SİYASETTE NAL TOPLAYAN TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL EKONOMİK SAVAŞI DA KAYBEDİYOR

SİYASETTE NAL TOPLAYAN TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL EKONOMİK SAVAŞI DA KAYBEDİYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Okurlarımız için derledik.

“Devlete "MEYDAN OKUYAN PİYASALAR" Dolar'ı tırmandırmada yine yorulup tıkandı” diyen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; Diyanet’in hutbelerindeki değişime dikkat çekti. Devletin İslami şuurla yönetildiğini belirterek Devleti köleleştirilmiş Müslümanların yorduğunu ifade etti. 


Bugün mübarek Cuma. Müslümanların en büyük sorunu asimile olanların tağuti Kemalcı rejimin tüm topluma dayatılmasına duyarsızlığı. Allah Müslümanlara tahkiki iman ve hakkı üstün tutma şuuru ihsan buyursun.


***


Faiz lobisine çalışan MB Başkanının değiştirilmesine PİYASALARA MEYDAN OKUMA diyen işbirlikçi azgın azınlık Türkiye'nin sahibi mi, düşmanı mı?


Devlete "MEYDAN OKUYAN PİYASALAR" Dolar'ı tırmandırmada yine yorulup tıkandı. Bu kaçıncı hamledir sonuçsuz kalan. Siyasette nal toplayan Türkiye'deki İsrail ekonomik savaşı da kaybediyor.


Sermaye, siyaset, medya/akademiya saç ayağı üstünde duran Türkiye'deki İsrail artık yalnız medya/akademiya ile tek ayak üstünde durmaya çalışıyor.


Selanik Dönmesi Kemalcılar 12 Eylül 1980 Darbesi sonrası önce kullanıldılar. Ardından da sistematik olarak üniversitelerden, siyasetten, devletten, medyadan tasfiye edildiler. Türkiye'deki İsrail yerlerini doldurmaya çalıştı ama epeyce marjinalleştiler.


Devletimiz Allah'a şükür İslami şuurla yönetiliyor. Ancak Türkiye'deki İsrail Kemalcı statükoyu canhıraş savunuyor. Devleti Kemalcı vesayet rejiminin 4 kuşaktır asimile edip köleleştirdiği Müslümanlar yoruyor.


***


DİYANET'İN HAZIRLADIĞI HUTBELER


Diyanet'in hazırladığı hutbelere tepki gösteren Kemalcılar etkili olmuş görünüyor. Nicedir hutbelerin tadı tuzu yok. Müslümanlar duyarsız, tepkisiz. Zira asimile edilip köleleştirilmişler. 


***


Kemalcılar bir düzine Millî Eğitim Bakanının hepsini hedefine koyup topa tuttular. Ta ki bu çapsız  Kemalcı göreve getirilinceye kadar. Müslümanlar hiçbirine sahip çıkmadı, buna da gıkları çıkmıyor.

DİĞER HABERLER