103 YA DA 104 EMEKLİ AMİRALİN BİR GECE YARISI BİLDİRİSİ İÇİN ORGANİZE OLMALARI BİR GÜÇ ODAĞI OLMADAN MÜMKÜN DEĞİLDİR

103 YA DA 104 EMEKLİ AMİRALİN BİR GECE YARISI BİLDİRİSİ İÇİN ORGANİZE OLMALARI BİR GÜÇ ODAĞI OLMADAN MÜMKÜN DEĞİLDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. 103 emekli amiralin yayınladığı bildiri hakkında tespitlerini paylaşan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “103 ya da 104 emekli amiralin bir gece yarısı bildirisi için organize olmaları bir güç odağı olmadan mümkün değildir. Bu güç odağı Türkiye'deki İsrail dışında bir şey değildir.” dedi. Okurlarımız için derledik…

103 emekli amiralin yayınladığı bildiriyi değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; arkasındaki güç odağına dikkat çekti; “103 ya da 104 emekli amiralin bir gece yarısı bildirisi için organize olmaları bir güç odağı olmadan mümkün değildir. Bu güç odağı Türkiye'deki İsrail dışında bir şey değildir.” dedi.


Türkiye'deki İsrail 103 emekli amirali organize ederek Kemal'in vesayetçi Eski Türkiye statükosuna dönüşü isteyen darbe imalı bildiri yayınlattı. Artık Kemalcılık resmi ideoloji olmaktan çıkartılmalıdır.


103 emekli amiral organize olup darbe imalı bildiri yayınlayarak Kemalcı Eski Türkiye stakükosuna dönüşü istedi. Bu, Erganekon, 15 Temmuz darbe girişimindeki FETÖ kamuflajlı Yurtta Sulh Konseyi ve Pelikan Örgütünün Türkiye'deki İsrail güdümlü olduğunu çok net gösteriyor.


Emekli amirallerin gece yarısı bildirisi CB Erdoğan'ın gece yarısı MB Başkanını değiştiren kararnamesine PİYASALARA MEYDAN OKUMA diyen Türkiye'deki İsrail'in hamlesi.


Türkiye'nin darbe girişimlerine, tehditlerine maruz kalmaması için Kemalcılığın resmi devlet ideolojisi olmaktan çıkartılıp özelleştirilmesi artık kaçınılmaz şarttır.


Darbe bildirisi yayınlayan 103 emekli amirale Kemalcılığı ileri sürerek karşı çıkmak tereciye tere satmaktır.


TSK Suriye, Irak, Libya, Doğu Akdeniz, Azerbaycan cephelerinde sıcak savaşta iken 103 emekli amiralin gece yarısı bildirisi BEŞİNCİ KOL faaliyetidir. Kemal'in askerleri Erbakan'ın askerlerine karşı düşmanla işbirliği içinde!


Ergenekoncu 103 emekli amiralin gece yarısı bildirisi içerideki FETÖ kamuflajlı Yurtta Sulh Konseyi mensubu teröristlere destek çıkışıdır.


İktidar mücadelesi Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosunu savunan Türkiye'deki İsrail ile Yeniden Büyük Türkiye sevdalısı Millî Görüş derin devleti arasında yaşanıyor. Ancak kimin kimden yana olduğu çok belli değil.


FETÖ kamuflajlı Yurtta Sulh Konseyi generalleri 15 Temmuz'da ne yaptılarsa... Eğer görevde olsalardı bu emekli amiraller aynısını yapacaklardı. Dolayısıyla benzeri cezaya çarptırılmalılar. En azından rütbeleri alınıp maaşları kesilmelidir.


Ergenekon, FETÖ, Pelikan Örgütü, 103 emekli amiral bildirisi gibi olguların sonu gelmez; tertipleyicisi Türkiye'deki İsrail ile yüzleşmeden.


103 ya da 104 emekli amiralin bir gece yarısı bildirisi için organize olmaları bir güç odağı olmadan mümkün değildir. Bu güç odağı Türkiye'deki İsrail dışında bir şey değildir.


15 Temmuz FETÖ darbe girişimine dair söylenmedik söz kalmadı. Lakin Yurtta Sulh Konseyi özenle tartışmaların dışında tutuldu. Bu, Türkiye'deki İsrail'in medya ve akademiyadaki nüfuzunu gösteriyor.


İstisnasız bütün darbelerin gerekçesi, meşruiyet dayanağı Kemalcılığın resmi devlet ideolojisi olmasıdır. Bu vesayetçi dayatmaya son verilmeden darbe tehdidi bitmez.


Her türlü özgürlüğün alabildiğine geniş olduğu dünyanın çok ilerisindeki Türkiye demokrasisinin üstündeki kocaman leke Kemalcılığın resmi devlet ideolojisi olarak bütün topluma dayatılmasıdır.


Kemalcı eski amirallerin bildirisi siyasi yelpazede karşılık bulmadı. İktidar kanadı öfkeli, hesap soracak. CHP lideri gündem değiştirme girişimi, bizim gündemimiz halkın sofrası dedi. Meral Akşener'e göre ise zevzeklik.


104 emekli amirali bir karanlık güç organize edip darbe imalı bildiri yayınlatıyor. MİT olup bitenden yine habersiz! Enişte de ortalıkta yok.


Önce emekli elçiler, ardından emekli amiraller küresel güçlerin istekleriyle örtüşen bildiriler yayınladılar. Kemalcı resmi ideoloji ülke ve millet düşmanı mankurtlar yetiştirmiş...


***


Savunma refleksi kendini bilmezliktendir. Bir eleştiriye muhatap olurken cevap vermeden iki kez düşünmeli. Kâmil insan düşmanı bile suçladığında onda gerçek payı arar. Zira düşman da gerçeği iftiraya tercih eder.

DİĞER HABERLER