Dünyanın başarılarını gıpta ile izlediği Türkiye'yi yerin dibine batırıyor. Bravo şu Sabetaycılara...

Dünyanın başarılarını gıpta ile izlediği Türkiye'yi yerin dibine batırıyor. Bravo şu Sabetaycılara...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının harika hokus-pokuslar gösterdiğini ifade eden Geçkil Katar ve Türkiye ilişkilerindeki gerçeği nasıl yanlış lanse ettiklerine dikkat çekti. Yeryüzündeki her türlü ahlaksızlığın, alçaklığın temel nedenini açıkladı. Okurlarımız için derledik…

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının harika hokus-pokuslar gösterdiğini ifade eden Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; Katar ve Türkiye ilişkilerindeki gerçeği nasıl yanlış lanse ettiklerine dikkat çekti. Yeryüzündeki her türlü ahlaksızlığın, alçaklığın temel nedenini açıkladı.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası harika hokus-pokuslar gösteriyor. Dünyanın başarılarını gıpta ile izlediği Türkiye'yi yerin dibine batırıyor. Bravo şu Sabetaycılara...


ABD destekli Suudi Arabistan liderliğinde 14 ülkenin ablukasını Katar Türkiye'nin desteğiyle püskürttü. O ülkeler Katarla barışmak zorunda kaldılar. İllüzyoncu medya ve akademiya Katar ablukcı ülkelerle barışıp Türkiye'yi yalnız bıraktı şeklinde lanse ediyor! Ya bu kadar mı olur?


***


HER TÜRLÜ AHLAKSIZLIĞIN, ALÇAKLIĞIN TEMEL NEDENİ 


Hiç sıkıntısız, hiç çilesiz, hiç ıstırapsız, hiç üzüntüsüz, hiç kedersiz, hiç korkusuz... serapa mutlu, sevinçli, keyifli bir ömür hiç kimse için mümkün değil. Yok böyle bir dünya hayatı. Dünyadakiler ahiretin nümuneleridir. Mutluluklar cennetten, acılar cehennemden alınmıştır.


Ölüm kadar gerçek, ölüm kadar kaçınılmaz ve fakat ölüm kadar yok sayılan bir olay yoktur. İnsanın en büyük gafleti ölümü unutmasıdır.


Her türlü ahlaksızlığın, alçaklığın temel nedeni büyük ölüm gerçeğini unutup her yaptığından hesap vereceği ahiret hayatına inanmamaktır.


İnsanın hastalıkları olmayan bir organı yoktur. Zira baştan ölümlü bir hayat için yaratılmışız. Ölüm mutluluğa ya da azaba kavuşmaktır.


Dünya hayatında her şey insanın Rab'bini düşüneceği şekilde yaratılmıştır. Akıl da yarattıklarından Allah'ı bilme kabiliyetiyle yaratılmıştır.


İman edince imtihan bitmiyor, deneme süreci başlıyor. Caydırmak için her türlü yıldırma, yanıltma artarak devam ediyor. Başardıkça derece yükseltiliyor.

DİĞER HABERLER