DEMOKRASİ BÖYLE İŞLİYOR

DEMOKRASİ BÖYLE İŞLİYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Demokrasinin nasıl bir şey olduğunu çarpıcı örneklerle anlatan Geçkil; “Yahudi 1 kuruşluk yatırım için 9 kuruş reklam yaparım demiş. Siyasetçi hizmete harcadığı her 1 kuruş için 9 kuruş propagandaya harcamazsa derdini topluma anlatamaz. Demokrasi böyle işliyor.” dedi.

Demokrasinin nasıl bir şey olduğunu çarpıcı örneklerle anlatan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Yahudi 1 kuruşluk yatırım için 9 kuruş reklam yaparım demiş. Siyasetçi hizmete harcadığı her 1 kuruş için 9 kuruş propagandaya harcamazsa derdini topluma anlatamaz. Demokrasi böyle işliyor.” dedi.


Hizmet ve eser üretmek için göz nuru, alın teri dökeceksiniz. Yapılanları haksız yere eleştirmek, kara propaganda yapmak için hinlik ve cinlik edeceksiniz. Göz nuru, alın teri dökenler Türkiye'nin yarısını; hinlik ve cinlik edenler diğer yarısını etkiliyor! Demokrasi böyle işliyor.


Yahudi 1 kuruşluk yatırım için 9 kuruş reklam yaparım demiş. Siyasetçi hizmete harcadığı her 1 kuruş için 9 kuruş propagandaya harcamazsa derdini topluma anlatamaz. Demokrasi böyle işliyor.


İnsanların çoğu az düşünür, az akleder, az anlar, az kavrar. Kaliteli insan kalitesizlerden çok azdır. Çoğunluğa uyulursa kalite düşer. Demokrasi böyle işler.


***


DOĞU TÜRKİSTAN HAMİSİ KESİLDİLER


Türkiye'yi bir kaşık suda boğmaya çalışan Batı ve gayri milli yerli uzantıları birden Doğu Türkistan hamisi kesildiler. Türkiye'ye ne iyilik düşünüyorlar acaba?


***


İbrahim olursan devasa ateş serin ve selamet olur. Nemrut olursan bir sinek öldürür. Musa olursan deniz yarılır yol verir. Firavun olursan onda boğulursun. İsa olursan göğe çıkarılırsın. Hain olursan İsa yerine çarmıha gerilirsin. Ebubekir olursan Allah yanında olur. Ebu Lehep olursan Peygamberin amcası isen bile cehenneme odununu taşırsın. Allah'a kul olursan O sana yeter.


***


DOSTUNU TANIMAYAN YAŞAYABİLİR; DÜŞMANINI TANIMAYAN YAŞAYAMAZ


Dostunu tanımayan yaşayabilir; düşmanını tanımayan yaşayamaz. Rahman ve Rahim olan Allah her hayvana düşmanını tanıtmış, ona göre donatıp savunmasını öğretmiştir.

DİĞER HABERLER