CB Erdoğan Erbakan'ın kabrini ziyaret edip dua ederek oy hesabıyla kamufle ettiği derin bir mesaj vermiştir

CB Erdoğan Erbakan'ın kabrini ziyaret edip dua ederek oy hesabıyla kamufle ettiği derin bir mesaj vermiştir

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. CB Erdoğan'ın Erbakan'ın kabrini ziyareti hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “oy hesabıyla kamufle ettiği derin bir mesaj vermiştir” dedi. Geçkil’in gündemindeki diğer konular ise; askeri teknoloji casusluğu olayı, HDP’nin Milli devleti memnun eden tavrı, Kılıçdaroğlu ve İngiliz Temel’in iktidarı eleştirirken kullandığı söylem farkı oldu. Okurlarımız için derledik…

CB Erdoğan’ın Erbakan'ın kabrini ziyaretini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “oy hesabıyla kamufle ettiği derin bir mesaj vermiştir” dedi. Geçkil’in gündemindeki diğer konular ise; askeri teknoloji casusluğu olayı,  HDP’nin Milli devleti memnun eden tavrı, Kılıçdaroğlu ve İngiliz Temel’in iktidarı eleştirirken kullandığı söylem farkı oldu.


CB Erdoğan Erbakan'ın kabrini ziyaret edip dua ederek oy hesabıyla kamufle ettiği derin bir mesaj vermiştir.


Millî Görüş'e sırt çevirip vesayetçi Kemalcı Eski Türkiye Statükosunu savunan SP kabuk yönetimi ve salako-palyaço YRP CB Erdoğan'ın Erbakan'a sahip çıkmasına uyuz oluyor.


***


Türkiye'ye İsrail İHA'larını satan firma askeri teknoloji casusluğundan yakalandı. İllüzyoncu medya ve akademiya olayı kararttı!


***


BU YÜZDEN STATÜKOYU SAVUNUYOR


Siyasi partiler koalisyonlarda farklılıklarını, ittifaklarda benzerliklerini öne çıkarır. Koalisyon ortağı her parti aldığı bakanlığı bağımsız yönetir. Koalisyonlar ayrıştırıcı, ittifaklar birleştiricidir. Eski Türkiye'yi Türkiye'deki İsrail yönetiyordu. Bu yüzden statükoyu savunuyor.


***


MİLLİ DEVLET MEMNUN


Aşırı sert söylemle toplumu öfkelendirip ittifak kurulmasını zorlaştıran HDP statüko ittifakını çaresiz bırakıyor.


Gizli ittifaka hayır deyip statükocuları çaresiz bırakan HDP Türkiye'deki İsrail'in kalbine hançer sapladı. Milli devlet memnun.


***


İKTİDARI KILIÇDAROĞLU CHP'Sİ MİLLİ BİR SÖYLEMLE; İNGİLİZ TEMEL SP'Sİ İSE STATÜKOCU BİR SÖYLEMLE ELEŞTİRİYOR!


Daha milliyetçi bir söylemle iktidarı eleştiren Kılıçdaroğlu vesayetçi CHP'lileri çıldırtıyor. Türkiye'deki İsrail'i ise kudurtuyor.


İktidarı Kılıçdaroğlu CHP'si milli bir söylemle; İngiliz Temel SP'si ise statükocu bir söylemle eleştiriyor!


Dış güdümlü vesayet statükosunu savunan Selanikli Kemalcılar Dersimli Kemal'in CHP'yi yerli ve milli yapmasına ateş püskürüyor.


***


KEMALCI TC STATÜKOSUNU BOŞUNA SAVUNMUYOR


Türkiye'deki İsrail Siyonizm'in İngilizlere kurdurup Sabeytacı Cemaat Oligarşisine emanet ettiği Kemalcı TC statükosunu boşuna savunmuyor.


***


İllüzyoncu medya ve akademiya Trump'ı yerden yere vurup Türkiye düşmanı Biden'ı küstahça göklere çıkarıyor...


***


NE GÜZEL


İstediğinde her derdine çare olacak, her sıkıntını giderecek her şeye Kadir Birinin yanında olduğunu bilmek ne güzel.

DİĞER HABERLER