Bu, Erbakan'ın mucizelerinden sadece biridir

Bu, Erbakan'ın mucizelerinden sadece biridir

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’nin hiçbir birikimi ve altyapısı olmamasına rağmen Batı’dan daha üstün teknoloji üretmesine değinen Geçkil; “Bu, Erbakan'ın mucizelerinden sadece biridir.” dedi. Türkiye'deki İsrail’in SP ve YRP'yi esir aldığını belirtti. Okurlarımız için derledik.

Türkiye’nin hiçbir birikimi ve altyapısı olmamasına rağmen Batı’dan daha üstün teknoloji üretmesini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Bu, Erbakan'ın mucizelerinden sadece biridir.” dedi. Türkiye'deki İsrail’in SP ve YRP'yi esir almasına değindi…


Toplu iğne yapamayan Türkiye'nin hiçbir birikimi ve altyapısı olmadan, ambargo uygulanırken Batı'nın 200 yılda geliştirdiği ileri teknolojinin oldukça ilerisinde üstün teknoloji üretmesi bir büyük mucizedir. Bu, Erbakan'ın mucizelerinden sadece biridir.


***


Şu salako-palyaço pelte YRP'nin İsrail, Siyonizm kelimelerini ağzına aldığını duyan var mı? Türkiye'deki İsrail SP ve YRP'yi esir almış!

DİĞER HABERLER