Erbakan'ın Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği inkılap vefatının 10. yılında Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen'e doğru gelişiyor

Erbakan'ın Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği inkılap vefatının 10. yılında Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen'e doğru gelişiyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Erbakan'ın vefatının 10. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj paylaşan Geçkil evrensel inkılabına vurgu yaptı. SP ve YRP'nin sıradan klişe mesajlarına dikkat çekti. Türkiye'yi yöneten Sabetayist Yahudi Cemaati hakkında tespitlerini paylaştı.

Erbakan'ın vefatının 10. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj paylaşan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, evrensel inkılabına vurgu yaptı. SP ve YRP'nin sıradan klişe paylaşımlarına dikkat çekti. Türkiye'yi yöneten Sabetayist Yahudi Cemaati hakkında tespitlerini madde madde yayınladı.


***


Erbakan'ın 40 yılda Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği evrensel inkılap bir aysberg gibi vefatının 10. yılında ortaya çıkmaya başladı. Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kuruluyor.


Örğütlediği cihatçı gruplarla SSCB'yi Afganistan'da, ABD ve müttefiklerini Irak'ta mağlup eden Erbakan'ın Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği inkılap vefatının 10. yılında Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen'e doğru gelişiyor.


***


SP KABUK YÖNETİMİ VE SALAKO - PALYAÇO YRP'NİN ERBAKAN MESAJLARI


Erbakan'ın vefatının 10. yıldönümünde en klişe, en ruhsuz, en anlamsız mesajları Saadet Partisi kabuk yönetimi ve salako-palyaço YRP yayınlamış olmak için yayınladı.


Erbakan'ın vefatının 10. yılında Saadet Partisi kabuk yönetimi ve salako-palyaço YRP'nin yayınladıkları sıradan, klişe mesajlarda Erbakan ismi yerine başkasını yazsanız değişen bir şey olmaz.


Erbakan'ın vefatının 10. yılında Külliye Sözcüsü, Türkiye'deki İsrail'in adamı İbrahim Kalın'ın yayınladığı mesaj Saadet Partisi kabuk yönetimi ve salako-palyaço YRP'nin mesajlarından daha anlamlı...


Erbakan'ın vefatının 10. yılı münasebetiyle yayınlanan mesajların en güzelini Cumhurbaşkanı Sözcüsü Fahrettin Altun ve AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe yayınladılar.


İngiliz Temel vefatının 10. yıldönümünde Erbakan'la ilgili yayınladığı mesajı şahsi konumu için istismar vesilesi yaparak davaya ilişkin bir anlam yüklememiş.***


SABETAYİST YAHUDİ CEMAATİ


Türkiye'deki İsrail Siyonizm'in kendilerine TC'yi kurdurduğu Sabetayist Yahudi Cemaati yapılanmasıdır. Türkiye'yi hep o cemaat yönetti!


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Cemaati Türkiye'deki üniversiteleri Hitler'den kaçıp Türkiye'ye sığınan bilim adamlarına kurdurdu. O yüzden yeni üniversitelerin açılmasına karşı çıkıyor.


Türkiye'yi yöneten Sabetayist Yahudi Cemaati Müslümanları siyasetten, kamusal alandan, ekonomiden, sosyal ve kültürel hayattan dışlayıp asimile ederek köleleştirdi.


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Camaati Müslümanları toplumsal hayattan dışlayarak kırsal alanda yaşamaya mahkûm etti.


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Cemaatin kırsal alanda yaşamaya mahkûm ettiği Müslümanlar doğum kontrolüne rağmen çoğalınca şehir varoşlarına, gece kondu bölgelerine taştılar. Oralara da sığmayınca Avrupa'ya köle işçi olarak ihraç ettiler. Onların getirdikleri dövizle ithalat ihtiyaçlarını karşıladılar.


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Cemaatin toplumsal hayattan dışlayıp köleleştirdiği Müslümanları Erbakan siyaset yoluyla iktidara taşıdı. Ancak henüz şuurlanamadılar.


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Cemaatin paryalaştırdığı Müslümanlar 1 asırdır kendilerine sinen yanaşmacı, yaltakçı, yaranmacı, özgüvensiz kölelik ahlakından kolay kurtulacak gibi görünmüyorlar.


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Cemaatin bütün topluma dayattığı Kemalcı, paganist, resmi ideolojiye boyun eğdirilen Müslümanlar bu müşrik zihniyete itaat etmeye devam ediyorlar.


Erbakan'ın 40 yıllık canhıraş bir siyasi mücadele ile iktidar yaptığı Müslümanlar Sabetayist Yahudi Cemaatin kurduğu oligarşik Kemalcı vesayet statükosunu değiştirme cesaret, azim ve kararlılığını gösteremiyorlar.


TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Yahudi Cemaatin köleleştirip işsiz, fakir, cahil bıraktığı dininden uzaklaştırdığı Müslümanlar Erbakan'ın iktidar yapmasıyla karınlarını doyurdular, bir nebze cahillikten kurtuldular ama henüz şuurlanamadılar.***


ABD NEDEN S-400'LERE KARŞI?


ABD ısrarla diyor ki; "Ey Türkiye ben seni vurmak istiyorum bu S-400'leri kurma..." Türkiye de diyor ki; "ben de vurmak istediğini bildiğim için kuruyorum." Olay bu kadar basit!


***


Ey Yüce Allah! Alemlerin Rab'bi tek ilah Sensin. Senin lütfettiğinden başka üzerimde bir nimet ve meziyet yoktur. Senin şükründen aciz ve sonsuz minnettarım. Azamet ve kibriyan hakkında olumsuz düşünmekten sana sığınırım. Beni affet, ıslah et, adam et. Amin.

DİĞER HABERLER