki İsrail medya ve akademiyasına dikkat çeken Geçkil; “104 emekli amiralin darbe bildirisini Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Montrö bildirisi yapıverdi. 15 Temmuz darbe girişimine de kontrollü darbe, tiyatro demişlerdi. Toplumu ne yerine koyuyor bunlar?” diye sordu.

104 emekli amiralin darbe bildirisini illüzyonları ile çarpıtarak Montrö bildirisi yapan Türkiye’deki İsrail medya ve akademiyasına dikkat çeken Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “104 emekli amiralin darbe bildirisini Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Montrö bildirisi yapıverdi. 15 Temmuz darbe girişimine de kontrollü darbe, tiyatro demişlerdi. Toplumu ne yerine koyuyor bunlar?” diye sordu.


İktidar dalkavuğu yandaş medyadaki kriptolar 104 emekli amiralin buram buram darbe tüten bildirisini önemsizleştirme yarışında. İktidar yanlısı görünen kriptolar muhaliflerden daha çokmuş!


Yeniden Büyük Türkiye karşıtı, İslam düşmanı, Eski Türkiye statükosu savunucusu Kemalcıların hangi kesimden olursa olsunlar Türkiye'deki İsrail unsurları oldukları giderek netleşiyor.


104 emekli amiralin darbe bildirisini Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Montrö bildirisi yapıverdi. 15 Temmuz darbe girişimine de kontrollü darbe, tiyatro demişlerdi. Toplumu ne yerine koyuyor bunlar?


Yükselen Yeniden Büyük Lider Türkiye karşısında küresel güçlerin süngüsü düştü. Kemalcı vesayet statükosunu savunan Türkiye'deki İsrail direnişini sürdürüyor.


Türkiye'deki İsrail önce 126 emekli diplomatı, ardından 104 emekli amirali organize edip bildiri yayınlatarak darbeye ortam hazırlarken baltayı fena halde taşa vurdu. İllüzyoncu medya ve akademiya ortalığı toplayıp vaziyeti kurtarmaya çalışıyor.


***


Siyonist Küresel sermeye ve yerli uzantıları Türkiye ekonomisini batırmak için art arda hamleler yapıyor. Sıkıntılara yol açsa da bir sonuç alamıyor.

DİĞER HABERLER