İnkârcı Kemalcılar Katar'ı hedef yaparak bir İslam ülkesiyle işbirliğine ateş püskürüyor

İnkârcı Kemalcılar Katar'ı hedef yaparak bir İslam ülkesiyle işbirliğine ateş püskürüyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye ve Katar arasında imzalanan anlaşmalara gösterilen tepkiler hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “TSK'yı İslam düşmanı Siyonist-Haçlı NATO emrine sokan Kemalcılar Müslüman Katar'la işbirliğine uyuz oluyorlar. Çatlasın hainler, patlasın satılık işbirlikçiler.” dedi. Okurlarımız için derledik…

Türkiye ve Katar arasında imzalanan anlaşmalara gösterilen tepkiler hakkında değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “TSK'yı İslam düşmanı Siyonist-Haçlı NATO emrine sokan Kemalcılar Müslüman Katar'la işbirliğine uyuz oluyorlar. Çatlasın hainler, patlasın satılık işbirlikçiler.” dedi.


Siyonist-Haçlı Batı müstemlekesi Kemalcı TC'yi Millî Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye'ye dönüştürmesi satılık işbirlikçileri çıldırtıyor. Gâvur âşıkları Müslüman Katar'ı hedef yapıyor.


TSK'yı İslam düşmanı Siyonist-Haçlı NATO emrine sokan Kemalcılar Müslüman Katar'la işbirliğine uyuz oluyorlar. Çatlasın hainler, patlasın satılık işbirlikçiler.


Siyonist-Haçlı Batı müstemleke TC'yi bir asırdır sömürürken işbirlikçi Kemalcılar ranttan paylarını aldılar. Yeniden Büyük Türkiye'yi Katar mı sömürecekmiş?


İnkârcı Kemalcılar Katar'ı hedef yaparak bir İslam ülkesiyle işbirliğine ateş püskürüyor. Tarikatlar, cemaatler, ilahiyatçılar bir yana İsrail güdümlü SP ve salako-palyaço YRP gıkını çıkarmıyor! Yuuuuuuhhhhh!!!


***


Siyonist-Haçlı Batı işbirlikçisi müstemleke TC'nin kurucusu inkârcı Kemalcılar Katar'ı hedef yaparak bir İslam ülkesiyle işbirliğine Tapınak Şövalyeleri hıncıyla saldırıyorlar. Tarikatlar, cemaatler, ilahiyatçılar gıkını çıkarmıyor. İsrail'in güdümlediği SP ve YRP de suskun!


***


BU, İRAN-İSRAİL DERİN DOSTLUĞUNU ÖRTME AMAÇLI BİR ALGI OPERASYONUDUR.


İsrail'in işlediği her türlü melaneti şal olup örten, üzerine yıkacak günah keçileri bulan küresel Siyonist medya İranlı nükleer fizikçi suikastını İsrail'e mal etmek için yırtınıyor! Bu, İran-İsrail derin dostluğunu örtme amaçlı bir algı operasyonudur.

DİĞER HABERLER