Türkiye’deki İsrail’in 13 şehidimiz üzerinden yansıtmaya çalıştığı acı ne?

Türkiye’deki İsrail’in 13 şehidimiz üzerinden yansıtmaya çalıştığı acı ne?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki İsrail’in 13 şehidimiz üzerinden verdiği tepkileri değerlendiren Geçkil; aslında yansıttıkları acının ne olduğunu açıkladı.

Gara’da verdiğimiz 13 şehidimizin ardından tartışma programları, haber saatleri, sosyal medya platformları Türkiye’deki İsrail medya ve akademiya unsurlarının illüzyoonları ile dolup taşıyor. İlk gün ağızlarında geveleyip de diyemedikleri “İsrail'le görüşseydiniz 13 rehineyi PKK'dan kurtarırdınız!” mesajıydı.


Sonraları dünyanın en zor coğrafyalarından bir olan Gara’da Türkiye’nin başarılı bir operasyonla aralarında terör örgütünün çok önemli isimlerinin de bulunduğu 53 ismi öldürmesinin ortaya çıkmasıyla tepkileri de değişti.


Cumhurbaşkanı’ndan, nokta atışı etkili mühimmatlar bırakan SİHA’larımıza kadar her şeye saldırmaya başlayan Türkiye’deki İsrail’in bir acısı olduğu ve onun hıncını almaya çalıştığı belliydi. Peki, neydi o acıları?


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, yaptığı kısa bir değerlendirmeyle açıkladı Türkiye’deki İsrail’in acısını… Geçkil şunları söyledi:


Türkiye'deki İsrail üst düzey yöneticilerinin içinde bulunduğu 53 PKK'lının kaybının acısını 13 esirin şehit edilmesi üzerinden yansıtmaya çalışıyor!

DİĞER HABERLER