YAPILAN DARBEYE ORTAM HAZIRLAMAKTIR 

YAPILAN DARBEYE ORTAM HAZIRLAMAKTIR 

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı.  104 emekli amiralin imzasıyla yayınlanan bildiriyi değerlendiren Geçkil; “126 emekli diplomatı, 104 emekli amirali bildiri yayınlamak için Türkiye'deki İsrail dışında kim bir araya getirebilir? Yapılan darbeye ortam hazırlamaktır.” dedi.

104 emekli amiralin imzasıyla yayınlanan bildiriyi değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “126 emekli diplomatı, 104 emekli amirali bildiri yayınlamak için Türkiye'deki İsrail dışında kim bir araya getirebilir? Yapılan darbeye ortam hazırlamaktır.” dedi.


Uyarı ve tehditlerle darbe iması  yapan  gece yarısı bildirisine imza koyan 104 emekli amiralin 14'ü gözaltına alındı. Yargı görevini yapıyor. Siyaset, medya ve akademiya da  vesayete dayanak yapılan Kemalcılığın resmi devlet ideolojisi olarak tüm topluma dayatılmasına son verilmesi için harekete geçmelidir.


104 emekli amiralin darbe imalı uyarı ve tehdit bildirisini "Montrö Bildirisi" diye adlandıran illüzyoncu medya ve akademiya olayı çarpıtıp saptırıyor.


15 Temmuz kanlı darbe girişimine tiyatro diyen Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası 104 emekli amiralin gece yarısı darbe imalı uyarı ve tehdit bildirisine görüş açıklama diyor. Yersen!


104 emekli amiralin darbeye işaret fişeği niteliğindeki gece yarısı uyarı ve tehdit bildirisine destek olmaya gözü kesmeyen muhalefet gündemi değiştirdi diye önemsizleştiriyor. Hay, gündeminizi sevsinler.


Herkesin dilindeki lanet vesayet Türkiye'deki İsrail'in himayesindeki resmi devlet ideolojisi Kemalcılığın kod adıdır. Ama kral çıplak diyen yok.


126 emekli diplomatı, 104 emekli amirali bildiri yayınlamak için Türkiye'deki İsrail dışında kim bir araya getirebilir? Yapılan darbeye ortam hazırlamaktır.


104 emekli amiralin darbeye işaret fişeği niteliğindeki gece yarısı bildirisine Türkiye'deki İsrail ilüzyoncu medya ve akademiyası Montrö bildirisi adını koydu. Bu bir taşla iki kuş vurma hesabı. Bildiriye meşruiyet ve Montrö'ye koruma.


Kemalcı resmi devlet ideolojisi ve statükosu ile Türkiye'deki İsrail arasındaki illiyet bağı neden mercek altına alınıp tartışılmıyor?


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Montrö Türkiye'nin haklarını garanti ediyor diyor. Oysa emperyalist Batı işine gelmeyen anlaşmaya asla uymaz, ihlal eder.


Kim ne derse desin, Türkiye'deki kadar özgürlük ve insan hakları hiçbir ülkede yok. Türkiye demokrasisinin kabul edilemez ayıbı Kemalcı resmi devlet ideolojisinin tüm topluma dayatılmasıdır. Özgürlüklerden en az faydalananlar Kemalcı rejimin asimile edip köleleştirdiği Müslümanlar.

DİĞER HABERLER